"תמותו כבר!" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"תמותו כבר!"

Merrymoon

Recommended Posts

הילדות של היום לא צריכות להיסתובב במכנסי "גזרה נמוכה" שמגיעה כמעט עד הכ*ס!  וחולצות בטן שחושפות כמעט הכל.

ובלי כל קשר צריך להעניש בחומרה המירבית אנסים. שני הדברים לא קשורים אחד לשני אבל הם נכונים וצודקים.

וגם כאשר שני אלה יקרו עדיין יהיו אנסים בסביבה יהיו מוכנים לסכן את חייהם כדי לספק את יצריהם.

מסקנה לא להביא ילדים לעולם.

אתה לא רציני... גם אני לא בדיוק מסכימה עם צו האופנה ומגעיל לראות בנות הולכות עם גיזה נמוכה עם חוטיני וחצי תחת בחוץ ועוד צמידים גולשים ככה החוצה ורועדים כמו מגשית ג'לי טובה, עם נעל עקב פלטפורמה, מחשוף שלא משאיר מקום לדמיון ואיפור כבד יותר משל מרלין מנסון אבל זאת לא עילה או הזמנה לא אונס ואפילו הטרדה מינית! גם אני רוצה מדי פעם ללבוש מיני וחולצה צמודה ולהתייפיף לבילוי מדי פעם ואני לא צריכה לחשוש לשלמותי ושלמות גופי בגלל דבר כל כך יומיומי כמו לבוש או איפור. אנחנו לא תחת שלטון הטאליבאן ושכל אחד ישמור על הפה, הידיים או כל איבר אחר בגוף ומן הסתם שלא יכפה את עצמו על בחורה רק בגלל שהיא התלבשה "לא צנוע". גם בחורות צנועות אנסו, גם זקנות, גם מכוערות - תתפלאו. אונס זה פשע שלרוב (למרבה הפלא) לא מבוצע בשביל לספק יצר אלא פשע של שליטה וכוח. הפחד שהאנס משליט על הקורבן, שהוא עושה לו כל מה שהוא רוצה, זה הסיפוק שלו, לא הפן המיני. אנסים רבים (למרבה הפלא) לא מסוגלים לפעמים לשמור על זקפה או להגיע לסיפוק כלל. הם רק רוצים לחלל את הקורבן, להשפיל אותו, להשליט עליו טרור ולשלוט בו בצורה מוחלטת.

בכתבה הקודמת על המקרה נאמר כי הם היו שיכורים. שיכרות רק מעלה את היצרים הללו. לא כל אדם שיכור הולך ואונס, גם אם הוא חרמן... זה פשע של כוח, שליטה והשפלה והוא יבוצע על כל מי שימצא בהישג יד בלי קשר להופעה חיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכל מקרה הילדה לא הייתה צריכה להתלבש כפי שהייתה לבושה ולהסתובב לבד בשעות כאלו.

אמנם אין חוקים נגד זה אבל אם היא באמת קראה את אותם עיתונים אז היא הייתה צריכה לדעת שבשעות כאלו לא מסתובבים לבד.

ומה לעשות שבאמת בשעות הקטנות של הלילה מסתובבים בעיקר פושעים ברחובות וכל מי שיוצא החוצה בשעות כאלו צריך לקחת בחשבון שיקרה לו משהו.

אני לא מצדיק את האנסים כלל,אני מקווה שיתפסו ויענשו במלוא חומרת החוק אך אני לא פוטר את הילדה מאחריות,כל אדם סביר יודע שבשעות כאלו לא נותנים לילדה קטנה להסתובב לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון את צודקת....... אבל........ למה בעצם נשים מתלבשות עם גזרה נמוכה ומחשוף ומה לא? כדי למשוך תשומת לב מבנים (או מבנות תלוי מה הקטע שלהן)....... עכשיו אחרי שהן משיגות את התשומת לב אז מה היא מצפה זהו הוא חשב לעצמו *היא די כוסית...* וזהו? לא........ הוא יסתכל.........

