אני רוצה לקנות מחשב , עשיתי שני מפרטים אבל אני לא יודע מה יהיה לי יותר טוב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות מחשב , עשיתי שני מפרטים אבל אני לא יודע מה יהיה לי יותר טוב

DxCx

Recommended Posts

זה :

CPU2.JPG

או זה:

CPU.JPG

ורציתי לדעת אם מחשב כזה הוא מחשב טוב מאוד וכמה זמן הוא יחזיק..

אם יש לכם הצעות לשינויים תגידו לי בבקשה

----------------------

עריכה :

אני בכל מקרה יזמין אותו תוך מקיסמום שבועיים (כשהלוחות אם עם ה nFORCE3 250 יגיעו לארץ)

ואני לא רוצה להיתפשר על פחות מ 1024 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעות לשינויים? , בניתי לך מפרט חדש מwww.ksp.co.il :

מעבדי ?AMD? Price Units Total

Athlon 64 3000+ (S-754) (box) 1320 1 1320

לוחות אם למעבדי ?AMD? Price Units Total

KV8-MAX III (s754) 880 1 880

זכרונות? 500 Price Units Total

512MB A-DATA 680 2 1360

כרטיסי מסך? MSI Price Units Total

RADEON 9800Pro TV,DVI 128MB 1490 1 1490

דיסקים קשיחים? WESTERN DIGITAL Price Units Total

120GB SATA 630 1 630

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD?? FLOPPY Price Units Total

Teac/SONY 1.44 40 1 40

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD?? Price Units Total

ASUS x16 (box) 220 1 220

צורבים? Recorders Price Units Total

NEC 2500A DVD±R x8 530 1 530

מארזים? Price Units Total

ATX FullTower Supertalent alum. 480 1 480

מארזים? Power Supply Price Units Total

Thermaltake 480W + PFC 490 1 490

Total price + system assemly 7630 ¤

יותר טוב משני המפרטים שלך , השארתי כסף למקלדת ועכבר...

למה יותר טוב?

לוח אם אתה יודע מה לשים , שים את הלוח מבוסס NF3 250 של ... , הזיכרונות כאן יותר טובים(באוברקלוק)

יש כאן צורב דיוידי , כרטיס מסך עם יותר טוב , ומארז+ספק מעולים...

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון בשני המפרטים הוא לא הבחירה הכי טובה, יקר, ויש זולים ויותר מהירים ממנו (בשבילך). תשקול לקחת ג'יגה של PC3500 או PC3200 עם תזמונים נמוכים. זה יצא לך יותר זול ויותר מהיר.

הייתי אומר בשביל משחקים מחשב כזה יחזיק איזה שנה וחצי, אולי יותר אולי פחות, תלוי בהתפתחות של המשחקים (כבר הרבה זמן שאנחנו לא רואים משחק שמהווה מעמסה מיוחדת, מאז Farcry. דום וHL עדיין לא כאן, ולא קונים מחשב בשביל משחק שלא קיים).

אין הבדל גדול בין שני המפרט. רק המעבד, לוח האם והזיכרון תלויים אחד בשני, כל השאר הם בחירה שלך ותלויים בך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בדרישות שלך , המחשב גם יכול להחזיק שלוש שנים , בוא נגיד ככה , אחרי שנתיים הוא עדיין יוכל להפעיל משחקים בצורה בינונית ומעלה...

דום וHL לא צריכים להיות משחקים כבדים כל כך , עובדה , הבטא של דום ושל HL עובדות אצלי טוב מאוד(נעות בין 60 ל100FPS) , ואצל אח שלי עם FX5200 הם עובדות על 40-50 , שזה גם בכלל לא רע! , ויש לנו מחשבים בינוניים מינוס... , אז בלי שטויות.

ואצל שנינו פאר קריי עובד מצויין , לשם השוואה , אצלו , בלי פילטרים , על הגדרות HIGH(לא ULTRA HIGH , אבל עדיין זה נראה יפה לאאלה) וברזולוציה 800X600 פאר קריי עובד על 60-100FPS... , ונראה יפה לאאלה , ונורא נהנים מהמשחק , אז בלי שטויות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שנה בערך 4XAA ו 8XAF יכללו במה שנקרא High Settings, יותר משחקים יכניסו את האפשרות לאפשר את הפילטרים או יעשו את זה בעצמם כשבוחרים באפשרות של איכות וידיו גבוהה, או כשהמשחק מזהה כרטיס מסך טוב. עוד משהו שיגרום לזה לקרות זה שהכרטיסים החדשים, במיוחד של ATI מפעילים פילטרים הרבה פעמים בלי לראות פגיעה בביצועים וגם ה Temporal AA של ATI

תלוי בדרישות שלך , המחשב גם יכול להחזיק שלוש שנים , בוא נגיד ככה , אחרי שנתיים הוא עדיין יוכל להפעיל משחקים בצורה בינונית ומעלה...

דום וHL לא צריכים להיות משחקים כבדים כל כך , עובדה , הבטא של דום ושל HL עובדות אצלי טוב מאוד(נעות בין 60 ל100FPS) , ואצל אח שלי עם FX5200 הם עובדות על 40-50 , שזה גם בכלל לא רע! , ויש לנו מחשבים בינוניים מינוס... , אז בלי שטויות.

ואצל שנינו פאר קריי עובד מצויין , לשם השוואה , אצלו , בלי פילטרים , על הגדרות HIGH(לא ULTRA HIGH , אבל עדיין זה נראה יפה לאאלה) וברזולוציה 800X600 פאר קריי עובד על 60-100FPS... , ונראה יפה לאאלה , ונורא נהנים מהמשחק , אז בלי שטויות!

רזולוציה נמוכה מפילה יותר מעמסה על המעבד, רזולוציה גבוהה מקשה על הכרטיס מסך.

אני לא רוצה לחשוב איך נראה FC ב800 על 600, וההבדל בין HIGH לUHIGH בFC הוא גדול, אם לא בבחינת שיפור התצוגה, אז בבחינת המעמסה כל הכרטיס מסך.

בקיצור, אחרי שנה וחצי כבר לא תוכל לעבוד באפשרויות הכי גבוהות, אחרי שלוש-ארבע שנים עדיין תוכל לשחק באפשרויות בינוניות משחקים שלא נחשבים לפריצת דרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GF3 TI200 נחשב לכרטיס הכי טוב לפני שלוש-ארבע שנים , ועדיין היום , הוא מריץ פאר קריי על הגדרות בינוניות פלוס... , אז?

מה המסקנה? , שהחומרה מתקדת הרבה הרבה יותר מהר מהתוכנה וכל עוד אתה קונה כרטיס MID END הוא יחזיק לך לפחות לשנתיים אם לא יותר...

זאת המסקנה שלי , יש אחרים שפשוט לא יכולים לשחק שום משחק בלי AA וAF... , ורק שתידעו , הרבה גם תלוי במסך... , לי יש מסך חד , אז ההבדל בין עם AA ובלי AA , הוא לא ענק.. , אבל הוא משמעותי.

אז גם אם יהיה עלי לשחק ללא פילטרים , לא כל כך איכפת לי , כי זה לא כזה משנה אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...