דרעק!!!!!!!!(הללויה) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרעק!!!!!!!!(הללויה)

Or ei

Recommended Posts

מחר סוף סוף עושים לי ADSL אחרי זחילה ארוכה מאוד עם 33.6

טוב שמעתי כמה דברים על שידרוג המודם לגרסא חדשה או משהו כזה(מישהו??)

ולמה לשים לב כשהם באים להתקין (אני לא משלם על ההתקנה איזה של הקיבוץ) חוץ מזה שאני יקבל מודם וכרטיס חדש

ואני גם מתכוון לעשות לו עם מחשב אחר אז אחרי שאני מחבר את הכרטיס והכבל מוצלב איפה אני מסדר את ההגדרות ??

ואתם יכולים להמליץ לי על תוכנת פיירוול? (ללא תשלום ) או פרוצה (אני יודע שזה לא המקום לבקש תוכנה לא חוקית אז תפנו אלי בהודע אישית בקשה)

ותודה מראש לכל מי שעוזר לי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהטכנאי בא ויש לך 2 כרטיסי רשת במחשב שים לב שהוא מחבר את המודם לכרטיס הזול יותר למהירת של הוא לא יפגע בביצועים אבל אם תעשה עם כרטיס זול זה יכסח אותו במהירות - מניסיון

בקשר לרשת ביתית אם זה רק 2 מחשבים אז אתה צריך כבל מוצלב

אם זה יותר משני מחשבים אתה צריך HUB וכבלים לא מוצלבים

בכל מיקרה כל מה שאתה צריך לעשות זה להתקין פרוטוקול IPX\SPX ו - TCP\IP בשניי המחשבים ויש לך רשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהטכנאי בא ויש לך 2 כרטיסי רשת במחשב שים לב שהוא מחבר את המודם לכרטיס הזול יותר למהירת של הוא לא יפגע בביצועים אבל אם תעשה עם כרטיס זול זה יכסח אותו במהירות - מניסיון

בקשר לרשת ביתית אם זה רק 2 מחשבים אז אתה צריך כבל מוצלב

אם זה יותר משני מחשבים אתה צריך HUB וכבלים לא מוצלבים

בכל מיקרה כל מה שאתה צריך לעשות זה להתקין פרוטוקול IPX\SPX ו - TCP\IP בשניי המחשבים ויש לך רשת

קצת יותר פירוט בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה שמחשב אחד יצטרך להישאר דולק כל הזמן (בתור שרת) כדי שהמחשב השני יוכל לגלוש, אתה תצטרך לקנות גם Hub.

(או במחירים של היום והחברות מהמזרח עדיף כבר Switch)

כל המחשבים מתחברים לHUB\Switch בכבל רגיל.

(המודם יכול להתחבר בכבל שקיבלת מבזק, שהוא כבל רגיל, בתנאי שיש בHUB\Switch כניסת Uplink - מה שבדר"כ יש)

אז תוכל גם להפוך את המודם לנתב (במקום לקנות אחד) ולהינות בגלישה בו זמנית משני המחשבים בלי בעיות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להיתעצבן

חשבתי שאתה יודע לעשות את זה

לך ללוח הבקרה

כנס ל"רשתות"

עכשיו תלחץ על "הוסף" ותבחר "פרוטוקול"

מהתיבה השמאלית תבחר "מייקרוסופט" ותסמן את הפרוטוקול IPX\SPX... לא זוכר את ההמשך אבל אתה תדע כשתיראה

אותו דבר שוב רק תבחר TCP\IP...

שים לב שאים אחד מהפרוטוקולים כבר מותקן (בחלון ב"רשתות" תראה "שם פרוטוקול" "חץ" "שם רכיב חומרה")

אם תסתבך פשוט צור קשר ב ICQ

אני עובד עם וונדוס באנגלית אז יכול להיות שהיהיו סטיות קטנות ממה שכתבתי (למשל "רשת" ולא "רשתות")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להשתמש בפרוטוקול עתיק כמו IPX\SPX ?!

אם כבר עדיף בהרבה להשתמש בNETBEUI הפשוט והמהיר עבור שיתוף הקבצים והמדפסות.

אולם במקרה הספציפי הזה, ממילא מותקן כבר במחשב פרוטוקול TCP/IP פעיל, עבוד החיבור עם המודם, אז למה לא פשוט להשתמש בו גם עבור שיתוף הקבצים? (חוסך את המשאבים הכרוכים בהתקנת פרוטוקולים נוספים)

פשוט לעשות 'Bind' בTCP/IP ל"שיתוף קבצים ומדפסות" וסטו!

(הוראות ספציפיות תלויות באיזו אתה משתמש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להשתמש בפרוטוקול עתיק כמו IPX\SPX ?!

אם כבר עדיף בהרבה להשתמש בNETBEUI הפשוט והמהיר עבור שיתוף הקבצים והמדפסות.

אולם במקרה הספציפי הזה, ממילא מותקן כבר במחשב פרוטוקול TCP/IP פעיל, עבוד החיבור עם המודם, אז למה לא פשוט להשתמש בו גם עבור שיתוף הקבצים? (חוסך את המשאבים הכרוכים בהתקנת פרוטוקולים נוספים)

פשוט לעשות 'Bind' בTCP/IP ל"שיתוף קבצים ומדפסות" וסטו!

(הוראות ספציפיות תלויות באיזו אתה משתמש)

בוא תרביץ לי וזהו

הוא ירצה לשחק ברשת לא ?! אז ליידיעתך הרבה כל המשחקים דורשים IPX אפילו היום כי הוא הכי אמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אררררררררררר

כבר פעם שנייה שאומרים לי מחר!!!!!!

טוב בכל מקרה נחכה אין מה לעשות........

לשחק ברשת אני לא כי המחשב השני זה P3 300 עם 64 וATI 8MB סתם לעבודה של וורד וקצת גלישה.....

ואיך אני הופך את המודם לנתב?

אהה ועוד משהו

מישהו שיודע את איך להתקין מודם (ADSL) עם כל ההגדרות במחשב וכו' יכול לפנות אלי באי סי קיו או שישים פה אי סי קיו ואני כבר אפנה אליו

יש לי כמה שאלות ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אררררררררררר

כבר פעם שנייה שאומרים לי מחר!!!!!!

אוי כמה שאני מכיר את המשפט הזה של ... >:(

בקשר לכל השאר: איך להפוך את המודם לנתב ואיך להתקין ADSL, אתה יכול לפנות אלי באיי סי קיו 41009494

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין איזה קיבוץ קמצן יש לי!!!!

הם סירסו את הקו לרבע!!!

במקום להוריד ב60 אני מוריד ב6K!!!! (עכשיו כזה עובד במצב טוב זה 12-13 בסדר 10 חרא אני מניח שזה יהיה בשעות עומס 6)

ועוד האפסטריים שלי הוא 640 MBIT!

ובכלל בפינג אין כמעט שיפור!!!!!!!! (עדיין רק טאיפה פחות מ300)

וזה מודם פנימי לא יודע של איזה חברה אבל בתך משהו זול כי סתכלו מה הם עשו עם הקו

אררררררררררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...