טוב אז מה הרווחת שמישו הסתכל עלייך? נחמד מאוד אז עכשיו בנים מסתכלים עלייך בלי סוף.........

ועוד משו...... כמה שזה נשמע פאג מצידי........ זה לפעמים מעצבן שבנות בבית צפר הולכות חצי ערומות יאללה בסדר הבנו את שווה אבל אחרי שמסתכלים עלייך את מציגה את זה כאילו פגעתי בך...... מה היא רוצה היא ביקשה שיסתכלו על זה.......

אם ינופפו לכלב כל יום כל היום בשר מול העיניים ולא יתנו לו אותו הוא ישתגע....... (וזה מטאפורה טובה כי בנים הם כלבים ובנות הן ***..... חח סתם סתם).......

לסיום:

בת שמתלבשת צנוע - פחות סיכויים שיתקפו אותה.......

בת שמתלבשת כמו זו*ה - מפתחת את הגברים להיות אנסים..............................................

טיפה צניעות לא יזיק למרבית הבנות בישראל אבל בכל זאת איך שהיא לא תתלבש לא תירוץ לאונס או תקיפה..................................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי כמה בולשיט

לא צריך להאשים מישהי שנאנסה לפי איך שהיא התלבשה או התנהגה או משהו כזה. נקודה.

אבל עכשיו נכנס עניין אחר, של בנות בגיל 10 שמתלבשות כמו זונות בנות 40. וזה כבר מגעיל.

ילדות (ואני כבר לא מדבר על נערות. ילדות!) שלובשות "חולצות בטן"-שמכסה רק את הציצים שאין להן וגם זה בקושי, הולכות עם מכנסי "דפוק אותי" בקו השיער וכמעט אפשר לראות את הפוני.... זה פשוט חולני. וזה משתלב יופי עם כל הפרסומות שמלבישות ככה, והפרסומאים החארות שמקדמים מוצר לא ע"י הדגשת התכונות הטובות שלו או הגרועות של האחרים, ולא ע"י פרסומות נחמדות/מצחיקות/מעניינות כמו בחו"ל, אלא רק ע"י עשיית הפרובוקציה הכי גדולה שהם יכולים בתקווה שיפסלו להם את הפרסומת.

אתם מבינים את האבסורד פה?! פרסומאים מקווים שיפסלו להם את הפרסומת כדי לעורר ענין, כי הם יודעים שככה השם של המוצר ישאר בכותרות הרבה זמן ויצור "ספין" תקשורתי גדול יותר. בלעעע.

ועכשיו יש פרדוקס-אם אתה מאשר פרסומות כאלה-אתה באיזשהו מקום מעודד את התרבות המטומטמת הזאת ואת הפורנו והפדופיליה שעולים ממנה, ואם אתה פוסל אותה אתה משחק ישר לידים של הפרסומאים הכרישים, שזה בדיוק מה שהם רוצים.

ג'קי לוי כתב על זה מאמר יפה במוסף לשבת של ידיעות אחרונות ביום שישי האחרון. שווה לקרוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים כאילו לא ממש קראתם את תגובתי האחרונה. גם נשים "צנועות" ומכוערות נאנסו וגם זקנות! זה לא קשור ללבוש!

