9600PRO , 9600XT , 9600(ALL) All Problems resolved - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9600PRO , 9600XT , 9600(ALL) All Problems resolved

sAXIn

Recommended Posts

בעיית הVPU RECOVER הציקה לי ולכל משתמשי הכרטיסים הנ"ל , במשחקים שמשתמשים בDIRECT3D קורה מצב שהמחשב נתקע והVPU RECOVER נכנס לפעולה או גרוע מזה המחשב נתקע ... חיפשתי בכל פורום רציני ולבסוף מצאתי !!!!

הבעיה היא בדרייברים של ATI מוזר שלחברה בסדר גודל כזה יש פאשלות כאלה

הפתרון פשוט הסירו דרייברים עדכניים( 4.5 והאלה  )

הורידו מהאתר של ATI דרייברים גירסה 3.8 ווואלה כל בעיותכם נפתרו הנה הקישור לאתר ATI .

http://www.ati.com/support/products/radeonwinxppreviousdrivers.html

אני ממליץ למנהל פורום לתת סטטוס דביק לנושא זה (STICKY )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטוח? זה נדבק על המחשב שלך? כי אני עכשיו עם אומגה 4.3 , ויש עדיין בעיות , אבל זה בינתיים האופציה הכי טובה , כי בדרייבר הזה יש הכי פחות תקיעות , ותגיד , אם אני ישים אומגה מבוסס 3.8? זה גם יהיה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הוזכר בלא-מעט פורומים בחו"ל שכל סידרת 9600 מתחממת בטירוף, החימום שמגיע עם הכרטיסים כמעט ואף פעם לא מספיק, נסו איכותי ותראו אם הבעיות ממשיכות, לרדת לגירסה לסידרה 3 של הדרייברים זה לא הפתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

זה גם היה קורה לי אם דרייבר 4.2 אחרי זה התקנתי וינדוז מחדש והתקנתי 4.3 וזהו הבעיה נעחמה בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה נותרה כבעית והיא אכן כזאת !!! במצב OPENGL משחקים לא עושים שום בעיות ואפילו רצים מהר יותר במצב נתון לדוגמא WARCRAFT III !!

התחממות הכרטיס ?! איפה ראיתה את זה ?

לגבי הOMEGA אני אישית לא ניסיתי אבל שווה נסיון !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח , אני צריך לעשות פורמט כדי להתקין דרייבר של כרטיס מסך בצורה נורמלית , מאז ה4.6 המזדיי* הזה , כל פעם שאני מנסה להתקין דרייבר לכרטיס המחשב נתקע ואז מתקין את הדרייבר , אבל לא את הCONTROL PANEL , ולוקח לו שעה להתקין תדרייבר , לא חשוב איזה דרייבר זה , אז אני חייב לעשות RESTORE , איזה בעאסה עם זה , שאני יראה שיוצאים עם הרבה שיפורים אז אני יעשה פורמט , בינתיים אני מרוצה מהאומגה 4.3... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...