קונה מחשב חדש, דעות, הצעות, עצות בבקשה! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש, דעות, הצעות, עצות בבקשה!

BhellSky

Recommended Posts

ELSA FALCOX X80 ATI RADEON X800PRO 256MB

AMD64 BIT 3200+( WITHOUT COOLING)

במעבד, במקום המאוורר שבא איתו, אני רוצה לשים את זה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_139_147&products_id=5213

Albatron K8X800 Pro VIA K8T800 Motherboard

a-data 500ddr (1024, 2X512)

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_1103_1104&products_id=6124

ואני יירצה לעשות לו , יילך סבבה האוברקלוק או שאני יריח שרוף?

אה ושכחתי, אני גם צריך כונן קשיח!!! 80 ג'יגה בבקשה!!!! עצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכיבים ששמת נראים אחלה לאוברקלוק,מה שכן המעבדים בתצורת 64BIT לא הכי טובים לאוברקלוק.

הרדיסק 80GB כדאי לך לקחת של חברת סאמסונג,שקטים ומהירים.(אולי אם מתוכנן מומלץ לקחת גם להרדיסק)

תדאג שיהיה לך גם ספק חזק(לא ג'נרי)ומארז טוב ומאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכיבים ששמת נראים אחלה לאוברקלוק,מה שכן המעבדים בתצורת 64BIT לא הכי טובים לאוברקלוק.

הרדיסק 80GB כדאי לך לקחת של חברת סאמסונג,שקטים ומהירים.(אולי אם מתוכנן מומלץ לקחת גם להרדיסק)

תדאג שיהיה לך גם ספק חזק(לא ג'נרי)ומארז טוב ומאוורר.

אז אתה לא ממליץ לי לעשות אוברקלוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא המעבדים זה הציפסט

K8T800 גרוע באוברקלוק, EPOX 8KDA3+ מבוסס הציפסט החדש nforce 3 250gb והוא תותח באוברקלוק

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.html?i=2063&p=6

אוברקלוק לא משפיע על המעלות של הדיסק קשיח אז לדיסק קשיח לא הכרחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהוא יוכל לענות לי על השאלה אני אשמח נורא... האם הלוח אם ש ron26 ציין יתאים לי להכל?

ועוד דבר: אני צריך חנות לקנות בה את כל הדברים האלה... אם יש למישהוא הזמנה בטוחה מהאיטרנט אבל בטוחה!!!!!!!!! או חנות באיזור השרון להציע לי שיהיה בה מחירים זולים אני אשמח! תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה יתאים..

לדעתי מספיק אבל מעבד A64 3000+, ה-3200 לא מראה כזה שיפור משמעותי.. אם אתה מעוניין באוברקלוק גם רצוי לשדרג את פיתרון הקירור שמגיע עם המעבד.

חנויות טובות:

www.zigzag2000.co.il

www.lamir.co.il

חנויות זולות:

www.ksp.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אל תקנה לוחות ל- S754 מהדור הראשון.

- אל תשים לב לסוקט 939 - קנה עכשיו סוקט 754 בכמעט אותם ביצועים והרבה פחות כסף.

- אל תקנה PC4000 לאוברקלוקינג (רק לאינטל), למערכת כמו שלך אתה צריך עם תזמונים הרבה יותר נמוכים.

- לא הייתי ממליץ על ELSA, חברה ותיקה וטובה, אבל לך על ספיר, לדעתי בגלל האמינות, הביצועים, הקירור, הזכרונות היותר איכותיים והאפשרות לעשות מוד ל- X800XT, עד עכשיו זה קרה רק אצל ספיר.

אגב, לא כל ה- A64 הם אוברקלוקרים טובים. גם הרוב לא מסתדרים עם 2x512Mb/3xXXX של . הפתרון הוא למצוא ליבת Newcastle (כל הניוקסטל הם גרסת CG), או Clawhammer שהוא CG. מעבד CG הוא סוג של מעבד שמפיק פחות חום, עושה פחות רעש, ובעל תאימות יותר טובה עם בקר הזיכרון. עכשיו NewCastle אלו הליבות החדשות שיכנסו לייצור סדיר ב- s939, לאט לאט הן משתלטות על השוק ובקרוב כל ה- clawhammer יעלם. אומרים שהניוקסטל הוא האוברקלוקר הטוב ביותר, וזה נכון. 3200+ NC = 512Kb,2.2Ghz, 3000+ NC = 512KB, 2Ghz. נסה למצוא על הקופסא את הקוד הזה - ADA3200AEP4AX, זה ניוקאסטל 3200+.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הדיסק אני גם חושב שעדיף 120 GB ,ולגבי החלקים עצמם תברר טוב טוב לפני שאתה קונה סה"כ כולם קונים מאותו יבואנים השאלה מי נותן שירות טוב אחר -כך ישנן חנויות שפשוט לא מעבירות את כל האחריות ללקוח רק כדי שירד להן מהזנב!

תנסה פה:

www.trigger-point.net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...