השופט קבע: "זה לא נורא לסטור לילד מדי פעם" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השופט קבע: "זה לא נורא לסטור לילד מדי פעם"

Merrymoon

Recommended Posts

אפשר להבהיר לילד שאתה כועס ועל סף קריזה

גם בלי להעניש אותו פיזית.

יענו משהו כמו: "חומד, בבקשה אל תכניס את האצבע לשקע, כי אני כועס ואני על סף קריזה :)"

? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל לא כל ילד מבין, ההתפתחות השכלית של כל ילד ייחודית לו, ובוודאי גם ההתפתחות המוסרית.

לעיטים ילד יכול להבין מצויין מה שנאמר לו אבל הוא יעשה את ההיפך הגמור רק כדי לבדוק את הגבולות

שלו וילדים עושים את זה כל הזמן. במקרה כזה, כשילד יודע בדיוק מה מותר ומה אסור יעשה זאת בכל

זאת, למרות האיסור, רק כדי לבדוק את תגובת ההורים ולפעמים צעקות וכיבוי נראים לא כלא

נוראים כל כך בהתחשב לסיפוק העצום שהילד מקבל כשהוא עושה משהו אסור כך שאם משהו באמת נורא

לא יקרה, הילד לא יחדל מלעשות זאת. אז נגיד והפעולה האסורה לא מזיקה לו בעופן ישיר (כמו לתקוע

את האצבעות בשקע) אלא אפילו מהנה (נגיד, סתם, לשחק עם האיפור של אמא או להציק לאח הקטן),

הילד ימצא שזה לא יהיה נורא אם הוא יענש על זה ויעשה זאת עוד פעם כי זה לא ביג דיל וזהו.

פליק בתחת (לא הצלפה עם חגורה חלילה) יפחידו אותו דיו כדי שידע לא לעשות את הדברים הללו

לפחות לפרק זמן ארוך.

זה מאוד בעייתי כי כמו שאמר ד"ק פול מהסדרה בערוץ 3 ...... "הסיפוק המיידי תמיד יגבר פי כמה על הפחד מענישה עתידית" צריך לדעת מהו עונש ההרתאה המתאים ולדעתי בכל אופן יש דרכים רבות לפני ענישה פיזית כי באופן טבעי הורה שרגיל להכות ורואה שהעונש עובד ימשיך בצורת החינוך הזו וברגע שזה כבר לא עובד מה עושים ? עוברים לדבר ?! לא פשוט מכים חזק יותר !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין מה העניין הגדול. זה בסדר לתת לילדים כפה קטנה מדי פעם שהם יבינו וזה יחקק להם בזיכרון שזה לא בסדר מה שהם עשו...

שאני חישמלתי את עצמי כשחיברתי כבל חשמל קרוע לקיר (פשוט לא שמתי לה מה אני עושה שכחתי שהוא קרוע ושאני מחזיק בקצה הקרוע) אז אבא שלי הביא לי כפה קטנה.... ביג דיל.......

ההתחשלמות הייתה לאיזה 5 שניות ויצאתי מזה רק עם שני פצעים מיניטוריים באצבע (מוזר לא?).......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיייייייייייייייייייי תורידו לו פצצה ותאמינו לי שהוא לא יחזור על אותה טעות שוב פעם.

בשביל מה לצעוק עליו כל פעם מחדש , או לתת לו מכה קטנה.

וואלה אני ישר יוריד בו טיל לפנים. והוא יותר לא יעשה טעויות.

אבל אל תכחו אותי כדוגמא , יש לי בעיה עם ילדים קטנים , אין לי סבלנות אליהם.

טוב , אני שונא אותם.

יש את הגיל המגעיל הזה שהם מקבלים קצת בטחון עצמי ומתחילים להציק

זה בערך שהם בני 9-10 עד 13 ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני חישמלתי את עצמי כשחיברתי כבל חשמל קרוע לקיר (פשוט לא שמתי לה מה אני עושה שכחתי שהוא קרוע ושאני מחזיק בקצה הקרוע) אז אבא שלי הביא לי כפה קטנה.... ביג דיל.......

ההתחשלמות הייתה לאיזה 5 שניות ויצאתי מזה רק עם שני פצעים מיניטוריים באצבע (מוזר לא?).......

:o :o :o :o :o :o

התחשמלת 5 שניות ולא קרה כלום?

dude, עם המזל שלך אני הייתי מתחיל להמר..... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה "מתחשמלים"? מ-220V? לא!!!

ואם לכם זה קורה הרבה, אני הייתי מפטר את המורה.

ולשרוף נגדים, קבלים, שולחנות ETC.-את זה עושים בכוונה לא בטעות... ;D ;D

טוב נו גם בטעות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיעור הכי טוב שהיה לנו זה שהבאתי חלקים מהמחשב הישן שלי (פנטיום 2)......

הבאתי את המעבד שהוא בצורת כרטיס.... ואת הכרטיס קול והכרטיס מסך.......

אנחנו חישמלנו את המעבד ב18 וולט והתחילו לעוף ניצוצות חחחחחחחחחח........

את הכרטיס קול ומסך אנחנו שברנו לרסיסים ובשיעור שלח פירקנו דברים ממנו עם פליירים.........

כתה משועממת אבל ככה כיף לנו:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...