camera4less ןnetactive מישהו שקנה מהם מצלמה יכול לתת דעה על השרות והאחריות שלהם? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

camera4less ןnetactive מישהו שקנה מהם מצלמה יכול לתת דעה על השרות והאחריות שלהם?

MoRtZkInG

Recommended Posts

השירות היה בסדר, אבל הם טעו בהזמנה.

באתר אבא שלי רשם במפורש שהוא רוצה לאסוף את הפריטים והם אחרי זה חייבו אותו במשלוח.

אבל הם היו בסדר והם הציעו לו נרתיק למצלמה או לבטל את המשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרט לא מביאים בכל מקרה את הA75 אז אני אקנה דרך יבוא אפור בכל מקרה. בגלל זה אני מחפש ביקורת על השרות שלהם.

מה קניתם משם?

תוך כמה זמן הגיעה החבילה?

איך הם בטלפון?

האם ניסיתם להשתמש באחריות פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קניתי משם Canon A80, מטען לבטריות GP 2000 כולל בטריות, כ. זכרון 256 Ultra2, נרתיק.

2. אספתי את החבילה תוך שבועיים ממועד ההזמנה

3. הם בסדר, הם בסה"כ רק 2 בחנות מי שמדברת לרוב זה המזכירה.

4. עוד לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי A75 + 256SANDISK + מטען + + נרתיק. יום לאחר ההזמנה דרך האתר שלהם הם שלחו לי אי מאיל שההזמנה כבר נשלחה ותגיע אלי תוך שלושה ימים, אני מחכה בקוצר רוח ליום ראשון לקבל אותה כבר!! 8)

בנתיים אני מאוד מרוצה מהשירות. השירות מאוד מהיר (כנראה בגלל שהכל היה במלאי) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה קיבלתי את המצלמה . תזמון טוב יש להם בדיוק ביום ההולדת שלי :-*. המשלוח באמת הגיע בזמן שיא של פחות משבוע.

בנתיים אני מרוצה מהשירות, מה שאני לא יכול להגיד על איכות התמונה של המצלמה. מקווה ללמוד להשתמש בה :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

טיפ ראשון: תעשה פוקוס (חצי לחיצה - מתקבלים ריבועים ירוקים על המקום שהפוקוס "נעול" עליו) ואז תמשיך את הלחיצה עד הסוף

את השאר תוכל לקרוא בדיון שיש בעמ' זה - טיפים ועזרה ראשוני למשתמש Falcon4g3 שזה עתה קנה A75 ושבוז מהתוצאה.

הטיפים עזרו כמובן אז בלי פניקה.

ותקרא את החוברת באמת!

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני כזה מטומטם. עכשיו אני משתמש בכרטיס מסך PCI שתומך רק ב 16BIT צבע וברזולוציה של 800X600 עכשיו הבנתי ממה נובעת גרעינות יתר... טוב כנראה המצלמה טובה מאוד בכל זאת.

לפותח הת'רד: אין חשש לקנות מ CAMERA4LESS הם באמת אמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

היי

קניתי ב camera4less חבילה שהם נותנים לקנון S1

http://www.camera4less.co.il/product.asp?pID=339&cID=30

הם רשמו שאספקה עד 7 ימי אסקים אבל קיבלתי תוך 3 ימי עסקים!!! :D

מחירים טובים + שירות טוב + אספקה מהירה

בקשר לאחריות, אני קיבלתי המלצה מהחבר שלי על החנות.היתה אצלו התקלה במצלמה והם תיקנו בלי שום בעיה. לכן קניתי שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...