ה-SPAM לא מפסיק? הזמינו אותם לביתכם! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-SPAM לא מפסיק? הזמינו אותם לביתכם!

biodome

Recommended Posts

"לשחר גולן נמאס מדואר הזבל שסתם את תיבתו, והוא החליט לנקוט בפעולת נקם מקורית. הוא הזמין לביתו נציגת מכירות של Starwebz החיפנית, ביקש להסיר את כתובתו מרשימת התפוצה של החברה ותיעד את המפגש בווידאו"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2917723,00.html

ענק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני חושב ששחר גולן עבר על החוק ופגע בצנעת הפרט של דנה.

הוא צילם את דנה בלי אישורה ואיים עליה שיפרסם את התמונות באינטרנט.

הגשנו תלונה במשטרה"

>:( >:(>:(

כמה מוזר, כי:

בעוד דנה מתברברת בדרכים ומקבלת ממני הנחיות טלפוניות כיצד להגיע,

ידעתי אותה על כוונתי לתעד את פגישתנו במצלמת , וקיבלתי את הסכמתה לכך.

...

דנה ביקשה שאכבה את המצלמה וכך עשיתי.

אבל מה אפשר לצפות מספאמרים.......

ואני בטוח שהתלונה במשטרה תעזור.... במיוחד אחרי שהם היו אצלו בבית בזמן הארוע.....

בכל מקרה, כל הכבוד לו על היוזמה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבה מעולה, אם כי אני לא חושב שלכל אחד מאתנו יש את הזמן והעצבים להשקיע בכל מקרה כזה של ספאם שמגיע אל תיבת המייל שלנו כפי ששחר עשה (כפי שהוא אמר הוא מובטל היי-טק ;).

בכל מקרה, אם כבר מדברים על ספאם אז יש לי שתי הארות:

1) עוד לפני הכתבה החלטתי לקחת יוזמה וכל פעם שהגיע אליי הודעת ספאם עם כתובת לאתר נכנסתי ל-http://www.isoc.org.il/fr_reload.html?domains/whois.3 ושם הקלדתי את כתובת האתר. כך קבלתי את כל הפרטים על הבעלים של האתר כולל טלפונים ואם חסר הטלפון של הבעלים יש מתחת את הטלפון של החברה שמאכסנת את האתר. דיבור קצר עם החברה שמאחסנת את האתר והבעלים של האתר יחזור אליכם חיש קל ויעשה הכול על מנת שהמקרה לא יחזור על עצמו, הווה אומר, להסיר אתכם באופן מוחלט מרשימת התפוצה שלו.

2) צעד נוסף לאחר שבצעתם את 1) הוא להכנס ל-www.nezeq.co.il ולשלוח לבעלים של האתר את כתובת האתר עם כל הפרטים שאספתם עד כה על מנת שהוא יוסיף את האתר לרשימה שלו כך שאנשים אחרים יידעו למי להתקשר ו-"לנדנד" במקרה שהם מקבלים ספאם מאותו האתר.

אז נכון שחלק מכם יגידו שזה כמו כוסות רוח למת ושבמקום אפשר להשתמש בתוכנת אנטי ספאם אבל אני נתקלתי במספר לא מבוטל של מקרים שהתוכנה לא מצליחה לטפל בהודעת האי-מייל מאחר והיא כתובה בעברית. זה קורה בלא מעט תוכנות.

אז עד שלא יהיה חוק נגד ספאם לפחות יש לכם דרך נוספת להלחם בספאם בצורה אקטיבית מבלי לגרום לנציגת שירות לקוחות להגיע אליכם ולבזבז יותר מדי מזמנכם היקר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...