בקרוב נגמרת שנה התחייבות לHOT, ומה עכשיו? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקרוב נגמרת שנה התחייבות לHOT, ומה עכשיו?

1

Recommended Posts

TheOne111:

אתה אומר שב-HOT לא צריך ממיר על כל .

ואתה אומר שהאיכות תמונה ב-HOT ו-Yes היא אותו דבר. אבל מה עם האיכות בטלוויזיה האנלוגית ב-HOT?

לא צריך ממיר על כל , אבל זה עולה לך בחרא של איכות, בחוסר יכולת לראות ערוצים מסויימים על כל הטלוויזיות, ובכלל, כל החסרונות שיש בטלוויזיה אנאלוגית לעומת דיגיטלית. ויש הרבה.

ואם אתה בכל זאת רוצה את אחד היתרונות האלה על כל הטלוויזיות, ב-HOT זה יעלה לך הרבה יותר מאשר ב-Yes (תשווה 5 ממירים ב-HOT לעומת 5 ממירים ב-Yes).

אז אל תגיד שהאיכות ב-HOT שווה לאיכות של Yes. תגיד שהאיכות של הממירים הדיגיטליים של HOT שווה לאיכות של Yes. אבל כשיש לך איכות מצויינת על 5 ממירים ב-Yes, ב-HOT תהייה לך האיכות הזאת רק על ממיר אחד/שניים/שלושה מקסימום, ובשאר הטלוויזיות איכות חרא (קח מצב של אותו תשלום ל-Yes ול-HOT, וב-Yes יהיו לך יותר ממירים).

חשבון פשוט מראה שב-Yes יש יותר איכות שידור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני עברתי ל-YES לפני שנה בערך, ואני מאוד מרוצה מהם מהכל, חוץ מחיסרון אחד שאני תכף אזכיר אותו.

יש להם איכות טובה יותר לדעתי. בנוגע לתוכניות הישראליות: לא איכפת לי שאין להם תוכניות ישראליות.

ישש להם במקום התוכניות הישראליות תוכניות מאוד יפות: כמו ג'יי לנו, המופע של קונאן אובריאן וכו'.

מהירות המעבד בין הערוצים: אני פשוט נדהמתי כשהתחלתי לעבור בין הערוצים ב-YES בפעם הראשונה. לעומתם ב-HOT הייתי חייב לסבול ולחכות 3-5 שניות במעבר בין ערוץ לערוץ.

היו לי שני ממירים של YES בבית במשך חצי שנה נדמה לי, וכל אחד התקלקל פעמיים בלי סיבה!!!! לא נגענו בהם או הפלנו אותם, הם פשוט התקלקלו.

החיסרון היחידי שיש ל-YES, ואני רואה שאני היחידי משום מה סובל מהחיסרון הזה, הוא שאבא שלי משלם 260 ש"ח לחודש!!!! והזמנו חבילה אחת או שתיים נדמה לי. וזה באמת הרבה 260 ש"ח (ד"א, בבקשה תתנו לי הצעות בפרטי מה לעשות לגביי המחיר הזה).

ועוד משהו: HOT גנבים, לקחו מדוד שלי תשלום כפול בחודש שעבר. זאת אומרת, במקום לשלם להם 190 בערך, הם לקחו ממנו 380 ש"ח, והוא עכשיו תובע אותם (המשפט עדיין בתהליך). והם עוד מעיזים להצדיק את זה שהם לקחו מחיר כפול!!!!!!!!!!!

והיה לו רק ממיר אחד בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheOne111:

אתה אומר שב-HOT לא צריך ממיר על כל .

ואתה אומר שהאיכות תמונה ב-HOT ו-Yes היא אותו דבר. אבל מה עם האיכות בטלוויזיה האנלוגית ב-HOT?

לא צריך ממיר על כל , אבל זה עולה לך בחרא של איכות, בחוסר יכולת לראות ערוצים מסויימים על כל הטלוויזיות, ובכלל, כל החסרונות שיש בטלוויזיה אנאלוגית לעומת דיגיטלית. ויש הרבה.

