תקיעות במשחקים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיעות במשחקים

stingeR-

Recommended Posts

שלום , לאח שלי יש את המפרט הבא :

AMD Athlon XP 2400+ Thorton @ AMD 3400+ Barton Core 2300MHZ - TT Volcano 11+ Cooling fan

EPoX 8rda3i Rev 2.1 @ 230FSB

Infineon 256MB PC3200 @ 460MHZ 6-3-3-2.5 2.8V(מתח מקורי , תיזמונים בשמיים)

Inno3d GeForce FX5200 128bit 250/400 @ 320/500

400W Generic PSU

Generic ATX Case

7Fans

WD800JB 80GB 7200RPM 8MB(שחור)

זהו בערך

בכמה משחקים(BattleField Viatnam and UT2004) , במפות מסויימות יש תקיעות קטנות , אני בטוח שהבעיה נובעת מהזיכרון , אבל איך אפשר להפסיק את התקיעות האלו? זה משגע , אי אפשר לשחק ככה , אני בטוח שיש דרך , אולי דרך התיזמונים? אני פשוט חושש לגעת בהם כי פעם שעברה שנגעתי בהם זה מה שקרה http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=68383.0

בזמן שהמחשב העלה רק את הביוס , שיחקתי איתם עוד קצת , והצלחתי לשים אותם על תיזמונים 5-2-3-2.5 , על מתח 2.9V , והם עשו פוסט וגם העלו את ההתקנה של הוינדוס ככה(כאילו , כל תהליך ההעתקה מהדיסק ועד לבוט שלא עובד)

ואז שתיקנתי את הבעיה חששתי שהם לא יהיו יציבים , אז החזרתי לתיזמונים שאני בטוח שהם יציבים , האם כדאי לי לנסות לשים את התיזמונים היותר טובים עוד פעם? זה לא יעשה לי עוד פעם בעיות? אם אני ינתק את ההארדיסק מהמחשב , ורק אז יוריד תיזמונים , ויבדוק שיש פוסט , ויחזיר את ההארדיסק , זה יכול עדיין לא לעבוד ולחבל בהארדיסק עוד פעם?

אני מאוד חושש מזה עכשיו , אבל אין כל כך ברירה כי אין לי כסף לזיכרון חדש והוא מת לשחק באטלפילד ויאטנם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע... קשה לי להאמין שבתזמון הנמוך שניסית והעלה לך , ייעלמו התקיעות בבטלפילד, אין כמו חדש.

בעיקרון, גם הכרטיס מסך לא הכי תורם להרצה חלקה של המשחק, זה עם ה256 מגה נותן לך בטלפילד קקנם ;)

אה, והמשחק דרך אגב לא כזה יפה שצריך למות בשיל לשחק בו... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב שהוא יפה , כי כנראה אין לך סידיקי לאינטרנט ולא קנית אותו!

המשחק משחק מדהים , ואני רואה שכל המשחקים שהזכרתי פה , פועלים על הכרטיס במהירות מצויינת(אל תשכח שהוא עובד כמו איזה FX5600 , נותן 2000נקודות כמעט ב3dmark03) , אפשר לראות את זה גם מתי שהמשחקים עובדים , כי המחשב מריץ את זה חלק לגמרי , רק עם תקיעות! , כאילו , אתה רואה שהFPS גבוה , רק שהוא נתקע מדי פעם...

אתה לא מכיר את הדברים האלו?

הרי המחשב הזה מריץ היום כמעט כל משחק בצורה סבירה+...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, שכחתי בכלל שבבטלפילד (גם 1942) יש מין לאגים, לא משנה איזה כרטיס ואיזה רמה (לפחות עד חצי ג'יגה זיכרון).

אצלי גם ב-800X600 על הגדרות גבוהות הוא על 25 פריימים, ועושה תקיעות כמו שאתה מתאר. ככה גם לחברים שלי.

