סכנה - קליניקה און - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סכנה - קליניקה און

Rule The Pc

Recommended Posts

קליניקה און או קליניקה אוף?

זה התחיל עוד לפני שנה-שנתיים כאשר חולים שלהם החלו להדבק בכל מיני מחלות בין היתר בפטריה

הנדירה שפוגעת בלב. לכל בעיית אי-אונות ניתן לפנות לרופא המשפחה בקופ"ח והוא יפנה אותך לגורם

הנכון שיטפל בך, ולא איזו קליניקה סהרורית שמבטיחה לפלצנים זקנים בני 80 להפוך לסוסי הרבעה.

פאק, בנאדם בן 80, מה הוא צרייך את זה? לא מדובר באברהם אבינו, אז בשביל מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קליניקה און או קליניקה אוף?

זה התחיל עוד לפני שנה-שנתיים כאשר חולים שלהם החלו להדבק בכל מיני מחלות בין היתר בפטריה

הנדירה שפוגעת בלב. לכל בעיית אי-אונות ניתן לפנות לרופא המשפחה בקופ"ח והוא יפנה אותך לגורם

הנכון שיטפל בך, ולא איזו קליניקה סהרורית שמבטיחה לפלצנים זקנים בני 80 להפוך לסוסי הרבעה.

פאק, בנאדם בן 80, מה הוא צרייך את זה? לא מדובר באברהם אבינו, אז בשביל מה?

למה אני לא רוצה לדעת מאיפה את יודעת שהם נדבקו במחלות שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, מה?!

במטבח בבסיס שלי יש כשרות בד"ץ ובכל זאת האוכל מגעיל, נראה ומריח כמו בונזו מקולקל ואחרי

זה ישנן תופעות לוואי וכל העולם ואישתו מעדיפים לקנות אוכל בשק"ם.

בקיצור... מה קשור בד"ץ?! זאת קליניקה, כמו מחלקה של בית חולים! זה קשור לרבנות כמו ששלג

קשור לזימבאבווה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיפה לאכול "שרצים" עם גבינה ולא לשים רגל בחד אוכל הזה!  :-X (למה אין סמיילי מקיא כשצרייך?).

זאת מרפאה, אין קשר לכשרות, נקודה!

את לא יודעת שאחת המטרות של חדרי האוכל הצבאיים היא לחשל את קיבות החיילים לטיול במזרח או בדרום אמריקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חשבתי שזאת סתם דרך שלהם לעשות עוד כסף מהצד...

פעם שאלתי את אמא שלי כשהייית קטנה למה על שמפו כתוב "כשר", הרי אף אחד לא אוכל אותו.

אז היא אמרה לי שפה זה ככה. כל מה שהרבי יורק עליו זה כשר והוא מקבל על זה כסף.

אני אגלוש קצת למשהו על כשרות. פעם הייתי גרה בבני-ברק-פרדס-כץ ואמא שלי היתה עובדת

בחלק הדרומי של בני-ברק, האיזור הכי חרדי ולפעמים כשהיא היתה באה מהעבודה היא היתה

מביאה איתה כל מיני דברי מאפה ממש ממש טעימים שהיא היתה קונה במאפיה באיזור שם. פעם

אחת הלכתי איתה לשם ובדיוק באותו יום ביקר שם משגיח כשרות.

בחור מגודל כזה, מיוזע, מריח כמו שירותים כימיים ביום קייצי, עמד שם בכניסה, חיטט באף, גירבץ

אבל ממש ככה עם היד בתוך המכנסיים. חשבנו בטח אחד שברח מאיזה מוסד או משהו ולא התייחסנו.

אבל לפטע הג'לוב הזה התחיל להעביר את הידיים על כל דברי המאפה בחנות ולמלמל "כשר, כשר",

כשסיים חתם על איזה נייר, לקח כמה לחמניות ועוגות והלך. באותו רגע ראיתי איך גוון הפנים של אמא

שלי אט אט הופך ירקרק והעיניים שלה גדלות לגודל של תחתית של ספל עד שהיא ברחה משם.

כשר זה קודם כל נקי, ומשגיח הכשרות הזה היה הזוהמה בשיא פריחתה! פוי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...