אוקיי, אבל אם בכל זאת לא רוצים להוציא המון כסף על ממירים לכל , אז האפשרות של שידורים אנלוגיים מונעת מהטלוויזיות חסרות הממיר לשמש כקופסא חסרת תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכן יס מוכרים יותר ממירים

ערוצי זהב שעכשיו הם HOT רוצים שיהיו לכולם ממירים כי השידור הדיגטילי באיכות יותר טובה ולכן ערוצים שנקלטים גם אנלוגית (ערוץ 11,22,6) עדיין באיכות חרא...... אם לכולם יהיה דיגיטלי כל הערוצים של HPT יהיו אותה איכות כמו של YES..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו נענה לכל התגובות שלכם ותראו שאתם שוב סתם מכפישים את HOT:

1- בHOT לא צריך ממיר לכל , השידורים מגיעים גם בצורה אנלוגית ללא ממיר דרך הכבלים,

אך מה שמשודר זאת חבילת הבסיס באיכות סבירה פחות או יותר, כמובן אין מה להשוות את האיכות

כשמחברים ממיר, אבל יש מקרים שבהם אין צורך בממיר, כמו אצל האחים הקטנים שלי, הם רואים הופ

וערוץ הילדים והם לא צריכים יותר מזה, וגם אמא שלי לא רואה כמעט , קצת ערוץ 3 ולא מזיז לה

האיכות בכלל (לא יודע איך אבל זאת עובדה) ובכך אני חוסך שני ממירים בעוד שאצל YES אני חייב ממיר

כדי לצפות במשהו בכלל.

2- מבחינת אני חושב שגם בYES אותו חרא, שידורים חוזרים וסרטים שגם ככה ראיתם בעבר, וגם

אם יש יותר מבחר עדיין למי יש זמן לראות את כל הסרטים, מבחר הסרטים בHOT יכול לספק כל אדם

ממוצע.

3- להשוות איכות תמונה של אנלוגי לדיגטלי זאת לא חוכמה

4- אם אני אתעקש ויקבל מחיר סביר כמו אצל YES אני חושב שהם הבחירה הכדאית, גם בגלל התשלום

החד פעמי, וגם בגלל הבלאגן של ההתקנה.

5- בHOT יש תוכניות שקשה לוותר עליהן, תוכניות איכותיות שהרבה לקוחות שעזבו לYES מתגעגעים אליהם כמו:

יצפאן, גיי פינס, אפקט הפחד, מ.ק 22 ועוד... לא יעזור בית דין, ערוץ 3 בכבלים יותר איכותי במחינת התוכן,

ואפילו הסוכן מכירות של YES הודה שבגלל התקציב הם לא רכשו את התוכניות המסויימות האלו.

28_1.jpg [glow=red,2,300]אם זה חם אנחנו שם[/glow]

;D ;D עכשיו אני מרגיש כמו סוכן מחירות של HOT...

וכדי שלא תחשבו שאני תקוע בשלי אני הזמנתי סוכן מכירות של 28_2.jpg

שהגיע אלי היום ב9 בערב והסביר לי על המבצעים והערוצים, ואם HOT לא יציאו

משהו יותר טוב אני יעבור לYES למרות כל הדעות שלי, כי עדיין לא אמרתי שYES לא טובים, אלא

ציינתי שלHOT יש עדיפות מסויימת על פני YES.

וכמו שסוכן המחירות אמר :D "אם זה חם תעשו פו" ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני מצטער אבל לכולכם יש בעיה ישראלית דיי טיפוסית... אומרים לכם שיס יותר טובים אז אתם רצים אחרי זה...

הדבר היחיד שיש ביס עדיף על זה מעבר מהיר בין ערוצים...

הייתי עם מת"ב בהתחלה שלושה חודשים, אחר כך ניסינו את יס, חצי שנה לא התרגלנו לשלט, לא התלהבנו מהסרטים... אותו דבר בדיוק...