ופאק, מאיפה אתם (במיוחד אתה u-re) יודעים מה לעזזל היא לבשה באותו יום?! בחורה שנאנסה זה אומר שהיא בטח לבשה מיני חשור מעור, גרביון , נעלי סירה עם עקב וחולצה מנומרת צמודה וכאילו הזמינה את זה? אין לאף אחד זכות לגעת בה גם אם הלכה ערומה! אתם לא חיות, אתם יכולים לרסן את עצמכם ואם לא אז מקומכם לא בחברה שלנו! לא כל הבנות מתלבשות ככה. כשאני הולכת ברחוב דווקא רוב הבנות שאני רואה לובשות טרנינג אופני וחולצה רגילה, בטח שגם ילדות בנות 13. אני הייתי בגיל הזה, ואני יכולה להעיד שהוטרדתי מינית גם כשהתלבשתי כמו בן בנסיון לא למשוך תשומת לב (אין אישה שלא הוטרדה מינית, תשאלו את האמא/אחות/דודה/סבתא). לפעמים אני הולכת במדים ואני שומעת הערות גסות והיה גם נהג צבאי שהסיע אותי למרפאה כשהתייבשתי שניסה עליי דברים ואני הייתי לבושה במדים, מדים לא משופצרים כי יש בנות שמעצרות את הגזרה של המכנסיים עד חצי התחת ומצרות את החולצה שתהיה מתוחה כמו קונדום. אני רק הורדתי כמה סנטימטרים כדי שאוכל לשבת כי המכנס שלי היה מגיע לי כמעט עד לחזה. לא, גם לא הייתי מאופרת. אחרי שאני מתעלפת בשרב מהתייבשות וקמה אני לא רצה ישר למראה לפדר את האף. הייתי לבושה בשיא הצניעות, לא התייפיפתי או משהו ועדיין הוטרדתי.

תמיד יהיו בהמות ואנחנו לא צריכים להתנהג בדרך מסויימת ולהתפשר בגלל שהם שם. אנחנו פשוט צריכים להילחם בהן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי משו כללי ולא בהקשר למה שהיא לבשה כי אני לאדע מה היא לבשה...........

אני ניסיתי להגיד פשוט שזה לא באותו רגע הוא רואה מישי ומחליט לאנוס אלא זה משו שמתפתח עם הזמן אצל בן אדם עד שהוא נהיה מספיק סאוט כדי לאנוס..

וכדי שאנשים לא יהיו כל כך סרוטים בצורה בהמית כזאת אולי עדיף לא לנפנף לו בשר מול העיניים תמיד...............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Merrymoon, אני מסכים איתך שלבוש חושפני הוא אינו סיבה מוצדקת לאונס.

מי שאונס הוא בן אדם "מכוער" שלא קיבל חינוך טוב בבית ושיש לו בעיה נפשית לא קלה.

אבל בדבר אחר אני פחות מסכים איתך, בקשר לשיטוט ברחוב אחרי חצות.

הייתי מעדיף שהיו מחוקקים אצלינו את החוק כמו שיש בארה"ב שאסור לקטינים להסתובב בחוץ אחרי חצות.

את רוב המקרים של הרצח או האונס מאוד קשה למנוע, גם כשרואים את זה על הבאדם.

אני רוצה לחלוק איתכם בסיפור:

דודה שלי היא עובדת סוצילאית והיא מטפלת בכל מיני עבריינים: עברייני מין, גנבים, ואנדליסטים, בעיות במשפחה וכד'.

אחד מהמטופלים שלה תמיד דיבר איתה על רצח ושהוא רוצה לרצוח מישהו היא דיווחה עליו לגורמים המתאימים, והם אמרו לה שזה בלתי אפשרי לשים אותו במעצר כי הוא לא עשה כלום.

ואחרי כמה זמן הוא רצח את חבר שלו בגלל שהוא קילל אותו וקרא לו שמן.

גם אם יש דרך למנוע זאת מראש, זה מאוד קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

merrymoon,הגבתי לגבי צורת הלבוש כנראה בגלל שכל הנושא סבב סביב הלבוש,לאחר קריאה נוספת ראיתי שבאמת אין ציון כלשהו לגבי לבוש הילדה.

בכל זאת,אני עומד איתן בדעתי שאם ילדה בת 13 מספיק טיפשה כדי להסתובב לבד ברחובות בשעות מאוחרות של הלילה אז בשלב מסוים היא לא פטורה לחלוטין מאשמה.

