אתם יכולים להמליץ לי על VPN טוב לישראל? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם יכולים להמליץ לי על VPN טוב לישראל?

GooG
 Share

Recommended Posts

ל-EXPRESSVPN ו-NORDVPN יש חרא ביקורות בTRUSTPILOT, ול-CYBERGHOST ו-PUREVPN יש ביקורות יותר טובות. אבל הבנתי שיש מדינות שויפיאנים מסוימים עובדים בהן פחות טוב. לכן אני שואל אם אתם מכירים שעובד טוב בישראל.

עוד משהו שחשוב לי זה ההחזר חינם תוך 30 יום. יש ויפיאנים שעושים כאב ראש עם ההחזר חינם או שלוקחות מלא עמלה בקנייה עצמה של הVPN. אז אני צריך גם שהוא בסדר בקטע הזה.

תודה לעוזרים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממהר להאמין לביקורות גולשים. ואני מתנסח בעדינות.

ExpressVPN ו-NordVPN הם שניהם גדולים מאוד וטובים מאוד, ועובדים מצויין גם בישראל.

השאלה היא כמובן מה המטרה שלך.

אם זה בשביל לראות נטפליקס אמריקאי למשל אז כנראה שתתאכזב, כי שם זה פועל בדיוק הפוך - את כל ה-VPNים הגדולים והפופולרים הם כבר מכירים - וחוסמים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

לא הייתי ממהר להאמין לביקורות גולשים. ואני מתנסח בעדינות.

ExpressVPN ו-NordVPN הם שניהם גדולים מאוד וטובים מאוד, ועובדים מצויין גם בישראל.

השאלה היא כמובן מה המטרה שלך.

אם זה בשביל לראות נטפליקס אמריקאי למשל אז כנראה שתתאכזב, כי שם זה פועל בדיוק הפוך - את כל ה-VPNים הגדולים והפופולרים הם כבר מכירים - וחוסמים אותם.

אין מה לא להאמין.. זה הרבה ביקורות שליליות וגם מפורטות מאוד. בעיקר על התמיכה שלהן. למרות שEXPRESS עוקפים את NORD בתמיכה.

כבר קרה לי בעבר שלא הקשבתי לביקורות רעות ואכלתי אותה בגלל זה

נערך על-ידי GooG
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

אז הבידוד שיש עכשיו בכל העולם הוא ממש בשבילך - כי להישאר בבית ולא לעשות כלום זה מתאים בול למי שפוסל כל דבר שאפשר למצוא עליו ביקורות גולשים רעות באינטרנט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...