זהירות מרכישת גקוזי מתנפח דגם מלדיבים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהירות מרכישת גקוזי מתנפח דגם מלדיבים

אריה כליפה
 Share

Recommended Posts

שלום תאריך:27/12/2020

זהירות מרכישת גקוזי מתנפח דגם מלדיבים

גקוזי מלדיבים שנחשב הטופ של גקוזי מתנפח שנימכר היום בין 8000 ל- 9000 שקל

אני רכשתי אותו בסוף חודש יוני 2019 , לאחר עונת רחצה אחת החל לצאת אויר מהתפר ההדבקה מסביב הוזמן טכנאי שתיקן לאחר שהוציא את כל האויר מהגקוזי , וביקש שתוך 48 שעות ניתן לנפח שוב.

וכך נעשה אך לא היה ניתן למלא אויר כי החל לצאת אויר מהגטים בגקוזי, שוב הוזמן השרות לאחר שנשלחו אליהם התמונה שלא ניתן לנפח, כך שבסוף חודש מרץ השנה החברה החליפה לי מיכל חדש של הגקוזי והכל סודר.

בחודש יוני החלטתי להפעיל והכל היה תקין עד חודש אוקטובר ראיתי שאויר יוצא שוב בצורה איטית, ואז הוחלט לרוקן ולנקות ולהכין לעונה הבאה,

ולפני איחסון ניפחתי שוב לבצע בדיקה מדוע יצא האויר בחודש האחרון וז התברר לי שלא ניתן לנפח מאחר שהאויר יוצא מהגטים שוב.

פניתי לשרות ושם נאמר לי שהאחריות היא לשנה וזה כבר חלף אמרתי להם שרק בחודש אפריל הוחלף חדש, נאמר לי שיעשו בדיקה .

כמו כן שאל למיקום הגקוזי נאמר לו במרפסת שאל אם יש שמש על הגקוזי אמרתי כן ולרוב יש שמשיה שמגנה על הגקוזי, ענו מהשרות שיתכן שנפגע מהשמש.

עכשיו אני שואל אתכם אלו שמעוניינים להידפק כמוני ולהפסיד 8000 שח כל התמונות של גקוזי מלדיבים הם תחת כיפת השמים עם שמש ישירה שמזה מבינים שהדבר עמיד לכל תנאי מזג אויר, וכל עונה נגרמת תקלה פנימית שלא קשורה למפעיל .

וראו פלא הגקוזי טוב לעונה אחת בלבד, והכוונה 3 חודשים בשנה.

תשובת החברה היום שלא ניתן להחליף.

מכאן כל אחד שיסיק את המסקנות לבד לפני רכישת גקוזי מלדיבים הטורבו של הגקוזים המתנפחים בארץ.

במידה ותרצו פרטים אריה 0535556088

מק״ט: 60033

MALDIVES

Hydrojet

זהירות גקוזי שמתאים ל3 חודשים בלבד!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...