כרטיס טלוויזיה שהתקנתי.... כמה שאלות... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס טלוויזיה שהתקנתי.... כמה שאלות...

diablo4u

Recommended Posts

בזמנו היה לי כרטיס טלוויזהי במחשב ואז שכחנו ממנו. עכשיו קיבלתי את המחשב החדש והיום התקנתי את הכרטיס שוב. עכשיו הדיסק שבא עם הכרטיס היו בו דברים רק עד לווינדאוס 2000 - ולי יש אקספי.

בכל מקרה הלכתי לאתר החברה וניחשתי את הדגם שלי והורדתי דברים והקנתי תוכנה ואז זה חיפש ומצא כל מיני והתקנתי כל מיני סוגים עד שעבד.

בכל מקרה, עכשו זה עובד ורואים (מצאתי את הערוץ שעובד והכל - זה מחובר אצלי לyes...)

עכשיו רציתי לדעת האם אני יכול לשפר את איכות התמונה? כי כרגע רואים טוב אבל זה לא חד כמו טלווזיה. יכול להיות שעם דרייבר אחר או תוכנה אחרת זה היה עובד טוב יותר? ו שזה או שזה עובד או שזה לא עובד?

ואם יש איזה דרך לגלות מה הדגם שלי זה יהיה טוב

למרות שאני די בטוח שזה flyvideo 98 של lifeview.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה הכי טובה כדי לדעת את הדגם היא לבדוק מה כתוב פיזית על הכרטיס. אם אין שם מפורש לחפש איזה שם קוד או מס' על הג'וק עם אותיות ומספרים ולחפש אותו בגוגל.

איכות... קצת קשה לשנות את זה. האם זה כל כך מפריע? כשאתה לוקח מטר-שתיים מן המסך זה עדיין נראה זוועתי? אתה יכול לשחק עם הגדרות צבעים או פילטרים שתוכנות מסויימות מאפשרות לשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה הכי טובה כדי לדעת את הדגם היא לבדוק מה כתוב פיזית על הכרטיס. אם אין שם מפורש לחפש איזה שם קוד או מס' על הג'וק עם אותיות ומספרים ולחפש אותו בגוגל.

איכות... קצת קשה לשנות את זה. האם זה כל כך מפריע? כשאתה לוקח מטר-שתיים מן המסך זה עדיין נראה זוועתי? אתה יכול לשחק עם הגדרות צבעים או פילטרים שתוכנות מסויימות מאפשרות לשים

לא ארמתי שזה נראה רע. זה למעשה נראה ממש טוב. כשמתרחקים מטר שניים אז בכלל. מקרוב אבל זה לא כמו אבל כנראה את זה אי אפשר לשפר כבר..

חפיף אני מרוצה

או קיי תודה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית משתמש בבטא........ לא שמתי לב לבעיות יציבות חריגות.

ובעקרון התוכנה בוחרת בעצמה את סוג ה Deinterlacing........ האם היא תמיד בוחרת טוב? נראה לי, פחות או יותר. תנסה לקרוא בקובץ עזרה, מוסבר שם מה מתאים לכל דבר..... למרות שאפשר לכוון כמעט כל דבר שקשור בכרטיס התוכנה, ההגדרות של הברירת מחדל טובות. אצלי בערוצים שבהם יש קליטה טובה רואים מצויין (ויש ערוצים שבקושי רואים, כמו 3, אבל זה קשור לטיונר של הכרטיס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית משתמש בבטא........ לא שמתי לב לבעיות יציבות חריגות.

ובעקרון התוכנה בוחרת בעצמה את סוג ה Deinterlacing........ האם היא תמיד בוחרת טוב? נראה לי, פחות או יותר. תנסה לקרוא בקובץ עזרה, מוסבר שם מה מתאים לכל דבר..... למרות שאפשר לכוון כמעט כל דבר שקשור בכרטיס התוכנה, ההגדרות של הברירת מחדל טובות. אצלי בערוצים שבהם יש קליטה טובה רואים מצויין (ויש ערוצים שבקושי רואים, כמו 3, אבל זה קשור לטיונר של הכרטיס).

אז לא לשים פילטרים של

gamma

sharpness

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל gamma: לדעתי עדיף פשוט לכוון את הצבעים בתפריט שמיועד לכך.......

sharpness: אם אתה אוהב את התוצאה....... שים. אני אישית לא אוהב את זה.

אז בל פילטרים בכלל

'סדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...