מעניין מה יהיה הדור הבא של כרטיסי הקול ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעניין מה יהיה הדור הבא של כרטיסי הקול ?

lipa

Recommended Posts

אחלה פרסום רק מה הקשר? ועוד עשית דאבל פוסטינג

איזה פיגור מוטציה שהופכת מוח!? אין משהו טוב יותר לדבר עליו? המצב הבטחוני,חוויה שהייתה לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדור שאחרי הבא כבר לא יהיה עצמאי אלא מובנה בלוח אם

לאוזניים שלנו יש מגבלות ומתי שהוא כבר לא נרגיש בהבדל בין הכרטיסים המובנים והעצמאיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יהיה דור העתיד אבל תמיד יש לאן להתקדם

לדוגמא למה כולם צריכים לשמוע את הקול של המחשב כשרק אני משתמש בו? שיעשו רמקולים שרק אני ישמע!

למה אני צריך לכוון ידנית את המיקום של כול כדי שיהיה איזון טוב של הקול? שהרמקול ידע בדיוק איפה הוא ואיך להשמיע את הקול בעצמו בלי שאני צריך להתעסק עם זה!

למה יש כול כך הרבה רמקולים? שיעשו אחד שהוא ישמיע את כול הסאונד - אחורי, קדמי, צדדי, דו הפוכי ומה שהוא רוצה!

למה יש רמקולים? שיהיה איזה שידור מיוחד בגלים מיוחדים שישר ישפיעו על החלק במוח שאחראי על השמיעה שנשמע בלי ב"באמת" נשמע!

טוב נו יש עוד הרבה

לך תפתח איזה חברת start-up

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת צריך....

העניין של משדר למוח הוא מצויין, אבל לא הבנתי מה הבעיה שלכם עם הבאס, אם כבר יש משדר שמפעלים את הנויירונים הנכונים במוח כדי שנחשוב שאנחנו שומעים אז תיהיה בעיה להפעיל נורוניים אחרים שיידמו מצב של באס אדיר?

אחרי שאנחנו יודעים איך ואיפה להפעיל את הדברים במוח אז כול הדלתות פתוחות! לא צריך שום ציוד היקפי, אפשר פשוט לחשוב על משהו כדי שהמחשב יבצע את זה, או לדוגמא שניהיה בתוך משחק מחשב של מלחמה אנחנו לא רק נשמע את הקולות אלא גם נראה רק את המשחק (אין מסך אלא רק המשדר), כשנרוץ אז נתעייף כאילו אנחנו רצנו, כשנפגע נדע בדיוק איפה נפגענו וזה ישפיע בדיוק כמו בחיים (ירגיש בלבד לא יגרום נזק אמיתי), אנחנו נדבר עם שחקנים באינטרנט כאילו הם לידנו (יהיה גם מתרגם סימולטני מהיר כדי שאנחנו נדבר בעברית והשחקנים האחרים ישמעו אותנו בשפת האם שלהם.... כמובן)

וכו' וכו'....

לפי דעתי בכלל העתיד (הקרוב יותר ממה שתארתי למעלה...) יהיה שלכול משימה יהיה בגדול מעבד משלה - מעבד קול, מעבד גרפי, מעבד מתמטי, מעבד וכו' (כול אלו כבר יש, אני מדבר על התמקצעות של כול אחד רק בתחומו שלו בלבד) ובנוסף מעבד מטומטם אבל מהיר שרק אחראי לקבל את המידע ולחלק אותו למעבד הנכון, את השורשים של הדבר הזה אנחנו כבר רואים עכשיו וזה רק יקצין כי אין אפשרות להרכיב רכיב שהוא גם מהיר מאוד וגם מטפל בהרבה פעולות שונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק 100%  ::)

הדבר הכי מדליק זה באמת יהיה לשלוח תמונה למוח, במקום זאת שמגיעה מהעינים ושאפשר יהיה גם לבטל אותה.

אם באמת יצליחו ליצור דברים כאלו אני לא חושב שהם יגיעו לשוק, בגלל הצורך בניתוח ובגלל שאי אפשר לשדרג (כמו שנאמר) אבל יכל להיות שלצבא זה כן יגיע. ראיית לילה וחום בנוסף לראיה רגילה יכל להיות מאוד שימושי  8) .

בקשר לסאונד במחשב, יגיע הזמן שמגברים איכותיים יוכלו להכנס לכרטיס הקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכל השתלים במוח למינהם .אני רואה שאתם די נלהבים בנושא הזה אז יש לי רעיון שיוכל אולי לעזור לכם

בקשר לשתל שיעביר אודיו -יש היום בשוק (נכנס לא ממזמן) אוזניות למי שעוד לא יודע מה זאת אומרת הנה ההסבר

BLUETOOTH הינו תקן לתקשורת לטווח קצר ומה זה אומר לגבינו נוכל לשים את האוזניות וזה ללא חוטים זה גם לא שוקל

מאוד איכותי(לא ניסיתי אבל ככה אומרים) ונדמיין לעצמנו שיש לנו שתלים במוח ובכך נפתרה בעיה אחת.

בעיה שניה שתל לראיה -אני חושב שיש כזה דבר ששמים על העיניים ואתה רואה כאילו בשלוש מאות שישים מעלות זה נתון עוד לשיפור אבל יוכל לעזור

וכל השאר השתלים שדברו עליהם בשביל להרגיש להתעייף וכיוצא בזה אני חושב שתהיה בעיה אם יהיו דברים כאלו אני בכל אופן לא הייתי משתמש בהם.

אנו(לפחות אני) אוהבים לשבת רגועים ליד המחשב ולשחק בכיף בלי להתעייף.

