איזה רכיב רשת להוסיף כדי לשפר קליטה אלחוטית ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה רכיב רשת להוסיף כדי לשפר קליטה אלחוטית ?

Mr_bean
 Share

Recommended Posts

חג שמח,

לאחרונה התקינו לנו סיבים בבית יחד עם ראוטר חדש. הראוטר מדגם innboxG68 בתקן AC לפי מה שאני ראיתי.

לפני כן (האמת שגם עכשיו כי לא טרחו לנתק את התשתית הקודמת) השתמשנו בHOTBOX יחד עם MOCA שהיה מחובר לMINIFIBER בקומה העליונה שנותן סביר מינוס. 

את האות של הנתב החדש ניתן לקלוט בקומה שמעליו אבל רק שנמצאים בחדר שממש מעל החדר שבו יושב הנתב (בחדר הזה בקומה העליונה אני מודד 300MBS סימטרי ואם אני יוצא לחדר אחר אז בקושי 5MBS ועדיין עם פינג אפסי). שמתי לב שהנתב החדש לא משדר שתי בתדרים שונים אלא מחליט לבד (?) לאיזה תדר המכשיר יתחבר. יכול להיות שלא כל הנתבים תומכים בשידור שתי הרשתות באופן נפרד? (כלומר עם שמות שונים).

בכל מקרה, מה הדרך הנכונה לשפר את איכות הקליטה ברחבי הקומה העליונה? מגדיל טווח? MESH? הבנתי שאני יכול פשוט לחבר ראוטר ישן שיש לי ולהגדיר אותו כACCESS POINT אבל זה יגרום לPING גבוהה ולנאט כפול?

מן הנתב למטה לחדר שמעליו הנתב בקומה העליונה פרוס כבל , בערך של 4 מטר, האם פשוט לחבר אליו מגדיל טווח? 

תודה רבה לעוזרים, מצטער אם נכתבו שטויות שגלגלתם עיניים כשקראתם. 

-החדר מעל הנתב הוא אמצע הקומה העליונה, יש טווח ברדיוס של 4 מטר בערך (רק בחדר הזה), שאר הקומה היא כ120 מטר רבוע, מרחק מהחדר לחדר העבודה - 10 מטר עם 2 קירות בדרך).

אגב, התשתית הקודמת של עדיין מחוברת ועובדת, כלומר גם ההוט בוקס עובד. הספק שראיתי דרך החיבור של שתי הנתבים זהה - נט, זה אומר שאני משלם על 2 קווים? הם לא אמורים לשים לב שאני בכפל חיבור?

נערך על-ידי Mr_bean
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...