לעומת זאת, אצלי אנריל 2004 רץ חלק (הדמו) ב-1024X768 בהגדרות גבוהות. בלי לאגים כמו שאתה מתאר, ואצלי הכרטיס יותר חלש, אבל יש לי עוד 256 מגה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע

לפי מה שאתה אומר

הבעיה בכלל עושה רושם שנובעת מההרדיסק

כי תקיעות בדרך נובעות (במשחקים) כשהמחשב טוחן תהרדיסק (קול ה "קחחחחחחחחחח" הידוע)..

אבל אם אתה אומר שזה לא זה...כנראה שבאמת הזכרון ,

אני לא מבין גדול בקלוקינג של , רק רציתי להביע דעה קצת הגיונית

אגב - בדקת שה ANTIALIASING לא פועל? כי הוא לפעמים עושה בעיות בבאטל פילד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא פועל , אני יסביר , יש תקיעות גדולות , ההארדיסק חדש(החלפתי אותו , הוא חדש , משבוע שעבר)

אני יסביר , גם אצל אח שלי , הדמו של אנריל פועל מעולה , בלי תקיעות בלי כלום , אבל במפות מסויימות (גדולות , באנריל הרגיל , כגון המפה Redplanet , ועוד) יש תקיעות שחבל על הזמן ואי אפשר לשחק...

ככה גם בבאטלפילד , במפות הגדולות יש תקיעות... , בכל השאר עובד חלק , ואפשר גם לראות , שזה תקיעות שלא כתוצאה מהכרטיס , כי אתה רואה שמתי שיש הפוגה ואין תקיעות , אז יש FPS מעולה.(זה רק מראה לכם שהFX5200 , כל עוד אתה יודע מה אתה קונה , יכול להיות ברמה של רדאון 9200-9100-8500LE-9000PRO)

ודרך אגב , עדיין לא הביאו לי ביוס לכרטיס , אני רוצה שיהיה רשום 5200ULTRA!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתאר את התקיעות, אם זה הרבה תקיעות של שבריר שנייה כל אחת וזה לאורך זמן כשאתה נמצא במקום מסויים, או מסתכל על משהו מסויים, אז הכרטיס מסך הוא הבעייה. אם זה מלווה בטחינה של ההארד דיסק וזה תקיעה של שנייה או משהו אז זה פשוט בגלל שאין לך מספיק והמחשב משתמש בקובץ הדפדוף! במקרה הזה, כמובן שצריך להוסיף . אבל חוץ מזה יש כמה דברים שיכולים לעזור לך:

לסגור כל תוכנה לפני זה.

לסגור פרוססים שאתה לא צריך לפני שאתה משחק, אפשר אפילו לסגור את EXPLORER.EXE.

להגדיר בצורה טובה את קובץ הדפדוף - שיהיה מספיק גדול ושלא יהיה על הכונן הפיסי שעליו מותקנת מע' ההפעלה (אם יש לך 2 כוננים פיסיים (לא וירטואליים))

להפעיל את המשחק ישר אחרי הבוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי , בעיה בהארדיסק לא יכולה להיות , זה הארדיסק חדש לגמרי והוא גם נחשב למהיר מאוד(8מגה באפר 80מגה של WD) , הכרטיס גם לא נראה לי הבעיה... , למה? כי בין תקיעה לתקיעה , הFPS הוא טוב , אני יסביר , רק שזה במפות גדולות\הרבה פרטים , אז הוא מתקשה ואז הוא נתקע לאיזה שניה\כמה שניות וממשיך , אבל זה נתקע כמה שניות , ממשיך לשניה , ואז נתקע עוד כמה שניות , כאילו , יש יותר תקיעות מאשר משחק.... :o

באנריל הוא לפעמים פשוט ממשיך ללכת בלי שאני נותן לו הוראה במקלדת ואז הוא פתאום נזכר להגיב... , שמעתי שהיה את הבעיות האלו לאנשים עם 256זיכרון , כאילו , המחשב מחשב מעולה... , מאוד מהיר , אין סיבה שהבעיה במחשב , כי המשחקים הקצת פחות כבדים(NFSU , PRICE OF PERSIA) לא נתקעים , אפילו פאר קריי עובד נורמלי(יש תקיעות ,אבל ממש קטנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי , בעיה בהארדיסק לא יכולה להיות , זה הארדיסק חדש לגמרי והוא גם נחשב למהיר מאוד(8מגה באפר 80מגה של WD) , הכרטיס גם לא נראה לי הבעיה... , למה? כי בין תקיעה לתקיעה , הFPS הוא טוב , אני יסביר , רק שזה במפות גדולות\הרבה פרטים , אז הוא מתקשה ואז הוא נתקע לאיזה שניה\כמה שניות וממשיך , אבל זה נתקע כמה שניות , ממשיך לשניה , ואז נתקע עוד כמה שניות , כאילו , יש יותר תקיעות מאשר משחק.... :o

