עוגיות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוגיות

Roi Stampfer
 Share

Recommended Posts

ציטוט של multicore

לאיזה מטרה אתה צריך את זה?

למטרה שנמאס לי שכל אתר שאני נכנס אליו מכריח אותי לאשר לו קוקיז לפני שאני גולש בו

ציטוט של HelpSupport

תודה, אתה יודע אם אני מאשר אבל ידנית על החלון הקופץ המעצבן הזה זה כן יאושר או שהוא חוסר הכל לגמרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roi Stampfer

למטרה שנמאס לי שכל אתר שאני נכנס אליו מכריח אותי לאשר לו קוקיז לפני שאני גולש בו

הפוך... אתה צריך קוקי בשביל שזה יפסיק להופיע...

אם תבטל את הקוקיז זה לא ימנע מזה להופיע, להיפך. זה ימנע מזה להפסיק.

אילוסטרציה:

229472916_WhatsAppImage2021-07-14at14_20_45.thumb.jpg.9519ab771682e0ae3bec0e0dc82a53b6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של Milford Cubicle

הפוך... אתה צריך קוקי בשביל שזה יפסיק להופיע...

אם תבטל את הקוקיז זה לא ימנע מזה להופיע, להיפך. זה ימנע מזה להפסיק.

אילוסטרציה:

229472916_WhatsAppImage2021-07-14at14_20_45.thumb.jpg.9519ab771682e0ae3bec0e0dc82a53b6.jpg

אני מדבר על אתרים שקופצים לי ואומרים אתה חייב לאשר לי להשתמש בקוקיז כדי להשתמש באתר. אני מחפש איזה תוסף או מה שידע להשתיק את החלונות האלה ולעבוד עליהם כאילו הוא אישר קוקיז או כל טריק אחר.
אני די בטוח שקיים דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, הבדיקה שהם עושים היא האם קיים קוקי של "המשתמש אישר קוקיז", ואם לא קיים הם מציגים את ההודעה.

בשביל "לעבוד עליהם" אתה צריך לשים קוקי. אם אתה מתנגד עקרונית לקוקיז, אז אין לך איך "לעבוד" עליהם.

מה שאתה טכנית יכול לעשות זה לחסום את האלמנט של ההודעה עם תוסף כזה או אחר, אבל זה יהיה נקודתי פר אתר, ידרוש התעסקות בערך פי 10 יותר מסורבלת מלחיצה פשוטה על הכפתור של ההודעה, ולא ממש ברור איזו אג'נדה זה בא לשרת:

אם אתה רוצה שלא יאספו עליך קוקיז - זה לא ימנע את זה.

אם אתה רוצה "למחוק מהעולם" את הדבר הזה שנקרא קוקיז אתה יכול להיכנס להגדרות הדפדפן שלך ושם לבטל קוקיז באופן מוחלט (מה שיגרום לרוב האתרים באינטרנט שלך להפסיק לעבוד כמו שצריך).

אתה יכול לבטל את זה כאן:

chrome://settings/cookies

זה כמובן לא ימנע מההודעה להופיע, ורק ימנע ממך את האפשרות לסגור אותה אחת ולתמיד...

אם לא אכפת לך שיש קוקיז והקטע זה שאתה פשוט רוצה לראות את ההודעה הזאת - תלחץ עליה והיא לא תופיע יותר 🤷‍♂️

תאמין לי שאף אתר לא רוצה לשים את ההודעה הזאת - את התלונות תגיש לאיחוד האירופי שמכריח אותם להוסיף את זה תוך איום בקנסות ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roi Stampfer

אני מדבר על אתרים שקופצים לי ואומרים אתה חייב לאשר לי להשתמש בקוקיז כדי להשתמש באתר. אני מחפש איזה תוסף או מה שידע להשתיק את החלונות האלה ולעבוד עליהם כאילו הוא אישר קוקיז או כל טריק אחר.
אני די בטוח שקיים דבר כזה.

כלומר, לא איכפת לך לאשר שימוש בקוקיז, אתה רק רק רוצה שההודעות לא יקפצו לך כל פעם מחדש.

השתמש בתוסף I don't care about cookies 

נערך על-ידי HelpSupport
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...