קירור מאסיבי ל9800 פרו של חבר שלי[נעשה ע"י שנינו] - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מאסיבי ל9800 פרו של חבר שלי[נעשה ע"י שנינו]

sharkkoko

Recommended Posts

איך חיברת את הסינק ל-PCB?

האם הוא לא כבד מדיי שבביל הכרטיס? איזו מהירות מקסימלית השגתם באוברקלוק עם הקירור החדש?

קצת מסובך לי לכתוב איך הכך נעשה אך בכללי ההיטסינק ונטק יושב על הליבה ע"י כך שקנחנו בו נעדינות באפו שאמורים לעבור דרכו 2 ניטים לכיוון החריצים וכמו כן עם תושבת מאולטרת  מפלסטיק .. של הכרטיס מסך ותפסנו אותו בלחץ עם 2 קפיצים והברגה של אום עם שייבה מבודדת מגומי...מהירויות לא בדיוק זוכר הכרטיס של חבר אבל בכללי זכור לי שהליבה משהו כמו 486MHZ והזיכרון עם היטסינקים בערך 776MHZ אולי קצפת פחות או יותר... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקעה יפה...

אפשר לשים לסינק תומך שאפילו ייתם לו דיפה קלה ביותר למעלה כדי שלא יכביד על הכרטיס.

חשבתי לעשות פעם דבר כזה אבל זה תופס עוד איזה שלוש כניסות של ה PCI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקעה יפה...

אפשר לשים לסינק תומך שאפילו ייתם לו דיפה קלה ביותר למעלה כדי שלא יכביד על הכרטיס.

חשבתי לעשות פעם דבר כזה אבל זה תופס עוד איזה שלוש כניסות של ה PCI.

חפיף ההיטסינק יושב שם על הליבה כמו גדול ללא בעיות משקל ובעזרת תמיכה נגדית של 2קפיצים בין הקצה של הניט לבין ההיטסינק ואכן החיסרון האמיתי ש החרא הזה תופס מקום של 4 פי סי איי קולטים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני מדבר כאן בשם כולם כשאני אומר שהייתי שמח לראות תמונה של הכרטיס מלמעלה, בלי המאוורר על הסינק כדי שנוכל לראות את החיבור + תמונה של הגב כדי לראות את התפיסה. תראה, אתה לא יכול לבוא לכאן, עם תמונה של כרטיס עם קירור מגניב, ולצפות שנסתפק בתמונה אחת, מבין?

ושאלה, מה ההבדל בין הזיכרון עם סינקים לזיכרון בלי סינקים? הניחוש שלי זה 0 מגה-הרץ, כי אחרת היית מגיע ליותר מ776 מגה-הרץ (זה מה שכתבת, נכון?). לכולם, בעקרון, רק לזיכרון עוזר , למרות שעל כל צ'יפ זה נראה מגניב כ: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשה להבין מה הולך שם עם החיבורים

הוא השתמש בחיבורים סטוק של הכרטיס (אולי שינה תקפיצים שלהם) ובאותם חורים

שבר שני fins מההיטסינק כל אחד מעל החור חיבור וקדח שם

הכניס את התופסן בדיוק כמו שהוא היה על הסינק הקודם.. וזהו !

לדעתי אבל תוסיף תו איזה שהוא תומך שיוצא מהמארז עצמו (מאחד היציאות שמשמשות ל PCI )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...