ככה תשמרו על החיים שלכם... - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ככה תשמרו על החיים שלכם...

waizman

Recommended Posts

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מזל"ט לכל הנהגים החדשים!

ביום רביעי נגמר לי המלווה, חגגנו את האירוע בנסיעה של כמה חברים להתנחל אצל חבר שגר בעיר סמוכה. בדרך חזרה נשארנו באוטו רק אני ושכן שלי, השעה 01:30 (היה משעמם) ואני אומר לעצמי "הי, מזמן לא הייתי ברחוב אפריים, בוא נגוון וניסע דרכו) אז אני נוסע והרחוב די חשוך עם עצים מסביב.... נוסע, נוסע, נוסע עד שפתאום זוג עיניים מנצנות מופיעות לי מול החלון. אני בפעם הראשונה בחיים שלי דפיקת ברקס חזקה עם קול חריקה. מסתבר שכלב מטומטם שכב לו באמצע הכביש, הוא שכב לגמרי ולכן לא ממש ראיתי אותו מרחוק (זה היה נראה כמו קרטונים או מהמורה), הבעלים שלו עמד על המדרכה ("הי, חשבת על לא להחנות את הכלב שלך באמצע הכביש?") ולא נראה מאושר... אז המשכתי לנסוע רק כדי לגלות הדרך שחשבתי שהופכת לחד סיטרית היא מהצד השני ויש לי אין כניסה והייתי צריך לחזור בפרסה.

כמה ימים אחרי זה החזרתי את אח שלי וחבר שלו מאימון כדורסל, שמנו את חבר שלו ברחוב שלו ובמקרה גם הוא היה ללא מוצא ובמקרה גם שם היה כלב באמצע הכביש ::) אבל הפעם ראיתי אותו מרחוק והצלחתי לגרום לו לזוז מהדרך (פעמיים.. האידיוט חזר לאמצע הכביש אחרי שעברתי אותו וחזרתי)

to make a long story short - כלבים הם שטניים

:bunny: :auto:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד דורס את הכלב הראשון שלו מתישהו, מישהו למעלה חושב שזמנך גם הגיע...

ובנימה זאת, נפגשתי עם כמה חברים היום באיזה חנייה, והייתה שם אבן ענקית שחשבתי שהיא שקית :-X

בקיצור, נשרטה קצת הקורולה בצד התחתון של הדלת של הנהג... :-\

כל החברים כזה באים לראות מה קרה וזה, ואני לא מבין למה, חשבתי דרסתי שקית והתפוצץ בתוכנה איזה בקבוק זכוכית...

אני רק שמח שזה לא בפרונט, אחרת הייתי אוכל מכות מאחי ולא מקבל ת'אוטו יותר נראה לי.

מסקנה: לא לדרוס שקיות! למרות שהם נראות תמימות זה יכול להיות אבן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה למה שלחו לך עוד אחד

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ובנימה פחות משמחת!!!

מוות לעמיר פרץ!!!

עברתי טסט כבר ביום ראשון ועדיין אין לי רישיון, כי אתמול משום מה לא הדפיסו את שלי, והיום הם שובתים :'( :'( :'( :'(

אז עדיין אין לי רישיון :'(

רק אל תגלו לדרדסים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...