עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

a04

דיסק קשיח מכני לא אמין - האם זה טוב לחלקו להרבה מחיצות?

Recommended Posts

מה הבעיה בקשיח:

כאשר אני עושה העתקת קבצים, פעמים שהקבצים מועתקים כרגיל ללא בעיות, ולפעמים ההעתקה נתקעת שניות ארוכות באיזו נקודה מסוימת עד שהיא בסופו של דבר מצליחה לעבור את אותה נקודה, ולפעמים ההעתקה נכשלת.

כאשר אני עושה סריקה CHKDSK למחיצות, פעמים שהסריקה מתבצעת כרגיל ללא בעיות, אך בד"כ הסריקה נתקעת דקות ארוכות באיזו נקודה מסוימת עד שהיא בסופו של דבר מצליחה לעבור את אותה נקודה, ובסוף הסריקה מופיעה בד"כ ההודעה שהסריקה הושלמה, נמצאו בהתקן סקטורים פגומים ותוקנו בהצלחה.

אני רוצה להשתמש בקשיח, באופן יעיל, לחומרים שהם פחות חשובים בשבילי, אך עדיין טוב שיהיה בארכיון.

חשבתי לחלק את הכונן הקשיח להרבה מחיצות, ולנסות להשתמש רק במחיצות שאני לא נתקל איתם בבעיה.

האם זה רעיון טוב?

האם הבעיה המתוארת לעיל קשורה בהכרח למקום ספציפי בדיסק קשיח, או שהבעיה היא גלובלית בדיסק קשיח?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה שומע תיקתוקים בזמן העתקה לדיסק?

ואגב, היום דיסקים מכניים מאוד זולים, אם הקבצים חשובים לך לא שווה להתעסק עם דיסק פגום.

לעבור ל- עוד יותר טוב. 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של urib

אתה שומע תיקתוקים בזמן העתקה לדיסק?

תזמין דחוף חבלן !!!  :D

לעצם השאלה - 

כנראה הכונן מתחיל לזייף / לפתח סקטורים פגומים.

ספק רב אם מה שאתה מציע יהיה יעיל, כי אי אפשר

לדעת היכן יצוצו  הסקטורים הבאים שיהיו בעייתיים.

תקנה כפי שהוצע לך לעיל, בין אם קשיח בין אם ,

לא הייתי סומך על הכונן אלא ממש להתקנה זמנית

של דברים כדי לא לסכן מערכת עיקרית.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close