רוצה לשדרג שילוש קדוש ב-2200 ש"ח בערך - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לשדרג שילוש קדוש ב-2200 ש"ח בערך

Elite_Sniper

Recommended Posts

ואיזה כרטיס מסך יש לך? אני שואל את זה בשביל למצוא את השידרוג שיתאים לצרכים שלך.

עריכה : אם יש לך כרטיס מסך חזק אז בשביל הביצועים הכי טובים במשחקים תלך על המפרט הזה :

NF7-SL ver 2.0 Nforce 2 525

A-DATA 512MB PC 3200 DDR 400 X2 1,310

XP 2500 ORIGINAL BOX 525

BenQ 1650P 16X -ROM Beige Retail 245

Compucase Midi Tower CI 6A19 329

80GB 7200RPM 8M SATA 454

3,388 ש"ח

אין ספק שהמפרט הזה יביא ביצועים טובים יותר במשחקים מה 64BIT ומהאינטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טי4200 128 מגה של לידטק(לא הכי טוב שיש, אבל אין טעם להחליף אותו, עדיין מחזיק, ואני מתכוון להחליף אותו עוד 3 חודשים בערך).

כמה שאלות על המפרט.

1) ה64 ביט לא אמור להיות יותר טוב? הבנתי שהוא יחזיק להרבה יותר זמן(אני לא מתכוון להחליף מעבד בשנה וחצי הקרובות).

2) למה גיגה פנימי? לא יותר מדי?

3) אני צריך כונן עם וצורב. מה שהבאת זה לא זה.

4) אין מארז יותר זול?

5) אין שאלות על ההארד דיסק. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טי4200 128 מגה של לידטק(לא הכי טוב שיש, אבל אין טעם להחליף אותו, עדיין מחזיק, ואני מתכוון להחליף אותו עוד 3 חודשים בערך).

כמה שאלות על המפרט.

1) ה64 ביט לא אמור להיות יותר טוב? הבנתי שהוא יחזיק להרבה יותר זמן(אני לא מתכוון להחליף מעבד בשנה וחצי הקרובות).

2) למה גיגה זיכרון פנימי? לא יותר מדי?

3) אני צריך כונן עם וצורב. מה שהבאת זה לא זה.

4) אין מארז יותר זול?

5) אין שאלות על ההארד דיסק.

1. קודם כל התוכנה של היום עדיין לא מנצלת את טכנולגיית ה 64BIT , אומנם יש הבדל ב 32BIT אבל לדעתי הוא לא שווה מחיר של פי שניים.

2. מחשבים היום עובדים טוב יותר עם גיגה זיכרון יש משחקים כמו FARCRY וכו' שדורשים כמויות כאלה של זיכרון. למעבד מקסימום תעשה אוברקלוק בקלות, לעומת זאת אין דרך להגדיל את כמות הזיכרון בצורה חינמית(לא מדבר על אנשים יוצאים מן הכלל).

3) עדיף לקנות וצורב בנפרד, תוסיף צורב וזה נכנס בדיוק לתקציב (צורב LITE ON עולה 200 שח ~)

4) זה המארז הכי זול בין האיכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...