אחרי חצי שנה חזרנו למת"ב ומאז היא כבר הפכה להוט ובהחלט יש שיפור בין השניים... (בין למת"ב)

קודם כל אי אפשר להשוות ג'יי לנו ליצפאן... כמה שאתם אומרים לנו יותר מצחיק זה עדיין לא כמו יצפאן שפה הכל קשור אלינו לישראלים ולא לאמריקאים... (בכל מקרה לא סובל את שניהם... ולא רואה את שניהם)

בערוצים אינטרקטיביים לוקחת בגדול (למרות שזאת לא השווה פיירית, כי אני משווה למה שהכרתי לפני הרבה זמן ביס)...

בקשר לערוצי סרטים, בסוף החודש (27 ליוני) עולה ערוץ סרטים חדש, hot space סביר להניח ערוץ מד"ב.

ושתדעו, אני עוקב כל שבוע במוסף ערוצים בידיעות אחרונות אחרי הסרטים שיש לכל חברה להציע, ואני מצטער אבל ממש אבל ממש אין הבדל בין הערוצים של יס ושל הערוצים במת"ב...

לפעמים יש סרט שאין בחברה אחת באותה שבוע אבל בשבוע הבא הוא יהיה בחברה השניה, והסרטים הטובים באמת יצאו בכל זאת בשתי החברות, רוב הפעמים גם באותו זמן. למשל אני זוכר ששדרו את גלדיאטור בהפרש של יום בין חברה לחברה. (יס בשישי והוט בשבת).

ההבדל היחיד בין החברות זה ערוצי הנוער שלהן, ביפ מול YTV, ביפ לוקח ובגדול...

עוד פאק של יס שכולם הזכירו זה העניין עם המחירים, אבל אני חושב שהם נותנים שלוש ממירים בחינם ואפשר להסתדר עם עינית ככה שזה לא קריטי...

ואם מתאמצים אני בטוח שיתנו גם את הממיר הרביעי והחמישי בחינם... מצד שני יש את הממירים של , אני כבר מעל לשנה עם שני ממירים של ADB שקיבלנו מהוט ועדיין לא החלפנו אותם, אז אני באמת לא מבין את העניין שלכם עם ממירים דפוקים... אולי זה פשוט החברות שלכם מעאפנות (תבל/ערוצי זהב וכו'...)

כן, ועוד משהו, התחלתי עם השלט בהתחלה... שתדעו, השלטים של יס והשלטים של הוט פשוט דפוקים, זאת הנדסת אנוש מפגרת...

בעיה קטנה עם השלט של יס היא שהוא נותן תחושה של שלט הפוך.

בעיה עם השלט של הוט זה שהוא גדול מדי.

אבל, בגדול... אין הרבה הבדל בחברות מלבד ביפ, אז אם אתם רוצים לבחור בין חברה לחברה לכו עם המחיר, מי שנותן ביותר זול תלכו איתו...

ותעשו טובה, תפסיקו להתווכח בנושא הזה מי יותר טוב, כי כולם שווים בפני הטלויזיה...

דרך אגב... שמעתי שיס מתחילים לשווק שלט חדש עם הממירים שלהם בשלט יש מקשים של , יתכן שהם מתחילים בקרוב פיילוט של ממירים עם פונקציה

של הקלטת תוכניות... צריך להיות משהו טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממירים החדשים מסוג ADB של HOT הם באמת איכותיים יותר ושמעתי שהם לא עושים בעיות

כמו הסמסונגים הישנים.

השלט של HOT נוח מאוד, תבקש מהם שלט חדש, יש להם שלטים קטנים דקים ונוחים מאוד,

לא ייתכן שאתה טוען עליו שהוא גדול, כנראה יש לך עדיין את השלט הישן שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממירים החדשים מסוג ADB של HOT הם באמת איכותיים יותר ושמעתי שהם לא עושים בעיות

כמו הסמסונגים הישנים.

אבל הממשק המטומטם (והאיטיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי) של נשאר.

