על מה אני צריך להקפיד בתאימות בין לוח אם-זיכרון-מעבד? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Lior Carmon

על מה אני צריך להקפיד בתאימות בין לוח אם-זיכרון-מעבד?

Recommended Posts

אני רוצה להרכיב מחשב, ואני רוצה לדעת איזה פרמטרים צריכים להתאים זה לזה בין החלקים.

אני יודע שבלוח האם מוגדר סוג הזיכרון הנתמך (DDR3, וכו') - יש עוד פרמטרים של שלוח האם מגביל?

ביחס למעבד, חוץ מסוג התושבת, יש עוד משהו חשוב?

אני צריך לדאוג להתאמה בין המעבד לזיכרון?

ספציפית, אם אני מתכנן להשתמש בלוח האם GIGABYTE B450 AORUS M איך זה יגביל את השימוש שלי? (אני יודע שאני אזדקק להרבה , אבל לעיבוד נורמלי)

נערך על-ידי Lior Carmon

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל הלוח מכיל תושבות שמתאימות לסוג המעבד שאתה מרכיב.

למרות שנתקלתי במקרה שלוח למעבד מסדרה 6 תמך בזיכרון במקום , אבל המעבדים עצמם תומכים רשמית ב- ו-DDR3L (מתח נמוך).

אז בלוח כזה למרות שהמחשב יעבוד עם רגיל, זה עלול לקצר את חיי המעבד.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

השילוב מתאים, אלא שחייבים להוסיף כרטיס מסך - למעבד הנ"ל אין תמיכה בעיבוד וידיאו - אין GPU.

המעבדים המותאמים ללוח ->

https://www.gigabyte.com/il/Motherboard/B450-AORUS-M-rev-10/support#support-cpu

הזכרונות נבדקו ומתאימים ללוח ->

https://download.gigabyte.com/FileList/Memory/mb_memory_b450-aorus_m_matisse_190828.pdf

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חשבתי שלוח האם כולל בד"כ כרטיס מסך מובנה. האחד הזה לא? (אני לא מתכנן על Gaming)

אחד מהמעבדים ברשימה הזו כן כולל כרטיס מסך? (המחשב לשימוש משרדי, אז לא תכננתי להוסיף לו כרטיס מסך ייעודי)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

במעבדי אינטל כן ב- לא כולם - ראה ברשימת המעבדים שקבלת בקישור הראשון תחת הכותרת GPU - במעבד שבחרת מופיע N/A.

רק עם האות  G יש להם מעבד גראפי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עבודה משרדית בעיקר, גלישה וצפייה מזדמנת בסרטים.

שני מסכים של 1920X1080 כל אחד

נערך על-ידי Lior Carmon

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

לחשב מסלול מחדש: ייצור השבבים של אינטל סובל מעוד עיכוב – והחברה תשקול סיוע חיצוני

יצרנית השבבים נאלצת להודיע למשקיעים שלה כבר עכשיו על עיכוב של חצי שנה לפחות במעבר אל תהליך ייצור מתקדם של 7 ננומטר - ועל גישה עסקית חדשה שלא תפסול על הסף שימוש בייצור שבבים חיצוני במסגרת חלק מהמוצרים

קרא עוד

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר