מבצעים של ספקיות WOW - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצעים של ספקיות WOW

olegu

Recommended Posts

לאחר שביררתי וגיליתי שאקוואנט זה ספק גרוע וגיליתי שספקי הADSL המוכרים מספקים כולם מהיר ב29$. היתקשרתי לבזק וביקשתי שימליץ לי גם על ספק טוב וגם שהספק לא יהיה יקר ואז הוא אמר לי שכל הספקים מביאים מבצעים ובחודשיים הראשונים הם עולים כ10-20 דולר ואני אוכל לחסוך כסף אם אני אעבור ואנסה את כולם. וביררתי ואצל כמעט כל הספקים יש את המבצע הזה. לספקים כמו 012 ובזק בין לאומי יש את אותו מבצע רק ששם צריך להיתחבר ולהתחייב ל4 חודשים אבל בכל זאת זה יוצא מאוד זול לדוגמא 012 חודשיים שאני משלם את המחיר הזול של 10$ואני חוסך בזה 38$ ואז אני משלם על עוד חודשיים 20$ ויוצא שאני משלם לאינטרנט המהיר רק 20$ ל4 חודשים. אבל אני לא כל כך בטוח ויכול להיות ש012 התכוונו ל4 חודשים לאחר תקופת המבצע ואז זה יוצא 80$ לחצי שנה!!! אצל בינלאומי זה אותו דבר כמו 012 גם ברק זה דומה. אצל נטויז'ן זה חודשיים ראשונים במחיר של חודש אחד (שהוא להפתעתי ירד ב10$ ל29.90 ולא 39.90 כמו שמפורסם באתר) ואני חשבתי שאפשר לפחות בשנה הראשונה לעבור מספק לספק ולפי חישובי אפשר כך לחסוך יותר מ100$ לשנה. רק שנראה לי שיש קצת בעיה בזה משום שאני לא יודע אם המבצעים ימשכו גם עוד חצי שנה וגם כן איך שאני הבנתי בכל ספק אפשר לקבל את אותו המבצע רק פעם אחת שזה יספיק לאולי קצת יותר משנה. אבל אני לא בטוח בזה האם אפשר לקבל את את המבצע גם יותר מפעם אחת למי שלא הבין אני אסביר לדוגמא: אני מתחבר לבזק בינלאומי נישאר שם כמה חודשים מקבל את המבצע שלהם עובר ל012 וגם שם אני מקבל את המבצע ואז אני יכול ללכת שוב לדוגמא לבזק בינלאומי ואז שוב לקבל מהם את המבצע לי זה לא נראה בגלל שהספקיות לא פראיירות. וגם זה לא ממש הגיוני שבצורה כה פשוטה אפשר לחסוך כל כך הרבה כסף. האם זה הכל נכון??

נ.ב אני לא ממש בטוח ממש בכל הנתונים יתכן שחלק מהם לא נכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, גיליתי משהו מוזר בטירוף

אינטרנט זהב היא ספקית טובה ואפילו מצויינת!

חבר שלי עשה adsl 512kbps והוא מקבל בארץ פינגים של 30-19 ובאירופה 70 בממוצע ובהורדה הוא הגיע פעם ל-100.

זה ממש מוזר אבל ראיתי את זה בעיניים שלי.

זה שהוא גר 3 ק"מ (או פחות) מהמרכזייה של משפיע באופן כלשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שכן , אבל אני אישית לא מאמין שהוא מקבל 70 פינג לחו"ל , יש לו כולה 64k UPload

שייתן לנו screenshots ואז נדבר ;)

נ.ב

יש לי adsl 1.5 אני גר 2 ק"מ מהמרכזיה ואני לא מקבל 70 לחו"ל ::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

או שהחבר שלך שקרן, או... שהחבר שלך שקרן. :bash:

אינטרנט זהב במקרים הכי טובים נותנת פינג של 140 מילישניות לאירופה ואני עוד משתמש בחבילת ה1.5 מגהביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

ping europe.battle.net -t

זו התוצאה העדכנית מעכשיו :

Pinging europe.battle.net [213.248.106.202] with 32 bytes of data:

Reply from 213.248.106.202: bytes=32 time=127ms TTL=115

Reply from 213.248.106.202: bytes=32 time=137ms TTL=115

Reply from 213.248.106.202: bytes=32 time=125ms TTL=115

Reply from 213.248.106.202: bytes=32 time=137ms TTL=115

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אף אחד לא הגיב לשאלותי זה דחוף. האם אתם ממליצים לי על 013 ברק כי יש להם מבצע של חצי שנה ADSL 19.90 דולר לחודש ולאחר מכן 29.90 ומישהו יודע גם האם צריך להתחייב כדי להשתתף במבצע הזה כי אחרי זה אני עובר ל012 ל4 חודשים חודשיים מהם 10 דולר וחודשים אחרים 29.90 בדיוק את אותו המבצע יש לבזק בינלאומי ואני אעבור אליהם ואז אני אעבור לנטויז'ן וכך לספקיות אני לא אשלם יותר כסף מאשר שאני משלם כיום(בהנחה שהמבצעים ימשכו) וגם כן אני חושב שבמשך השנה הבאה יורידו בהרבה מחירים בגלל התחרות הגדולה אם הכבלים כך ADSL יוצא זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אני מכיר בחור שהיה מנוי אצלם לפני כעשרה חודשים... הוא האדם האחרון שאני מכיר שהיה מנוי אצל ברק.

אז הם היו מאוד יקרים... אבל רוחב הפס שלהם היה יחסית איכותי ללא קריסות ובעיות.

מקווה שהמצב נשמר גם היום...

לפי המבצעים שנקלעת אליהם, לא נראה לי שיש לך מה להפסיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה מאוד חשובה שבלעדיה כל התכנון לא יצליח האם כל המבצעים האלה של הספקיות הם ללקוחות ADSL חדשים בלבד (שזה הספק הראשון שלהם בADSL) או שהם מספקים את המבצע לכל לקוח חדש שמצטרף לחברתם(לדוגמא אני הייתי לקוח 012 ואני רוצה להצטרף ל בינלאומי האם אני מקבל את המבצע של בינ"ל) אני מקווה שתוכלו לעזור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

נראה לי שכן, רשום בכוכבית בקטן.

באתר של נזק בינלאומי הם מדגישים את זה יפה מאוד... אי אפשר לפספס.

הם תפסו קצת שכל... :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...