ל-TheOne111:

1. קודם כל אתה יכול לקבל את הממירים בחינם (או בפקדון, נדמה לי). ובקשר לצרכים האישיים-אז מה בכלל אתה משווה?! או שתשווה דיגיטל לדיגיטל או שלא תשווה בכלל. אתה תמיד יכול להגיד "אה אני לא צריך את הערוצים הנוספים האלה ולא איכפת לי מהאיכות שידור ואני לא צריך בכלל ממירים". יופי. אז אל תזמין אף אחד מהדברים ותשאר עם החיבור האנלוגי וגמרנו.

ועוד משהו-מה יהיה כשהאחים שלך יגדלו וירצו לראות ערוצים נוספים? או כשאמא שלך תגלה איזו סדרה שהיא רוצה לראות ואין בהוט?

2. לא נכון.

3. וזה בדיוק מה שאתה עושה......

4. ותשאר עם כל הפאקים של . ובקשר למחיר - בהצלחה, אבל כדאי שתקשיב קצת לסיפורים שהולכים פה לגבי החיובים של .

5. give me a break. על כל אחת מהסדרות האלה יש לך משהו שמשתווה או יותר טוב ביס, ומה שאין-is expendable or downloadable....

סתם מכפישים את הוט? לא, אנחנו מכפישים את בצדק!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני מצטער אבל לכולכם יש בעיה ישראלית דיי טיפוסית... אומרים לכם שיס יותר טובים אז אתם רצים אחרי זה...

ולך יש בעיה ישראלית טיפוסית לחשוב שאתה היחיד שמבין

הדבר היחיד שיש ביס עדיף על זה מעבר מהיר בין ערוצים...

...

ההבדל היחיד בין החברות זה ערוצי הנוער שלהן, ביפ מול YTV, ביפ לוקח ובגדול...

....

אבל, בגדול... אין הרבה הבדל בחברות מלבד ביפ

אוף, אין לי כבר כח לחזור על כל היתרונות של יס (והפאקים של הוט). תעלעל בת'רד הזה קצת ותפתח עינים.

הייתי עם מת"ב בהתחלה שלושה חודשים, אחר כך ניסינו את יס, חצי שנה לא התרגלנו לשלט, לא התלהבנו מהסרטים... אותו דבר בדיוק...

אז יש לכם בעיה...... ;)

ובקשר לסרטים-עברת ממת"ב אנלוגי ליס ולא ראית הבדל בסרטים? אז יש לך בעיה עוד יותר גדולה........ ;D

קודם כל אי אפשר להשוות ג'יי לנו ליצפאן... כמה שאתם אומרים לנו יותר מצחיק זה עדיין לא כמו יצפאן שפה הכל קשור אלינו לישראלים ולא לאמריקאים... (בכל מקרה לא סובל את שניהם... ולא רואה את שניהם)

א. אפשר להשוות, ולנו לוקח בגדול. כמה פעמים אפשר לשמוע את אותן בדיחות ואת אותו חיקוי (as good as it will be) ואת אותם קולות מטומטמים?

ב. אם אתה לא רואה אף אחד מהם, אז אתה בעצם אומר שלהוט אין יתרון על יס (כי זה בערך הדבר היחיד שהם עוד מתתגאים בו)

בערוצים אינטרקטיביים לוקחת בגדול (למרות שזאת לא השווה פיירית, כי אני משווה למה שהכרתי לפני הרבה זמן ביס)...

לא יודע מה איתך, אבל אני לא משתמש בזה. ומהמעט שראיתי ביס אז הערוצים דווקא סבבה.

ושתדעו, אני עוקב כל שבוע במוסף ערוצים בידיעות אחרונות אחרי הסרטים שיש לכל חברה להציע, ואני מצטער אבל ממש אבל ממש אין הבדל בין הערוצים של יס ושל הערוצים במת"ב...

יכול להיות שזה בגלל שיס מביאה כלמיני סדרות רכש שאתה לא מכיר?

