"תמותו כבר!" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"תמותו כבר!"

Merrymoon

Recommended Posts

ואוווווווווווווווווו 5 דפים יפה שאכפת לכם ממה שקורה למה אני מכיר כאלה שממש לא הרשמתם אותי לטובה הקיצר אין לי לא כול או זמן כדי לקרוא את הכול אז אני יקרא יותר מאוחר אבל אני בעד הקטע של הסירוס לאנסים (אפילו רק לכמה עשרות שנים) זה יעבוד מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כי כשאלוהים הלך וחילק שכל, אנחנו לבשנו כובע ונעמדנו פעמיים בתור.

מה זה קשור עכשיו?!

אל תעצבנו אותי, טוב?

למה מה תעשי תביאי לנו אגרופים במפגש הקרוב? 8) (אני אוקראיני ולא קפצתי כיתה ...)

דריה הטון שאת מדברת פה עושה רושם קצת של מתלהבת, לפעמים לא כל כך נעים לקרוא את ההודעות שלך, קחי נשימה עמוקה ותרגעי לפני כל הודעה :-* .

בקשר למקרא האונס אז אין מה לעשות המצב הוא בתכלס שיש עברינות בשעות הלילה וזאת עובדה שקשה יותר להתמודד איתה מאשר פעם אחת לוותר על בילוי עד שעות הלילה המאוחרות(או לחילופין לכסוך כסף בבילוי ולהשאיר למונית) ולחזור בשקט הביתה, אם אין את הכוח לשנות משו אצל העבריינים אפשר להתחיל לשנות דברים בתוך עצמך. אם הילדה הזאת היתה עם קצת שכל ומשמעת עצמית היא לא היתה מבזבזת את כל הכסף על הבילוי, אלא חושבת "אני צריכה לחזור הביתה ב 2 בלילה בטח יהיה מפחיד, אני צריכה להשאיר כסף למונית" אבל היא לא חשבה ככה היא הוציאה את כל הכסף.

נכון שאפשר להגיד "אבל למה היא צריכה לחשוב ולמה היא צריכה לפחד" אפשר להגיד, אבל המציאות היא כזאת וצריך להסתגל אליה (כי לשנות משו במצב הנוכחי אפשר רק ע"י חינוך שיקח כמה עשרות שנים) אם הילדה היתה עושה הכל בכדי למנוע את המקרא הוא לא היה קורא.

בקשר לזקן שעבר שם, אני יכול להבין אותו הוא איש זקן מה הוא היה יכול לעשות כבר?! היו מסתערים עליו ועוד הורגים אותו, עובדה שאיש צעיר יותר שעבר שם כן ניסה לעזור.

לסיכום, אין ספק שהילדה לא אשמה (ולא צריך להפליל זקן כי זה קצת טיפשי), אך היא היתה צריכה להפגין קצת יותר אחריות כלפי החיים שלה. אם היא לא דואגת לחייה\לכבודה אז מי כן ידאג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שהיא לא היתה אחראית אבל הנקודה היא שאנחנו לא צריכים "להתרגל" ולהשלים עם המצב אלא להילחם בפשע.

אם המשטרה לא עושה את העבודה שלה אז למה לא להתנדב לפחות פעם בשבוע למשמר אזרחי? למה לא צאת לסיורים בשכונה שלך עם עוד כמה אנשים, לראות שהכל בסדר?

בקשר לזקן - הוא יכל לפחות לקרוא למשטרה או למישהו שכן יכול לעזור, אבל הוא המשיך ללכת וכן צרייך להפליל אותו!

נכון, אני טיפה עצבנית, מה לעשות? וזה נושא רציני ויש אנשים שעושים מזה בדיחה. היי, מי יודע, אולי יש לי שורשים במרוקו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המשטרה לא עושה את העבודה שלה אז למה לא להתנדב לפחות פעם בשבוע למשמר אזרחי? למה לא צאת לסיורים בשכונה שלך עם עוד כמה אנשים, לראות שהכל בסדר?

בקשר לזקן - הוא יכל לפחות לקרוא למשטרה או למישהו שכן יכול לעזור, אבל הוא המשיך ללכת וכן צרייך להפליל אותו!

נכון, אני טיפה עצבנית, מה לעשות? וזה נושא רציני ויש אנשים שעושים מזה בדיחה. היי, מי יודע, אולי יש לי שורשים במרוקו?

אם המשטרה לא עושה את העבודה שלה אז למה את משלמת לה ?!?!? אני לא אשלם מיסים ועוד כול מיני תשלומים ממשלתיים ע"מ לממן כמה ישבנים גדולים שגדלים ועוד כמה גמדים כחולים שלא עושים את העבודה שהוטלה עליהם וגם אתנדב כדי להגן על עוד אנשים ..........

הזקן - להעניש ,לכי תמצאי אותו עכשיו .....

זה באמת נושא רציני אבל יש עוד נושאים רציניים כמו ששרי אריסון חזרה לארץ ושהיא תמשיך למצוץ לנו את הדם עם העמלות השמיימיות בבנק המשפחתי שלה... ;) ;)

נ.ב :

באמת את צריכה לבדוק את השורשים שלך מחדש יש מבצב דיי טוב לזה שאת מרוקאית לשעבר ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאתה לא יכול לקום בוקר יפה אחד ולהגיד, וואלה, הישבנים השמנים והגמדים הכחולים לא ממש עושים את העבודה שלהם אז אני מפסיק מהיום לשלם מיסים. כי לעשות כלום הם ימשיכו אבל מה הם גם ישימו לב שאתה לא משלם מיסים וידאגו לעשות משהו אז. הם יאשימו אותך בהונאה או משהו כזה, ישימו כותרת מטר על מטר במעריב ולו רק להסב את תשומת הלב של העולם אליך ולא לשחיטות שלהם. לכן, בתור אזרח שומר חוק ומשלם מיסים יש לך זכות נוספת וכבר הזכרתי אותה - לעתור לבג"ץ! עם דיי עדויות מאנשים שנתקלו באין מענה מצד המשטרה, וזה לא רק אי-סיור בשכונות, אני מדברת על אנשים כמו מישהי שלמדה איתי שנרקומנים היו מתנחלים לה בחדר המדרגות והיו משאירים שם מזרקים וזה בניין מלא ילדים שמתרוצצים יחפים. היא היתה מתקשרת למשטרה כשהם היו באים בלילה ובתגובה הם היו צוחקים לה בפרצוף. כמות מספקת של עדויות כאלו יכולה בהחלט לגרום למשטרה להראות רע ובידיי הבג"ץ זה יכול להיות מתכון טוב למהפיכה במערך המשטרתי ושום תירוץ מצדם לא יעזור. מה הם יגידו? שלא נותנים להם מספיק כסף? מה? כ"כ מעט שהם יכולים להרשות לעצמם להתעלם מפניות של אזרחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...