מפרט כמעט סופי . (כמה שאלות לפניי הקנייה ) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט כמעט סופי . (כמה שאלות לפניי הקנייה )

anri

Recommended Posts

אחים שליי

בקרוב אני קונה בחו"ל ,מעבד , זיכרון , לוח אם , מארז וספק . עכשיו אני החלטתי ללכת על הדברים הבאים :

מעבד - 64 3500 (הסוקט החדש 939 )

זיכרון - OCZ PC4000 Gold 512x2

לוח אם - A8V Deluxe (היחידי שייצא לסוקט החדש )

כרטיס מסך - X800XT

מארז וספק - לא בחרתי שום דבר תמליצו על משהו טוב המחיר לא חשוב .

השאלה שלי היא ככה :

1 . האם לקחת את הלוח החדש של , והאם הוא יהיה בין הטובים לסוקט ? או לחכות ולראות שייצאו לוחות אחרים לסוקט הזה (אין לי ממש כוח לחכות )

2 . בנוגע לזכרונות איך הם מבחינת תיזמונים ? (מבחינת OC אני יודע לפי הביקורת באתר שהוא הכי טוב ) והאם לקחת זיכרונות אחרים שהם יותר טובים מבחינת תיזמונים ומבחינת OC או שהלא מצויינים מבחינת הכול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קונה מארז בחו"ל?

כבד ולא משתלם.. תקנה רק אותו בארץ..

באשר ללוח - אני לא הייתי ישר קופץ על עגלת ה-939.. הוא רק עכשיו יצא.. בטח יהיו כמה באגים בלוחות הראשוניים.

הכי חכם בינתיים יהיה nForce3 250GB בסוקט 745..

גם X800XT זה טמטום, למה ה-TOP END? ה-X800 Pro יותר ממספיק ועדיין עולה יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי בקשר ל - X800XT זה לא חשוב לא אני קונה את זה קונים לי דודה שלי בחו"ל קונה לי עכשיו לא חשוב לה המחיר עכשיו אם היא רוצה לקנות

אז למה לא לקחת את ההכי טוב .

בקשר למארז ברור שאני יקנה אותו בארץ היתבלבלתי בהודעה הקודמת התכוונתי שאני קונה הכול בחו"ל אבל שחכתי לכתוב חוץ מהמארז .

בקשר ללוח החדש יכול להיות שאתה צודק , אבל בכל זאת אני מעדיף לקנות את הסוקט החדש בגלל שאם אני כבר קונה עכשיו אני מעדיף לקנות עכשיו את מה שהכי חדש . ככה גם יחזיק יותר זמן .

מצפה לעוד תגובות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי בקשר ל - X800XT זה לא חשוב לא אני קונה את זה קונים לי דודה שלי בחו"ל קונה לי עכשיו לא חשוב לה המחיר עכשיו אם היא רוצה לקנות

אז למה לא לקחת את ההכי טוב .

אני בספק שדודה שלך קונה לך מתנה ב-500 דולר, מה אתה חושב שההורים שלך לא מחזירים לה? :)

חבל על הכסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אל תתפלא היא קונה לי מתנה במחיר הזה . בוא נגיד שהכסף לא כל כך משחק אצלה עניין .

ובנוגע לזכרונות איך הם מבחינת תיזמונים ? (מבחינת OC אני יודע לפי הביקורת באתר שהוא הכי טוב ) והאם לקחת זיכרונות אחרים שהם יותר טובים מבחינת תיזמונים ומבחינת OC או שאלה מצויינים מבחינת הכול ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...