איך הייתה לכם הבגרות במתמטיקה?? ספרו חוויות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הייתה לכם הבגרות במתמטיקה?? ספרו חוויות

Xt

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את שלי עשיתי לפני משהו כמו שנתיים, שנתיים וחצי, וזאת היתה חוויה.

אני באתי באיחור של שעה וחצי (!!!) וחצי מהזמן אני ציירתי על המחברת הזאת שצרייך למלא בה את התשובות,

על החלק החלק שלה. לבסוף הקדשתי מעט מזמני וממחשבתי לבזיון הזה והוצאתי מאה ללא מאמץ מיוחד. הבעיה

היתה בציון שעליו הגישה אותי המורה שלי. היא היתה פלצנית זקנה ועצבנית (אולי היתה לה עצירות ???) שלא

היתה מסבירה שום דבר פעמיים ועוד מתנהגת כאילו היא עושה לנו טובה שהיא מסבירה משהו בכלל, ובכיתה של

50 תלמידים (כן, 50) זה לא היה קל. זה היה קל עוד פחות כי בדירה ממול לשלי גרו 2 זונות. לא לא, לא שכנות

ממש מגעילות אלא פועלות במקצוע העתיק בעולם (אחרי מיילדת). כשהן לא היו מביאות לקוחות בלילות, הן היו

מפריעות את שנתי בחלוקת חוויות שקרו להן בחוף תל-ברוך (למי שמכיר), והן היו עושות את 2 הדברים בקולי

קולות, לעיטים עד 3 בבוקר, ומשום מה תמיד למחרת היה לי מתמטיקה בשעת ה-0 ובגלל זה תמיד נאלצתי

להגיע לשיעורים כשאני נראית כאילו עברתי מלחמת עולם או סתם עם האנגאובר. אם לא טריגונומטריה שאותה אני

יודעת טוב גם בלי ההסברים של המורה, היו מגישים אותי על נכשל... מזל שהלכתי לתגבר את החומר שלא קלטתי

מפאת חוסר שינה אחה"צ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב שאלון 006 לא הצלחתי לפתור 5\ב'

יצאה לי שם משוואה במעלה שלישית ולא הצלחתי לפשט שם כלום! :-\

לא היית צריך לפתוח סוגריים. יש לי את הפתרון כתוב, אם אתה רוצה תן אימייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים שלי אמרו לי על קטע כזה של הצבירה שאם יש לך 5 נקודות בתרגיל אחד ו10 נקודות בתרגיל אחר אז הם לא בוחרים רק את הזה של ה-10 נקודות אלא נותנים לך 15, האם זה נכון שאתה צובר מכל תרגיל שאתה עושה?

ד"א, אם זה ככה אז יש לי 100 (מגן 95).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהן לא היו מביאות לקוחות בלילות, הן היו

מפריעות את שנתי בחלוקת חוויות שקרו להן בחוף תל-ברוך (למי שמכיר)

היי לא ללכלך על תל ברוך אני גולש שם כל הזמן

טוב נו על מי אני עובד כל יום מוצאים שם כמה מזרקים וקונדומים(הייתם חושבים שדווקא באיזור הזה זה לא יקרה)

בלילה יש לציין שאף אחד לא מתקרב לשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק ב3 יחידות וזה לא שיש לך מגבלה של מספר תרגילים ולא מורידים נקודות על טעויות פשוט ממשיכים לספור עד שמגיעים ל100 ואז עוצרים

בעיקרון יש 150 נקודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני עשיתי את המתכונת הישנה??

ה3 יחידות היו מאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאד קלות....למען האמת זה היה המבחן הכי קל שעשיתי השנה..

היחידה היתה הרבה יותר קשה, אבל עדיין לא יותר מידי קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאאא "מתמטיקה", עד כמה שזה נשמע מוזר, אני מתגעגע לזה ::) (שזה די הגיוני, אחרי שלומדים חדו"א ואלגברה לניארית...)

אני עשיתי בגרות לפני שנתיים והייה ממש קשה, קיבלתי 79 ב3 יח"ל ו81 ב2 (סיימתי עם מתמטיקה בכיתה י"א...). שנה שעברה עשיתי שוב את המבחן של ה2 יח"ל, במועד ב, וקיבלתי 95 (אחרי פחות מחודש של הכנה למבחן- לימוד כל החומר מחדש ;D) הייה מבחן קל בצורה מעצבנת, אם הייתי יודע שזה יהייה כלכך קל לא הייתי מתכונן כלכך הרבה זמן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק ב3 יחידות וזה לא שיש לך מגבלה של מספר תרגילים ולא מורידים נקודות על טעויות פשוט ממשיכים לספור עד שמגיעים ל100 ואז עוצרים

בעיקרון יש 150 נקודות

מה?! אז אתה יכול לטעות ב1/3 מבחן ולקבל 100?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...