מה דעתכם בקשר לאזרחים שעוזרים/לא-עזרים לאזרח במצוקה? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם בקשר לאזרחים שעוזרים/לא-עזרים לאזרח במצוקה?

Rule The Pc

האם לתת קנס לאזרח שלא עוזר לאזרח במצוקה? האם לתת לאזרח שעוזר לאחר פרס?  

907 הצבעות

1. 1. האם לתת קנס לאזרח שלא עוזר לאזרח במצוקה? האם לתת לאזרח שעוזר לאחר פרס?

• לתת פרס לעוזר לקנוס את הלא עוזר
    • לתת פרס לעזור לא לתת קנס ללא עוזר
    • לא לתת פרס לעוזר כן לקנוס את הלא עוזר
    • לא לתת פרס לעוזר ולא לקנוס את הלא עוזר

Recommended Posts

כשבחורה נאנסת, היא צריכה לצעוק "שריפה! שריפה!", כי כשיש שריפה כולם באים לראות, אבל כשיש אונס אז עושים את עצמם כאילו לא שומעים...

מוכר

אני חושב שעדף לצעוק "כסף! כסף!" או "אנג'לינה ג'ולי!"

במלוא הרצינות............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יהודה לוי,יהודה לוי.

ולא זה פשוט לא נכון אתה לא יכול להגיד מה אם זאת הייתה הבת שלי כי זאת לא הבת שלך.<נקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להודיע הודעה חסויה ואוטו נגנב זה לא אזרח במצוקה. כשאוטו נגנב אז הבנאדם מקבל על זה ביטוח וזה פחות מעניין אותי, הכוונה היא בחוק שאומר לך לעזור לאדם במצוקה שחייו, שלמות גופו, בריאותו ונפשו בסכנה. אם אתה היית עובר בגינה ציבורית ורואה את הילדה ההיא נאנסת באכזריות אתה לא היית עושה משהו? מתקשר למשטרה... וואי. אפשר להתערב ולמנוע או לפחות לא לתת לאנסים לסיים בה את זממם, להבריח אותם משם שהרי הם מכים אותה תוך כדי. קרא לי

מטומטמת אבל לא מקובל לי על הדעת שבנאדם יגיד לי "ומה אם הם יעשו לי משהו?!". קיבינימאט, אם זאת היתה אמא שלך, אחותך, חברה שלך/אישתך או הבת הקטנה שלך שהיתה נאנסת באכזריות ואיש לא היה עוזר לה בצורה ישירה כי "ואם הם יעשו לי משהו?!", איך אז היית מרגיש? כשזה בשר מבשרך ודם מדמך?!

נוצרת כאן בעיה מסויימת... אם זהו אונס בו האנש אינו מכר של הבחורה ועובר אורח רק מגרש את האונסים הסיכוי לתפוס אותם ולתת להם אונס הוא קטן כי יהיה קשה לזהות אותם מתקיפה לילית. האם עליו מיידית להתקשר למשטרה ולגרום לתפיסתם או מיידית לגרש אותם ולהציל את הבחורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוצרת כאן בעיה מסויימת... אם זהו אונס בו האנש אינו מכר של הבחורה ועובר אורח רק מגרש את האונסים הסיכוי לתפוס אותם ולתת להם אונס הוא קטן כי יהיה קשה לזהות אותם מתקיפה לילית. האם עליו מיידית להתקשר למשטרה ולגרום לתפיסתם או מיידית לגרש אותם ולהציל את הבחורה?

דארקי, לא אמרתי לך לא לכתוב הודעות ב-4 בבוקר? ;)

וחוצמזה, אם זאת הדילמה שאתה מעלה, מה השאלה בכלל?! ברור שלהציל את הבחורה!

מה עדיף? לתת לה להאנס, אבל אח"כ תגיד לה "לפחות תפסנו את מי שעשה את זה"? (וגם זה לפעמים לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה חכם ותחשוב על זה ככה..........

אתה רואה מישהו לוקח בחורה לאיזה מקום ואתה כמעט בטוח שזה אונס אתה רץ לשם ומגלה שהוא פי שתיים יותר גדול ממך......... אז מה זה עזר?

תתקשר למשטרה......... אתה חושב שאתה יכול לעזור באמת תנסה אבל אל תקריב את עצמך...........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוצרת כאן בעיה מסויימת... אם זהו אונס בו  האנש אינו מכר של הבחורה ועובר אורח רק מגרש את האונסים הסיכוי לתפוס אותם ולתת להם אונס הוא קטן כי יהיה קשה לזהות אותם מתקיפה לילית. האם עליו מיידית להתקשר למשטרה ולגרום לתפיסתם או מיידית לגרש אותם ולהציל את הבחורה?

בתור בחורה, אני הייתי מעדיפה שמישהו יגרש אותם לפני שהם יצליחו לזמום את זממם. אם החשש שלך הוא הקטנת סיכון התפיסה, אז רואים שאתה לא כ"כ מתמחה בקימינולוגיה ופטולוגיה 8). ראיות גנטיות למשל, שהן הגורם המפליל האולטימטיבי, ניתן למצוא גם אם האנס לא הצליח לזמום את זממו ולהשאיר "עקבות תורשתיים". בכל זירת אונס כמעט יש מאבק, וכמעט בכל המקרים (למעלה מ-90%) הבחורה מנסה להתנגד וזה מערב גם שריטות. מתחת לציפורניים אח"כ אפשר למצוא תאי עור (או יותר מזה, תלוי בציפרוניים ובעוצמת השריטה) ואלו ראיות מפלילות ביותר. ליותר ויותר עבריינים הרשומים במשטרה, במיוחד עברייני מין, יש תיק שמכיל - כן כן - ת"ז גנטית לשם לכידה חוזרת. באנגליה למשל, כל אדם כמעט שנעצר בגיל עבירה פלילית, לוקחים לו דגימות תאים מהפה (עם מקלון לניקוי אזניים), ומצרפים אותם למאגר גנים של המשטרה בכדי לזהות אותו במיקרה ותהיה עבירה ולא קצה חוט. שהרי הגנום הוא תמיד יהיה ההוכחה החותכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אתה רואה מישהו לוקח בחורה לאיזה מקום ואתה כמעט בטוח שזה אונס אתה רץ לשם ומגלה שהוא פי שתיים יותר גדול ממך......... אז מה זה עזר?

לוקח אבן, דופק לבן-ז*** בראש

זהו נגמר העניין

ובנימה אופטימית זו

מציל את הנסיכה היפה וחי איתה באושר ואושר עד עצם היום הזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...