שאלה לבעלי F900P, מבעל טרי של כזה מסך. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי F900P, מבעל טרי של כזה מסך.

pooowa

Recommended Posts

היי

ממש לפני 5 דקות התקנתי את ה900P החדש שלי, אבל עדיין לא התקנתי את הדיסק שקיבלתי עם המסך.

מישהו שיש לו כזה מסך- להתקין תדיסק?

אגב, במצב הזה אני לא יכול ללשנות תרזולוציה למעל 85 הרץ :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שכן, אבל מגיע איתו דיסק וחוברת שמדריכה איך להתקין אותו, אז אני לא ממש חושב שהוא סתם ליופי, אני רק רוצה לוודא שהאיכות של המסך עולה אחרי ההתקנה, כי עכשיו אני כבר יותר  משעה מנסה לכוון אותו ולא מצליח להגיע למקסימום שרציתי.

עריכהההה:

הכנסתי תדיסק, הוא לא נשך אותי :P, ובמסך פתיחה הזה שלו יש בחירה של מסך ללא יודע מה ולא אכפת לי (הסכם כזה, נדמה לי שזה היוזר מנואל), ותוכנת קולוריפיק. להתקין אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנת קולוריפיק זה תוכנה שמראה לה איך מה שאתה רוצה להדפיס ייצא אחריי ההדפסה , כאילו את הצבעים של זה.

ובאיזה רזולוציה זה לא נותן לך 85??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא נותן 85 ברזולוציות הרגילות, אבל אני רוצה להיות ב-1280X960 ב-100 הרץ, זה לא נותן בשום אופציה לעלות מעבר ל-85, אולי צריך לעדכן תדרייבר? כי בדיסק יש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך יותר מ85 הרץ....

ממחקרים הופיע שמתחת ל85 זה מציק בעיניים.. ומעל ל90 זה גם מציק ולא בריא...

וזה גם מקצר את חיי המסך...

המסך הזה מסך בן זונה.... מנסיון... גם לי יש אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתדרתי עם הרזולוציה... בכל אופן אני על 85 הרץ בכל רזולוציה... שמעתי שזה גם פוגע במסך מעל 85 הרץ...

תגיד אחי שקיבלת תמסך התקנת תדרייבר על הדיסק שמגיע איתו? יענו שמגיעה גם חוברת שאומרת איך לעשות עידכון לדרייבר... עשית תעידכון מהדיסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני רוצה לשאול מישהו שיש לו תמסך, כי רשום על הדיסק שיש תמדריך של המסך, את ההתקנה של הדרייבר ואת התוכנת קולוריפיק הזאת שחשבתי שהיא אמורה לשפר משהו אבל נאדה.

אז... מי שיש לו תמסך... לא להתבייש... :P

חוץ מזה, אני רוצה לדעת אם ההתקנה של הדרייבר תשפר את התמונה של המסך או שתגרוע ממנו,בגלל זה אני לא רץ להתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייבר לא אמור לשנות באיכות התצוגה. הדרייבר של המסך שלך פשוט יקצה לך את גבולות הרזולוציה ותדרי הרענון של המסך הספציפי.

תמיד מומלץ להתקין את הדרייבר למסך שלך. windoze לא זיהה את המסך שלך כי הוא חדש ולא מופיע ב database של windoze.

תתקין את הדרייבר מהדיסק וזהו. זה לא גורע או הופך את התמונה לטובה יותר.

תתקין וזהו.

שאלה מוזרה יש לך הייתי אומר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...