בתקופתנו זה לא בטוח להסתובב בלילה לבד בשעות כאלו,לא משנה אם את ילדה בת 13 או בריון בן 28.

והעובדה שכביכול אותה ילדה קראה עיתונים (וזה כן היה רשום איפשהו) הייתה צריכה לחזק את ההתרעה,אם בנאדם מסתובב ביודעין בשעות כאלו ברחוב הוא צריך להיות מוכן לזה שיקרה לו משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מעדיף שהיו מחוקקים אצלינו את החוק כמו שיש בארה"ב שאסור לקטינים להסתובב בחוץ אחרי חצות.

בולשיט, פשוט בולשיט.

אתה אומר שבמקום לפתור את הבעיה ולהפוך את הרחובות לבטוחים, פשוט נמנע מללכת בהם? זה הגיוני. NOT.

ומרימון, אני אצא מתוך נקודת הנחה שלא קראת את הפוסט שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך לפעול בכל דרך אפשרית בשביל לפתור את הבעיה אבל גם לחוקק את החוק.

ודרך אגב זה יכול לקרות גם בכל שעה ובכל זמן לא רק בחצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טופ גאן בבקשה תפסיק להגיד על כל מה שאחרים אומרים "בולשיט" זה מה שהם חושבים זכותם גם אם אתה חושב שזה מפגר או לא נכון......

קשה לנהל דיון כשאתה לא רוצה להביע את הדעה שלך כי אתה יודע שמישו יתחיל להגיד "בולשיט"...................................

זכותו לחשוב ככה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך זה מתיישב עם איסור לצאת מהבית?

או שאתה פועל נגד התופעה, או שאתה אומר "טוב זה קיים, בואו ננסה להתרחק משם וזה יפתר מעצמו".

אז למה אתה חושב שחוקקו את החוק בארה"ב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לנהל דיון כשאתה לא רוצה להביע את הדעה שלך כי אתה יודע שמישו יתחיל להגיד "בולשיט"...................................

היי, אני לא מונע מאף אחד להתבטא, ואני לא מבין למה מישהו יפחד להגיד מה הוא חושב רק כי אחרים ישללו את זה.

אבל אם אתה מבקש, אני אפסיק.

אז למה אתה חושב שחוקקו את החוק בארה"ב?

i dont know and i dont care

רק כי זה בארה"ב זה הופך את זה לנכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די מאשים את הילדה. לא משנה מה שהיא לבשה או הצורה שהיא הלכה.

נכון אין לאף אחד זכות לגעת בה גם אם היא הולכת ערומה ברחוב . אבל היא צריכה להיות מספיק חכמה ולדעת שהעולם לא הוגן ובגלל שהיא בת היא צריכה להיזהר ללכת בשעות כאלו ללא שום  ליווי או משהו. נכון יש לה זכות ללכת לאן שהיא רוצה באיזה שעה שהיא רוצה אבל לצערי הסיכוי שהיא תאנס בשעה מאוחרות בלילה גבוהה פי כמה משתאנס באור יום. נכון שהבחור הראשון שראה ולא עזר הוא נבלה וממש זבל אבל אין מה לעשות זה הדרך שהוא בחר.

נכון הבנות היום מתלבשות ממש בצורה חשופה (לא שאני מתלונן) אבל עדיין זה לא נותן לאף אחד זכות לגעת בה. מה שנותן את הזכות לגעת בה שהאנס שומע את העונש שהוא יקבל. כמה 3-4 חודשים בכלא או בכלל עבודות שירות בגלל שהם ממשפה טובה  >:( . אז אין שום פלא שאנסים יסתובבו חופשי ללא פחד ברחובות. אני לא מאמין בשיטה שלחתוך לבחור. אני מאמין בעונש מוות. כי אנס פשוט רוצח את הנפש של הקורבן ואת האמון שלו בבני אדם. ועל זה עונש מוות זה אפילו עונש יותר מדיי רחמן לנבלות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...