מערכת למחשב למוסיקה בלבד ב-400 דולר - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת למחשב למוסיקה בלבד ב-400 דולר

8-Ball

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה לא אוזניות?

ב400$ זה עדיין לא תחום שבו אתה יכול לקנות מערכת רמקולים אמיתית(לא! klisch promedia 5.1\2.1 זה עדיין לא מערכת אמיתית!).

לאומת זאת, במחיר הזה אתה יכול לקנות מערכת אוזניות(או רק ולבנות מגבר בעצמך) על רמה אודיופילית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשמעו..החלטתי ללכת על 2.1

כי בתכלס לא יצא לי הרבה להגיע לווליומים גבוהים, אז אני לא צריך להשקיע 3000 במערכת עם מגבר ורמקולים שחלק ממנה גם בטח יהיה יד שניה

וזה עוד ויתר מפחיד אותי

אז אני הולך על 2.1

אם מישהו רוצה להעיר על זה משהו..חופשי

אני מחפש עכשיו דגם 2.1 הכי טוב אבל שהשליטה תהיה עם שלט או חוטי

ולא כמו בKlipsch ששם השליטה היא באחד הסטלייטים, זה חשוב לי מכיוון שאני תודה אותם על הקיר ולא תהיה לי גישה אליהם

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הם בגובה האוזן..הם תלויים על קיר..וזה רחוק ממני

יש עוד משהו חוץ מהקליפש הזה שאתה ממליץ לי עליו?

ד"א..בלי קשר מראנץ זה מגברים ישנים בלבד? שנות 70-80 או שגם דגמים חדשים?

יש להם אתר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאראנצ עדיין קיימת ועדיין מייצרת רסיברים!

מאראנצ במקור היא חברה אמריקאית ועכשיו כבר ממש לא (כמו פורד)

ולפי דעתי מאראנצ של פעם יותר טובה ממאראנצ של היום אבל הרסיברים שלהם טובים מאוד...

קיצר ב400 דולר עדיף לך באמת לקנות מערכת מאשר לקנות ... התוצאה תהיה גבוהה בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך את הדעה שלכם דחוף לגבי הרמקולים הבאים:

B&W s2-601

אני אלך לשמוע אותם לפני אבל אני יודע מראש שהם ישמעו לי טוב כי אני רגיל לשמוע עם הרמקולים של המחשב וכל ישמע לי עכשיו ממש טוב

קראתי עליהם תגובות שחס באסים וצריך להוסיף סאב..

אני שוקל לקנות אותם יד שניה..שווה?

כמה הם שווים? אחרי שנתיים וחצי של שימוש..ועוד שנתיים וחצי אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במגברים הבאים:

cambridge audio a500

nad 320c bee

pioneer a400

זה מגברים שהמלחיצו לי, אני צריך לבחור אחד ולמצוא אותו ביד שניה...

השאלה היא האם המרמקולים שויים את הכסף?

ואיזה מגבר הייתם ממליצים? אמרתם שאם קונים מערכת צריך למצוא קודם את הרמקולים ורק אחרי זה את המגבר לפי דרישות הרמקולים...

אז מה אתם אומרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשמעו..מצטער על ההקפצה..

אבל הייתי אצל חבר שלי ויש לו מערכת 2.1 של נראה לי או משהו כזה

והאיכות בת זונההה וגם העוצמה מגיעה לרמות באמת יפות...

אז החלטתי כבר על בטוח שאני לא אשקיע 3 אלף שקל במערכת יד שניה ואני פשוט אקנה מערכת כזאת

אבל אחת איכות יפה וחזקה..

יש לי שאלה אליכם...הנה שתי מערכות

תגידו לי מה עדיף, האלטק באמת יותר מתאימה לי..יש לה שלט והיא הרבה יותר יפה..מצד שני זה לא תמיד מדד לאיכול

Altec Lansing FX6021

Klipsch Promedia 2.1 THX

האלטק עולה 200$ בחול והקליפסש 150$, מה אתם אומרים?

חשוב לי הבאסים במוסיקה כי אני שומע בעיקר טראקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכות האלה כמעט שוות... מבחינת המוזיקה ה KLIPSH טובים יותר אבל אם חשוב לך השלט לך על ההאלטק, האלטק האלה הם פי עשר על ה המסכנים.

עריכה : הנה מה כתבו על הרמקולים בביקורת אחת :

Music

I loaded up the CDs in Winamp, and pressed play. It was apparently early on how great these speakers are for music!

Much like I've seen on my Klipsch, the sound "jumps out at you". The sharpness and accuracy is excellent; it's almost ear-piercingly at high volume. It's not just a factor of raw volume either. I can turn up a set of speakers very loud, and they can still sound muddled and dull, and just end up giving one a headache rather than a sensation of hearing every nuance and guitar peck.

Altec Lansing has topped Klipsch's satellite clarity without sounding "tinny" or cold. In the music tests, the guitar was and the vocals-- at least on the Cake CD since we all know Julian Casablancas always sounds muddled-- were very defined. The Klipsch also had extremely good definition, and better than the other sets I've tested, but not quite up to where the MX5021s are.

Bass is another story though. The MX5021's bass unit is definitely better than I've heard from sets like the Altec Lansing 251 (demoed at my local Best Buy ) but it doesn't hold a candle to the Klipsch's powerful sub. With the Klipsch sub cranked up, or even at half-volume, the bass resonates throughout the entire room, and you can feel your bones shake as the sub pumps out harder and harder (but it's accurate, and not overpumped). On the Altec Lansings, the bass is present, but not very powerful, and you can't "feel" the bass. The good news though is that the bass is not over-powering, and you won't need to fiddle with the bass controls just so you can hear the music.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...