אינטרנט איטי להחריד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט איטי להחריד

iliagildin

Recommended Posts

שלום

עשיתי חבילת TOP 100 עם (כי לטענתם אין כבר משהו אחר)

במחיר כמו שהיה אז לא כזה אכפת לי

אבל מאז פרוץ הבלאגן במהלך היום מהירות האינטרנט שלי יורדת ל 1.5 מגה 

היום בלילה בדקתי (שעה 4) היה 68 

היום בבוקר שעה 8 נישארה אותה מהירות סבבה במהלך היום זה יורד לעט לעט עד שכרגע זה עומד על 1.5 מגה מצ"ב תמונה מ SPEEDTEST 

(המחזוריות הזאת נמשכת כבר במשך שבוע)

היה אצלי אתמול טכנאי שעה 5 לא עשה כלום בבית לטענתו עשה משהו למטה ולשעתיים המהירות חזרה להיות בסדר ואז שוב פעם ירדה ל 1.5 

(אני כרגע במצב הזוי שמהירות ההורדה שלי נמוכה יותר ממהירות ההעלאה)

היתקשרתי לבזק הם מרחוק רואים שהכל בסדר ואם אני מזמין טכנאי והבעיה בציוד שלי (כי יש לי ראוטר פרטי D 6400 הויפי בשלהם דפוק) אז אני צריך לשלם 92 שקל  

מי לא בסדר? מה קורה פה? מה אני יכול לבדוק? (אני יכול להיכנס ולשנות הגדרות של ראוטר) יצויין אבל שאין לי שום ידע ברשתות

כל עצה תעזור🙏

Screenshot_2020-03-25-20-05-46.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iliagildin

היתקשרתי לבזק הם מרחוק רואים שהכל בסדר ואם אני מזמין טכנאי והבעיה בציוד שלי (כי יש לי ראוטר פרטי D 6400 הויפי בשלהם דפוק) אז אני צריך לשלם 92 שקל  

נו אז מה הבעיה? כשזה קורה קודם כל תבדוק שהבעיה היא לא בציוד שלך - תתחבר מהמודם שלהם ישירות למחשב ותעשה בדיקה.

בהנחה הסבירה שהבעיה תמשיך, תקרא לטכנאי שלהם, וכשהוא מגיע רק תוודא שאתה מחובר מהמודם שלהם ישירות למחשב - שלא יהיו לו תרוצים.

אבל במאמר מוסגר - הוא כנראה לא יוכל לפתור לך כלום כי כנראה שאין בכלל שום תקלה, פשוט יש להם עומסים בשעות העומס כי כולם בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...