ספרים - ואתם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספרים - ואתם

The_overclocker

Recommended Posts

ראיתי את הסדרה בערוץ 6....

זה קשור בעצם יותר לת'ראד בפורום כללי חחח

אל תזלזל, זאת סדרה מאד חמודה ואם היתה פועלת במועדון של הבסיס וערוץ 6 היה פועל, עדיין הייתי צופה בזה בכיף. הסידרה לא משמיטה פרטים אבל בגלל זה אין הרבה התרחשות בכל פרק ועדיף לקרוא את הספר לבד (ולא להשאר

במתח עד לפרק הבא). בסידרה ישנם עוד ספרים על כל מיני חיות, בדומה למטימאו, קרוב ל-25 ספרים אם אינני טועה ויש

לספרים האלו קהילה שלמה של אנשים שגדלו על הסיפורים ועכשיו את הילדים שלהם הם מגדלים עליהם ויש אתר חמוד נורא

שיש בו אפילו מתכונים למאכלים שמופיעים בספר - מתאים אם בא לכם לארגן מסיבה סטייל ימי הביניים בפורים... חחח...

ספר יפיפה ומרגש, בהחלט מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מזלזל אהבתי את הסדרה מזה התבאסתי שהפרקים כל כך קצרים.....

אהבתי את המחנה שבויים ההוא.................... וגם את הקרב של הארנבים על השדה במנזר ההוא.....

לאדע אם מה שאני אומר יש לו קשר אבל זה מה שאני זוכר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אנסה...................... איך קוראים לספר הראשון בעברית? (סליחה שהאנגלית שלי לא ברמה מספיק גבוה, כאיל והיא רמה גבוה אבל לא מספיק נראה לי בשביל זה)

עריכה :

אה לא משנה הבנתי מהכריכות שפירסמת......... טוב אני אקנה ואקרא את הראשון.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספר ישנו בישראל בשפה העברית אבל אני בספק אם ניתן למצוא את כל הטרילוגיה ובטח שלא את סיפורי ההמשך, כל ה-20 ומשהו ספרים. תקרא יותר אנגלית וככה תלמד. האנגלית של זה לא מסובכת ממש כי אחרי הכל רוצים שגם ילדים יבינו.

מצאתי ספר אחד במחיר של 48ש"ח. אני קניתי את הספרים שלי בחנות רוסית בכריכת עור קשה עם איורים יפייפיים, צבעוניים על הכריכה ובשחור-לבן בראש כל פרק. לאיורים יש תפקיד וזה לא מגביל את דמיון כמו צפיה בטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...