היכן אני יכול להוריד חינם תוכנות/משחקים וערכות נושא ל Nokia 6600 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכן אני יכול להוריד חינם תוכנות/משחקים וערכות נושא ל Nokia 6600

ISmile4U

Recommended Posts

#mediaplace

ב-EFnet

http://www.aivanet.com/en

כאן יש אוסף של דברים מועילים, החל מ-Wallpapers, Themes ועוד..

אתה גם יכול להוריד סרטים.

צלצולים - תעשה רינגוטנים בפורמט WAV מה- האהובים עליך (תמיר לאיכות נמוכה - 22kh 16bit mono, זה לא יותר ממגה לחצי דקה צלצול).

בקיצור אם עוד לא רכשת כרטיס MMC - הגיע הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אם עוד לא רכשת כרטיס זיכרון MMC - הגיע הזמן.

קבלתי כרטיס של 32 מגה עם המכשיר ואני לא חושב שבקרוב אני אקנה משהו יותר גדול מיזה אני לא מיליונר ובו נומר שאם אני באמת ירצה לצלם תמונות טובות או סרטים באיכות נורמלית אני אשתמש במצלמה הדיגיטלית שלי שהיא רמה לגמרה אחרת ולה יש מספיק זיכרון (512mb).

בכל אופן תודה על העזרה.

והינה עוד אתר שהצלחתי למצוא לבד http://www.zedge.no

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני שונא ישראלים ששואלים "כמה עלה"..  :-X

באשר ל-32 מ"ב זיכרון.

אתה מודע לכך שה-6600 מסוגל להריץ משחקים פרוצים של N-Gage?

ובו נגיד ובא לך להוריד סרט, מטריקס לדוגמא לוקח 70 מ"ב (כל הסרט הראשון) בפורמט תואם.

למרות שאף אחד לא באמת מסתכל על סרטים בגודל כזה (אלא אם כן אתה באיזה מגדל שמירה או משהו)

יותר סביר להניח שתרצה להוריד סרטונים מצחיקים, או פרקים של סידרת קומדיה שאתה אוהב.

הוא גם מסוגל לנגן קבצי אם תתקין בו תוכנה שתומכת בכך.

חוץ מזה Rule the , יש ברשת בשפע, למה הוא צריך לצלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את רוב הפיצ'רים של הפלאפון וגם אני רוצה לקנות אותו אבל פעם אחרונה שביררתי בחו"ל הוא עלה משהו כמו 3000 ש"ח. פשוט הייתי רוצה לדעת אם המחיר ירד או שהם נותנים איזו חבילה אטרקטיבית. אם בכל זאת תוכל לעדכן אותי ב עלותו אז בפרטי תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים ב- כרגע נעים בין $365-400 בקנייה מיידית..

זה בד"כ המחיר הכי זול שתמצא בארה"ב..

כלומר בסביבות ה-1645 ש"ח.

בארץ פשוט תכנס לאתרים של חברות הסלולר ותבדוק מחירים..

אגב ראיתי אותו גם ב-ZAP בזמנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים ב- כרגע נעים בין $365-400 בקנייה מיידית..

זה בד"כ המחיר הכי זול שתמצא בארה"ב..

כלומר בסביבות ה-1645 ש"ח.

בארץ פשוט תכנס לאתרים של חברות הסלולר ותבדוק מחירים..

אגב ראיתי אותו גם ב-ZAP בזמנו..

אני מכיר את רוב הפיצ'רים של הפלאפון וגם אני רוצה לקנות אותו אבל פעם אחרונה שביררתי בחו"ל הוא עלה משהו כמו 3000 ש"ח. פשוט הייתי רוצה לדעת אם המחיר ירד או שהם נותנים איזו חבילה אטרקטיבית. אם בכל זאת תוכל לעדכן אותי ב עלותו אז בפרטי תודה.

המכשיר עצמו הכן עולה באיזור ה 3,000++ בכל אופן אני עשיתי שידרוג ברשת אורנג וכן במסגרת החבילות שירות החדשות שלהם אתה יכול לבחור חבילה שבה מעבר לתנאים הטובים של מחיר אחיד לכל הרשתות ומחיר קבוע בו אתה מקבל X דקות זמן אויר ו X הודעות SMS אתה מקבל גם החזר כספי בהתאם על מכשיר חדש כך שלמעשה יוצא לנו לשלם על המכשיר בחודש אולי איזה 23 שקל עם לא אפילו קצת פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן המכשיר שלי הוא מ-.. רק ששלי עלה הרבה יותר כשהם רק יצאו.

ובזמנו מכיוון שהם עדיין לא אושרו בארץ ע"י משרד התקשורת עשו לי גיהנום במכס.

המלצה שלי - לא להזמין פלאפון במשלוח הביתה מהאינטרנט. אם אתם יכולים לשלוח לקרוב בחו"ל שבא לבקר, סבבה.

רק תוודאו שהוא לא נעול על מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

23 ש"ח החודש ??!?!?!!??! פאק!!! כמה אתה מדבר??  ;)

אגב נגיד אני קונה ת'מכשיר בe-bay אז הוא יכול לעבוד בארץ כאילו לא צריך לפרוץ אותו או משו??

כן המכשיר צריך לעבוד בארץ ללא שום בעיות העיניין הוא שקרוב לבדאי שממשק עברי לא יהיה לך ואם אתה תיהיה מעוניין בכך יהיה עליך לבצע שידרוג תוכנה או משהו בסיגנון הזה שזה נדמה לי שהיבואן בארץ (חברת יורוקום אם אינני טועה) עושים ואולי גם ספק התקשורת כגון אורנג' עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צריך ממשק עיברי?

בדוגרי, אני לא סובל עיברית בפלאפון. זה כמו שיהיה לי מותקן WinXP בגירסא העיברית.. :P

והוא מסוגל לקרוא הודעות בעיברית.

הבעיה אם אני מתכתב ב-SMS עם בנות שהאנגלית שלהן לא ברמה גבוהה במיוחד.

אגב חשבתי שהאתר הזה ירד אבל עדיין קיים, פורומים מאוד מועילים בקשר לטלפוני Symbian ואחרים:

http://nokiafree.org/forums/forumdisplay.php?s=&daysprune=-1&f=38

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צריך ממשק עיברי?

בדוגרי, אני לא סובל עיברית בפלאפון. זה כמו שיהיה לי מותקן WinXP בגירסא העיברית..  :P

והוא מסוגל לקרוא הודעות בעיברית.

הבעיה אם אני מתכתב ב-SMS עם בנות שהאנגלית שלהן לא ברמה גבוהה במיוחד.

עם כל הכבוד לשפה האנגלית ויש כבוד! פלאפון עם ממשק עיברי זה דבר מאוד נוח להבדיל אלפי הבדלות ממערכת הפעלה של micrsosoft בעיברית שהמרחק בינה לבין נוחת והכי חשוב שלא נדבר על יציבות הוא .... ככה שבכל אופן אני חושב ששווה לקנות אותו פה בארץ עדיף אפילו דרך ספק התקשורת שיכול לתת לך את זה בתנאים טובים וגם אם אחריות וכל מה שמסביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...