מחפש משחקים ישנים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחקים ישנים

talkfir

Recommended Posts

אני מחפש את

TFX -סימולטור טיסה

f22 lightning-כנ"ל . לא משנה הגרסה! עדיף כמה שיותר ;D

extreme games-מרוץ שאפשר להתחרות ברולר,אופניים,סקטבורד וסקטבורד שכיבה

oddballz-מן טמגוטצ'י אבל הרבה יותר כייפי,החיות שניתן לטפל בהן מן מפלצות חמודות כאלה ויש הרבה אפשרויות..

sevens guest (משהו כזה)-אם אני לא טועה,זה משחק חידות..

destruction derby 2-מרוץ

settlers 1,2-תפקידים

dave mirra bmx freestyle 2-פעלולי BMX.יש לי את 1..

critical path-משחק שזה מאין סרט.כל המשחק זה וידאיו אמיתי.אתה שולט על מישהי להגיע לנקודה הסופית..מרתק!

stunts -רק אם יש גרסה יותר גבוהה מ1,1.1 !כי אותם יש לי! מרוץ שאפשר גם לבנות מסלולים.

StarWars משהו עם REBEL-אחד ממשחקי מלחמת הכוכבים.ההתחלה לפי שזכור לי זה שאתה עם חללית בצורת משולש בתוך קניון(לא מרכז קניות! ;D,אח"כ עובר בין עמודים....המשחק האהוב עלי מכל!

-כל אלה היה לי (פעם..) וממש אלה המשחקים שהכי אהבתי! כמובן עם הזמן נאבדו.

אשמח לקבל כל מידע מאיפה אוכל להשיג אותם,אם יש אותם למישהו,או לינקים גם מאד יעזור! (רק שאני עם מודם 56K,אבל שטויות,הולכים לחבר עם יותר מהיר=)

ביקרתי בכל האתרים עם המשחקים הנוסטלגיים שאני מכיר,שום דבר לא נמצא...

אנא עזרו

תודה רבה

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה uderdogs??

ואגב,באתר המשחקים "מסע אל העבר" לא מצאתי כלום ממה שאני מחפש!! אני לא מחפש משחקים לפני 10 שנים ומעלה,אלא לפני 5 שנים או קצת יותר!!! וכמו כן המשחקים שאני מחפש הם עם גרפיקיה ויש כאלה עם טובה עוד,אני לא מדבר על פאקמן!! ;D

לכן,אני לא חושב שאני אמצע אי פעם את המשחקים שאני מחפש באתרים כאלה..אני חייב למצוא מישהו שיש לו את המשחקים האלו..אחד שאוסף או משהו..(או אולי קאזה? הממ יש לי מודם..וגם ככה בלי קשר גם שם אני לא מוצא!!)

והמשחק של הstarwars זה Rebel assualt לא? ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[' link=board=6;threadid=7525;start=0#75084 date=1018475704]

destruction derby 2-מרוץ

לזה אתה קורא מרוץ ?!

settlers 1' date='2-תפקידים

[/quote']

ולזה אתה קורא תפקידים ?!

StarWars משהו עם REBEL-אחד ממשחקי מלחמת הכוכבים.ההתחלה לפי שזכור לי זה שאתה עם חללית בצורת משולש בתוך קניון(לא מרכז קניות! ;D,אח"כ עובר בין עמודים....המשחק האהוב עלי מכל!

גם אותו יש לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי להוסיף עוד לרשימה שאני מחפש:

כל משחק של Starwars! :lsvader: -מתברר שאני אוהב מאד את כל הנושא הזה ומשום מה שחכתי לרשום אותו ברשימה הראשונה! ;D

אז אנא כל מי שיש לו מידע/שיודע מאיפה להשיג/שיש לו בעצמו .. שיגיד לי!

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...