ניקוי מחשב ומשחה טרמית - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניקוי מחשב ומשחה טרמית

law89
 Share

Recommended Posts

היי חברה.

1. מה הדרך הכי טובה לנקות מאווררים של מחשב? לפרק אותם? ספריי לחץ אוויר? מה בנוגע לחלקים אחרים? האם ניתן להשתמש בספריי לחץ אוויר?

2. שמתי את היד בטעות היכן שהיתה המשחה טרמית. זה נראה לא כל כך טוב כרגע. עד כמה זה מסובך לבצע תיקון? קודם צריך להוציא איך שהוא את מה שיש שם כרגע?

ושאלת בונוס - האם מישהו נתקל בתקלה בוינדאוס 11 שכשהוא נכנס לראות , אם לוחצים על האיקס כדי לסגור את החלונית, לא קורה כלום?

1.jpg

2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

שמתי את היד בטעות היכן שהיתה המשחה טרמית.

אתה צריך לנקות את המשחה התרמית הישנה ולמרוח חדשה. המטרה היא למנוע כיסי אוויר שמונעים את העברת החום לצלעות הקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אתה צריך לנקות את המשחה התרמית הישנה ולמרוח חדשה. המטרה היא למנוע כיסי אוויר שמונעים את העברת החום לצלעות הקירור.

תודה. איך עושים זאת?

האמת שהתקשיתי מאוד להוריד את המשחה מהיד. גם מים וסבון לא הצליחו.

תכף אסתכל גם בסרטונים שצורפו למלעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

עברתי על שני הסרטונים. הראשון נראה כאילו הוא משתמש בציוד מקצועי. אין לי דבר כזה.

השני עם מייבש שיער, אני אנסה אבל קשה לי להאמין שזה יעבוד כי האבק נראה דבוק כזה.

נ.ב.

שכחתי שרציתי להעלות תמונה של המאוורר על המעבד. אני לא בטוח שהחזרתי לכיוון הנכון. בהזדמנות אפתח ואצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

ושאלת בונוס - האם מישהו נתקל בתקלה בוינדאוס 11 שכשהוא נכנס לראות תמונות, אם לוחצים על האיקס כדי לסגור את החלונית, לא קורה כלום?

כן, גם אצלי ב2 מחשבים, אני סוגר מהאייקון בשורת המשימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי. קפוץ לסופר פארם, תקנה איסופרופיל (אלכוהול חיטוי 70%) וחבילה הכי קטנה של צמר גפן לניקוי ציפורניים.

קצת אלכוהול על פד, תנגב את המעבד טוב טוב, עוד ניגוב עם פד יבש ואתה מסודר.

לגבי ניקוי אבק - מפוח ידני קטן מעלי אקספרס עולה 50 שקל ומחזיר את העלות תוך שלושה ניקויים. אני יכול לתת לינק למה שאני קניתי לחנות מחשבים קטנה שניהלתי לפני כמה שנים. אין לי רווח מהקישור אם מישהו תוהה.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של J.Dog-Christ

לגבי ניקוי אבק - מפוח ידני קטן מעלי אקספרס עולה 50 שקל ומחזיר את העלות תוך שלושה ניקויים. אני יכול לתת לינק למה שאני קניתי לחנות מחשבים קטנה שניהלתי לפני כמה שנים. אין לי רווח מהקישור אם מישהו תוהה.

אפשר לקבל לינק? אני גם מחפש משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

ושאלת בונוס - האם מישהו נתקל בתקלה בוינדאוס 11 שכשהוא נכנס לראות תמונות, אם לוחצים על האיקס כדי לסגור את החלונית, לא קורה כלום?

ציטוט של יהושע מנחם

כן, גם אצלי ב2 מחשבים, אני סוגר מהאייקון בשורת המשימות

כמדומני, הנ"ל באג של וינדוס בעברית. יש לשנות את העדיפות של השפה האנגלית בשפות הקלדה על פני עברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...