טמפרטורות... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורות...

menybo2

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני חדש כאן

קניתי לאחרונה מחשב חדש והטמפרטורות לפי דעתי גבוהות.

להלן המפרט:

מעבד: 3GB (1 ק"ש)

לוח: 875i בוננזה - אינטל

זיכרון 512 MB

h.d: 160 MB

כרטיס מסך: 128 radon 9200 ati

הטמפר' הם: המעבד: נע בין 49 co ל- 52 מעלות

רציתי לשאול האם זה המעלות האופטימליות שלו הוא שהוא צריך במיידי???

דרך אגב איך המפרט (מחשב בעיקר לגרפיקה)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' נראות בסדר גמור, נסה לשפר את סירקולציית האוויר כדי לרדת מ50 יהיה טוב יותר, חוץ מהז אני רואה שיש לך מעבד של פרסקוט לפי ה1 מ"ב קאש שזה לא מעבד יותר מדי טוב אבל אם אתה עובד עם גרפיקה אז עשית בחירה טובה דווקא, הטמפ' נראות בסדר גמור.

52 זה במאמץ? איך בדיוק בדקת את הטמפ' במאמץ אגב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ברוך הבא לפורום!

דבר שני, הטמפ' הם לא רעות בכלל (כמובן אם ה 52 זה במאמץ ולא מנוחה) במיוחד יחסית לפרסקוט שמתחמם מאוד, מומלץ באמת לקרר את המארז יותר ולשפר את הסירקולציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, קודם כל איזה מארז יש לך?

תדאג שיהיו לפחות שני מאווררי 80 מ"מ שיכניסו אוויר או אחד של 120 מ"מ כנ"ל לגבי אחורי המארז, אם יש לך אפשרות עשה חור בגג זהו מאוורר ארובה שמוציא את כל האוויר החם שעולה למעלה, ומוריד משמעותית את הטמפ' כמו כן אם אתה יכול לעשות חור בדלת למאוורר 80 מ"מ זה גם רק יוסיף!

אם אחרי אלה עדיין אתה לא מרוצה מהטמפ' נסה לסדר את הכבלים בתוך המארז שלא יפריעו לתחלופת האוויר בתוך המארז.

אח"כ מרח מחדש משחה טרמית על המעבד זה עשוי להוריד 2 מעלות בערך אם תמרח טוב, נוסף על כך דאג שיהיה מגע טוב בין המעבד לסינק שיהיה לחץ מספיק טוב ושחום יעבור טוב יותר וכל גם תנוצל המשחה הטרמית על הצד הטוב יותר.

וזהו אני מניח שאחרי נקיטת הצעדים האלו אתה תראה ירידה בטמפ' של המעבד של הלוח ושל כלל המערכת.

תריץ פריים95 אחרי זה כדי לראות עד כמה טמפ' מקסימלית אתה מגיע, ובהצלחה!  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לך מדריך למריחת משחה טרמית.

http://www.hwzone.co.il/guides.php?file=as_apllying

בקשר לשאר הדברים נסה לחפש בפורום תמצא על זה הרבה מידע ועזרה.

במארז אתה יכול לפשוט לקדוח חורים בסדר מסויים או לקדוח עם מקדח כוס אם יש לך גישה לאחד

בהצלחה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...