יש לי מודם שכחשוד כתקול ובעיות במשחקי אונליין, איך לוודא שהוא עושה את הבעיה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מודם שכחשוד כתקול ובעיות במשחקי אונליין, איך לוודא שהוא עושה את הבעיה?

dror_gh
 Share

Recommended Posts

שלום
יש לי מודם WD-9970 שנמצא אצלי כבר מספר שנים. 
הוא מחובר ל mesh של לינקסיס מדגם Velop שנקנה לפני כשנה וחצי. 
כשאני משחק בפיפא באונליין יש לי הרבה פעמים פינג גבוה ובכללי יש לי דיליי במשחק שלא קורה אצל אחרים. 
לפעמים יש מקרים שבהם הפנינג קופץ ומגיע גם ל500-800. 
כשזה קורה אני מנתק ומחבר מחדש גם את המודם, גם את הראוטר וגם את הסוויטצ׳ וזה לרוב לא עוזר הרבה. 
הזמנתי טכנאי של בינלאומי, הוא טוען שהמודל תקול ואמר שבלי קשר המודם הזה לא טוב לגיימינג ולקנות אחר שטוב יותר. 
ב ksp המוכר אמר שכל עוד המודם מתפקד רק כמודם אז אין טעם להשקיע ולקנות את ההכי פשוט. 
כל הפורטים של הפיפא פתוחים לסוני וזה עדיין קורה.

שאלות: 
1. איך אני מוודא שיש בעיה במודם? אולי הבעיה במקום אחר ואני לא צריך להחליף? 
2. אם הבעיה במודם אין לי שום בעיה להחליף, רק רוצה לדעת מי צודק, הטכנאי קל או של ksp? צריך מודם טוב או שזה חסר משמעות מאחר והוא מתפקד רק כמודם?

תודה רבה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קודם כל צריך לבדוק אם הדרך שבה אתה גולש גורמת לביצועים הנמוכים, ואז אפשר להתחיל לבדוק אם המכשירים תקולים.

איך נראה האינטרנט בבית? לפי מה שהבנתי, יש ראוטר-מודם פרטי שמשמש כמודם בלבד ואליו מחוברת מערכת מאש(שדרכ אגב מערכת טובה)
יש מכשירים שפספסתי? איפה ממוקם בבית המודם, איפה ממוקמים המאש, איפה ממוקם בבית הPS/XBOX שבו אתה משחק, ואיפה ממוקם המאש הכי קרוב אליו?

נערך על-ידי ruo66
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...