ואם מתאמצים אני בטוח שיתנו גם את הממיר הרביעי והחמישי בחינם... מצד שני יש את הממירים של , אני כבר מעל לשנה עם שני ממירים של ADB שקיבלנו מהוט ועדיין לא החלפנו אותם, אז אני באמת לא מבין את העניין שלכם עם ממירים דפוקים... אולי זה פשוט החברות שלכם מעאפנות (תבל/ערוצי זהב וכו'...)

יופי.... אין לך תקלות...... זה ממש יתרון משמעותי.......

אבל אתה עדיין תקוע עם הממשק המפגר.

כן, ועוד משהו, התחלתי עם השלט בהתחלה... שתדעו, השלטים של יס והשלטים של פשוט דפוקים, זאת הנדסת אנוש מפגרת...

תראה, אני לא מבין מה הקטע שלך עם השלט.......

אני דווקא אוהב אותו.

אז אם אתם רוצים לבחור בין חברה לחברה לכו עם המחיר, מי שנותן ביותר זול תלכו איתו...

וכבר סיכמנו שביחס למה שמקבלים (וכמה שבאמת מחייבים ;)) יס יותר טובה.

ותעשו טובה, תפסיקו להתווכח בנושא הזה מי יותר טוב, כי כולם שווים בפני הטלויזיה...

WTF? ומה זה אמור להביע?

דרך אגב... שמעתי שיס מתחילים לשווק שלט חדש עם הממירים שלהם בשלט יש מקשים של , יתכן שהם מתחילים בקרוב פיילוט של ממירים עם פונקציה

all the more reason to choose yes.......

רוצים איכות? yes!

רוצים מעבר מהיר בין ערוצים? yes!

רוצים תפריטים נוחים וממשק נורמלי שלא מטריף ת'שכל? YES YES YES!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך בגדול, הכל אותו דבר

דרך אגב... שמעתי שיס מתחילים לשווק שלט חדש עם הממירים שלהם בשלט יש מקשים של וידאו, יתכן שהם מתחילים בקרוב פיילוט של ממירים עם פונקציה

השלטים החדשים של (שכתוב עליהם HOT ולא תבל\מתב...) כוללים שליטה על וידאו

יכול להיות שזה בגלל שיס מביאה כלמיני סדרות רכש שאתה לא מכיר?

אתה יכול לתת לי פירוט מדוייק של התוכניות שאתה באמת מסתכל עליהן ולא סתם מתלהב שקיימות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מה לצפות ליס את הסידרת הנצחת שקנתה אותי . כל ערוצי המדע והטכנולגיה תמיד יש משהו מעניין לראות! בכבלים זה לא ככה. אני מרוצה מיס למרות המיחזור הנוראי שלהם אבל עדיין עדיף מהכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מה לצפות ליס את הסידרת הנצחת שקנתה אותי . כל ערוצי המדע והטכנולגיה תמיד יש משהו מעניין לראות! בכבלים זה לא ככה. אני מרוצה מיס למרות המיחזור הנוראי שלהם אבל עדיין עדיף מהכבלים.

איזה מחזור? אתה משווה שידורים חוזרים ביס לעומת הוט? אפילו האנשים שדיברו פה לטובת אמרו שהם ממחזרים.

אתה יכול לתת לי פירוט מדוייק של התוכניות שאתה באמת מסתכל עליהן ולא סתם מתלהב שקיימות?

א. מה ש-Blackend ציין

ב. ג'יי לנו, קונאן אובריאן, קרניבל, גרהאם נורטון, קולין קווין, SNL, וויל & גרייס, מלאכים באמריקה (שמעתי שזה טוב אבל עוד לא יצא לי לראות), חדר מורים, הרבה דברים מטקטיוי, כלמיני סדרות ותוכניות רכש ביספלוס.... ויש עוד אבל נמאס לי לכתוב.

ג. יותר טובים (לדעתי).

מספיק?

top-gun, נכנסת לזה...

עוד יחשבו שאתה מושתל... :P

אני פשוט מביא את התמונה כמו שהיא, במקום אנשים שלא ראו יס בחיים שלהם (או ראו איזה פעמיים אצל חברים) ואומרים שהכל אותו דבר, האיטיות לא משנה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...