התלבטות יבן דגמי ה 3080 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות יבן דגמי ה 3080

dorosh
 Share

Recommended Posts

הי חברים,

אני מעוניין לרכוש כרטיס חדש מסדרת  ה 3080, בהמשך לכל נושא הכבלים שהיה ועכשיו שאנחנו כבר כמה חודשים אחרי... מה אתם ממליצים בעצם מבין כל החברות השונות?

Gigabyte, MSI, TUF, וכו..

לא יודע במה לבחור..

ואם כבר 3080... לדעתכם יהיה שווה לחכות ל 3080TI ? או שההבדל במחיר יהיה משמעותי ולא שווה את ההשקעה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש ביקורות על דגמים ספציפיים, לכולם יש דגמים טובים ויש גם זבל.

מבחינת ביצועים אין כמעט אף הבדל, העניין הוא רק איכות הקירור כולל כמה הוא רועש. יש הבדלים נוספים אבל לא כאלה שצריכים לעניין אותך אם אתה לא מתכנן .

ובעיקר, תקנה מה שזמין. אין לך באמת פריבילגיה לבחור איזה דגם שבא לך, המלאי על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

חפש ביקורות על דגמים ספציפיים, לכולם יש דגמים טובים ויש גם זבל.

מבחינת ביצועים אין כמעט אף הבדל, העניין הוא רק איכות הקירור כולל כמה הוא רועש. יש הבדלים נוספים אבל לא כאלה שצריכים לעניין אותך אם אתה לא מתכנן אוברקלוק.

ובעיקר, תקנה מה שזמין. אין לך באמת פריבילגיה לבחור איזה דגם שבא לך, המלאי על הפנים.

דווקא כן יש לי את הפריבילגיה, כמובן בהמתנה מראש לאותו מוצר אותו אבחר.

לגבי מבחר הדגמים... עניין הכבלים עדיין רלוונטי? כי לפי המאמר בזמנו המסקנה הייתה שהיחידה שהשקיעה בכבלים הכי טובים הייתה בגדמי ה TUF. השאלה אם זה עדיין ככה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 3080 X-TRIO ומרוצה מאוד!!!!

כמעט אין רעש, הוא מחזיק משחקים מטורפים ב 70-72 מעלות בסופר מאמץ וזה עוד אחרי OC

כל עוד יש במלאי את אחד מהחברות גיגהבייט, אסוס, MSI אז תבחר מהם. ראיתי ביקורות על zotack ו- שהם פחות מומלצים בגלל הקירור והרעש

אבל מה שנוח לך, אכן יש בעיית מלאי גדולה מאוד, אין לי מושג עד עכשיו איך הצלחתי להשיג. אולי בגלל ששיגעתי את המוכר עם שאלות 🤣

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...