באנריל הוא לפעמים פשוט ממשיך ללכת בלי שאני נותן לו הוראה במקלדת ואז הוא פתאום נזכר להגיב... , שמעתי שהיה את הבעיות האלו לאנשים עם 256זיכרון , כאילו , המחשב מחשב מעולה... , מאוד מהיר , אין סיבה שהבעיה במחשב , כי המשחקים הקצת פחות כבדים(NFSU , PRICE OF PERSIA) לא נתקעים , אפילו פאר קריי עובד נורמלי(יש תקיעות ,אבל ממש קטנות)

כמו שאמרתי מקודם, זה שההרד דיסק טוחן לא אומר שהבעייה בהארד דיסק אלא זה אומר שהבעייה בזיכרון.

עריכה: הבעייה היא באמת בחוסר של ולא בזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא בעיה בזיכרון , זה חוסר בזיכרון.... , אי יציבות לא אופציה כאן נכון? למה במשחקים אחרים הוא עובד מעולה והכל , אבל בכל זאת , הזיכרון על תיזמונים מטורפים יחסית , הוא על באס 200(400MHZ) בתיזמונים 5-3-2-2.5 , הזיכרון הוא Infineon 256MB PC3200 Value שאמור לעבוד בסטוק על תיזמונים 7-4-4-3...

גם בוינדוס הוא עובד מהר ובלי בעיות ומקבל בסנדרה 3400 נקודות לזיכרון(קצת יותר מהיר מPC3200...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא SPYWARES , כי זה עושה את זה רק במשחקים כבדים , עכשיו , אני כמעט בטוח שזה הזיכרון , מכיוון שאני יוצא מהמשחקים האלו שזה עושה לי תקיעות , אז דבר ראשון הPEAK בTASK MANAGER על 664000 , ויש לי 256MB זיכרון(ממש ממש לא טוב...) והוא גם כותב לי ישר שאני יוצא כזאת הודעה למטה בצד ימין "Virtual Memory Minimum Too Low"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD Athlon XP 2400+ Thorton @ 3400+ Barton 2300MHZ - TT Volcano 11+ Cooling fan

EPoX 8rda3i Rev 2.1 @ 230FSB

Infineon 256MB PC3200 @ 460MHZ 6-3-3-2.5 2.8V(מתח מקורי , תיזמונים בשמיים)

Inno3d FX5200 128bit 250/400 @ 320/500

400W Generic PSU

Generic ATX Case

7Fans

WD800JB 80GB 7200RPM 8MB

קודם כל האחרי האוברקלוק הזה הקאש שלך של המעבד נשאר 256... דבר שני כרטיס חלש מאוד... יכול מאוד ליהיות שזה הספק כח , נשמע לך מוזר אבל זה לא , הרבה אנשים החליפו ספק בבעיות עם כרטיסי מסך או משחקים וזה עזר להם. ואם זה לא עובד אז או שתעדכן או שתבדוק אם יש פאטץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופציה הכי טובה שהבעיה היא בזיכרון , אז קודם אני ינסה להוסיף זיכרון , וכמו שאמרתי , זה רק במפות גדולות! בשאר המשחקים ובשאר המפות ובעבודה רגילה ו3dmark והכל הוא עובד מצויין... , זה לא שיש בעיה במחשב , פשוט רציתי לדעת ממה התקיעות נובעות.... , זה לא שלא היו תקיעות ורק עכשיו הם התחילו... , כבר היו תקיעות ישר שהתקנתי את המשחק...

בקשר למעבד , קרא את זה :

http://www.xbitlabs.com/news/cpu/display/20030930171549.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...