הגדרת דוא"ל באאוטלוק@נטויז'ן למי שמכיר את ההגדרות אני צריך עזרה קצרה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרת דוא"ל באאוטלוק@נטויז'ן למי שמכיר את ההגדרות אני צריך עזרה קצרה

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

אז ככה אם אני לא טועה בהגדרת סרברים של הדואר הנכנס כתובת השרת ב POP3 היא mail.netvision.net.il

אבל אני לא יודע מה כתובת שרת ה STMP לדואר היוצא .... ומשום מה עכשיו ה FRANDLY NETVISION לא מגדיר לי את הכתובת אוטומטית מישהו יכול לעזור בבקשה ?

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה חברה ממש תודה ;D רשמתי בהתחלה בטעות את ה GW לפני הMAIL ולא אחריו לגבי למה לא התקשרתי לנטויז'ן כי הייתי נורא עייף ובדיוק באתי להתנתק חוצמזה הפורום הוא תמיכה טכנית זאת המטרה שלו

אז לסיום אומר תודה! :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה ?!?!?!?!

גוסט דוג .... סלח לי אבל להעביר סתם נושאים כדיי להראות שאתה מודרייטור ?! מה קשור בקשה לעזרה בהגדרת דוא"ל לפורום תוכנה ומשחקים ? זאת בקשה לתמיכה טכנית לכל דבר אחרת למה הפורום לתמיכה טכנית קיים אהה ידידי ?

סמוך עליי שאני מספיק זמן בפורומים כאלו ואחרים כדיי להחליט איפה לפתוח את הת'רדים שלי OK אחי ? :)

חוצמזה שבכלל סיימנו את הנושא ותוך יום יומיים הוא היה נעלם לו איי שם בארכיון ככה שזה בכלל מיותר

סתם יותר מידיי סימני מנעולים מיותרים לא שזה מפריע לי או משהו אבל סתם .... ממש מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה ?!?!?!?!

גוסט דוג .... סלח לי אבל להעביר סתם נושאים כדיי להראות שאתה מודרייטור ?! מה קשור בקשה לעזרה בהגדרת דוא"ל לפורום תוכנה ומשחקים ? זאת בקשה לתמיכה טכנית לכל דבר אחרת למה הפורום לתמיכה טכנית קיים אהה ידידי ?

סמוך עליי שאני מספיק זמן בפורומים כאלו ואחרים כדיי להחליט איפה לפתוח את הת'רדים שלי OK אחי ? :)

חוצמזה שבכלל סיימנו את הנושא ותוך יום יומיים הוא היה נעלם לו איי שם בארכיון ככה שזה בכלל מיותר

סתם יותר מידיי סימני מנעולים מיותרים לא שזה מפריע לי או משהו אבל סתם .... ממש מיותר

משום מה פורום תמיה תכנית נמצא תחת חומרה... מה שאומר שכל בעיה שאתה נתקל בה בתוכנה שיכת לפורום תוכנה.

לפי דעתי פורום תמיכה תכנית צריך ליהיות שייך גם לתוכנה וגם לחומרה, כמו שיש פורום חומרה ופורום תמיכה טכנית, ככה צריך גם בתוכנה..

רק שבמקום שני פורמים של תמיכה, צריך ליהיות אחד כללי... זאת דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...