הטרדה - ספאם בטלפון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטרדה - ספאם בטלפון

ariel007
 Share

Recommended Posts

שלום,

בזמן האחרון מגיעות אלי הרבה שיחות מאיזור חיוג 079. אפליקציית  Truecaller מזהה אותן כספאם, ואפשר גם לחסום אותן, הבעיה שהשיחות כל פעם מגיעות ממספר אחר. מעניין אותי אם עוד אנשים נתקלו בתופעה הזו כי זה מטריד מאוד, כל יום כמה שיחות כאלה.

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדרך כלל 079-5 או 079-6. TC מזהה אותם כמפעיל "הלו" והאפליקציה גם כותבת לי שזה "ספאם", או "לא לענות", "נוכלים" וכדומה. אני חוסם את המספרים האלה אבל כל הזמן יש שיחות ממספרים חדשים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם 015 ענו לי מהר וזאת התשובה: 

חברת השיקמה אן.ג'י. אן תקשורת בינלאומית 015 בע"מ (להלן 015) הנה חברה בעלת רשיון אחוד למתן שירותי בזק אשר ניתן לה על ידי משרד התקשורת.

העובדה שמאן דהוא משתמש במספרי טלפון הנמנים על קומת המספרים של חברתנו, לא הופכת את חברתנו לאחראית לאותו מאן דהוא או לשימושים שהוא עושה במספרי הטלפון הנ"ל.

בקיצור, התחמקו מאחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שזה מגיע ממספרים רבים ושונים.

בקשר למשרד התקשורת - הם לא עושים רגולציה כמו שצריך. הם לא הולכים בהרבה דברים לטובת הציבור, כמו לדוגמה זה שהם מאפשרים לשלוח סמסים ללא מספר טלפון לחזרה וללא השם והמספר האמיתיים של השולחים, כמו כל ההודעות בקשר להלוואות שאני לא מאמין שיש מישהו שלא קיבל אותן. גם בתקופת הבחירות משרד התקשורת משרת את הפוליטיקאים ומאפשר להם להפציץ בהודעות ובשיחות את הציבור כולו. 

בינתיים אני ממשיך לחסום כמה שאפשר את השיחות האלה וכנראה אין הרבה מה לעשות מעבר לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, המצב, לשמחתינו, הוא לא כמו בארה"ב עם robocalls. עדיין אפשר לפעול ולעשות משהו, בצורה כזאת או אחרת.

זה ברור שהרבה חשברות ששולחות הודעות SMS עם מספר מזהה שהוא או טקסטואלי או מספר שלא מוביל לשום מקום, אבל עדיין אפשר לפנות למפעיל הסלולרי שלך ולבקש לברר מי השולח. אני לא בטוח איך זה עובד בזמן בחירות...

מדובר על חברות שעדיין פועלות על תשתיות תקשורת קיימות ויכולות להסגר בגלל ניצול של השירותים האלו לרעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להזכיר שמות גם אותי הטרידו, לפעמים עד למצב של מעל למאה הודעות בשנה ומעל ל-500 חיוגי ספאם\הונאה

פניתי לחברת הסלולר גם היא התנערה אז פניתי למשטרה ואחרי רק 3 תלונות במחלק הונאה נשלחה הודעה עם צו מנהלי לחברת הסלולר לחסימת טווחי מספרים ואחרי זה ת-ע-נ-ו-ג. אני עדיין מקבל ספאם אבל הרבה פחות

נערך על-ידי andralamusya
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהפניה שלי ל-015 מאתמול בבוקר בכל זאת עזרה. הם ענו לי שזה לא אחריותם לפקח על השימוש של הלקוחות שלהם במספרי הטלפון שלהם אבל ההטרדות נפסקו מאתמול ולא חזרו, בלי לפתוח פה לשטן...

אני אמתין ואראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...