תתאר לעצמך במשחק עובר (רץ ומתעייף :o) עיר שלמה בשביל איזה משימה בסוף אתה צריך לחזור להתחלה,אתה לא תרצה לשחק יותר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש טובים יותר?

למה יש כרטיסי קול טובים יותר?

למה יש 7.1?

למה? כי אנשים רוצים ראלסטיות! כול שמשהו קרוב יותר למציאות אז הם רוצים אותו,אנשים רוצים לברוח מהעולם שהם נמצאים בו עכשיו למקום אחר, הם רוצים חופשה קצרה מהחיים שלהם

טכנולוגיה שתקרב אותנו קרוב יותר לבידור מציאותי יותר תימכר ובגדול

אתה ספציפת אולי לא היית מפעיל את המשחק עם כול החיישנים שמפעלים גם עייפות סבל וכו', אבל הרבה מאוד אנשים היו מפעילים

הרבה יותר כיף להיות לשחק פינטבול מאשר לשחק UNREAL2004 ואני בטוח שכולם פה יסכימו איתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dmanbuhnik, כל הדברים שהצעת פה זה רעיונות שלך או שקראת איפשהו?

אם זה שלך הייתי אומר לך לפתוח איזה סטארטאפ או משהו..... כי חלק מהם נשמעים באמת מפתים....... :o

ד"א, אלחוטיות, אלחוטיים ורמקולים שמסתנכרנים עם עצמם (בערך) - כולם כבר קיימים......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק אני חשבתי לבד (יש עוד ברים אבל זה אני שומר לעצמי כדי לעשות חברה שתייצר את זה, זה יהיה פשוט אדיר הדבר הזה!)

וחלק זה מדברים שראיתי ופיתחתי ממקומות אחרים, לדוגמא כול עניין השתלים - יש משחק תפקידים כמו D&D שנקרא מרוצללים, יש לי את ספר החוקים אבל אף פעם לא יצא לי לשחק, שה יש את כול העניין עם השתלים שמכניסיפ פלאג למוח ואז פשוט נמצאים בעולם ווירטואלי (שקראו לו בשם דפוק מאוד - המקלעת :P)

ספציפית את עניין הרמקולים שמבינים איפה כול אחד נמצא כבר אפשר לעשות היום פשוט אף חברה לא עושה, אין שום בעיה לבנות עם חיבור שן-כחולה שמודיעה לCENTER איפה היא נמצא וע"י אלגוריתים פשוט הCENTER מחשב באיזה עוצמה שהרמקול המסויים ישתמש, ואיזה קולות ישמיע כול רמקול

לגבי הרמקולים האלחוטיים, זה לא מה שהתכוונתי, התכוונתי לזה שלא יהיה בכלל אלא מכשיר שמשדר אותות שבמוח שלנו מתפרשים כקולות, אם זה יהיה ככה אפשר בקלות לדייק לאיפה לשלוח את הגלים וככה לא נשמע שום דבר ממה שאנחנו צריכים לשמוע (לא יהיה עוד צורך שההורים יצעקו לנו להנמיך את הווליום כי הם בכלל לא ישמעו את הקולות שמיועדים לנו)

ולגבי הסקר אני הצבעתי - כן (איזו הפתעה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מהו הגורם הכי גדול לפיתוח טכנולוגיית ? נחשו...   

תעשיית הפרונו ! אנשים תחשבו על זה...

ראיתי לפני איזה חצי שנה תוכנית שאירחו שם כמה עתידנים (אנשים העוסקים בחיזוי העתיד לפי התפתחות הטכנולוגיה וכו') והם אמרו שהתמריץ הכי גדול לפיתוח מציאות מדומה

היא תעשיית הפרונו , אני לא צריך להגיד לכם למה אתה יכולים לחשוב על זה לבד ::)

מה שמעניין פה שפעם תעשיית הצבא היא שהביאה את התמריץ הכי גדול להתפתחות הטכנולוגיה , תסתכלו סביבכם ועל המחשב שלכם למה אתם חושבים שיצרו אותם ?

לפיתוח הצבא כמובן כמו כן גם האינטרנט ודברים רבים אחרים

למה אתם חושבים שישראל נחשבת למובילה בפיתוחים טכנולוגים ? גם בגלל התעשייה הצבאית הכל מתחיל עם שימוש צבאי ואחרי זה מחלחל לשימוש אזרחי (לדוגמה מה שהראו לפני כמה חודשים

בטלוויזיה תוכנת מחשב שמזהה לפי הקול את הרגשות של האדם שמדבר שם זה היה למטרת בדיקה אם האדם מאוהב אבל בעיקרון זה פותח כאמצעי למלחמה בטרור )

גם נאסה נחשבת לסוג של תעשייה צבאית ,ויש אפילו בדיחה על זה שתמיד פרסומת למוצר סטייל ערוץ הקניות אז אומרים תמיד שהמוצר הזה יוצר ע"י נאסה וקיים בחלליות בלה בלה מה שבעיקרון נכון בחלק מהמקרים (לדוגמה מחבטות תפלון וכל מיני חומרי בידוד ועוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מלחמות מקדמות, אין מה לעשות

זה נכון מה שאמרו בבילון 5 (אין מה לעשות יש סדרות שיש להם את זה...) שהמלחמות מקדמות ובגלל זה הוורלנים והצללים נלחמו זה בזה בעזרת המינים האחרים כדי שכולם יקודמו

(בטח כול הפריקים היותר קשים של הסדרה יתקנו אותי לבדיוק מה הם אמרו..)

אולי תעשיית הפורנו תוכל לדחוף קצת אבל מה שבאמת יקדם זה רק מלחמות ומתחים

תסתכלו מה היה חודש לפני המלחמת העולם השניה ומה היה אחרי, אותו הדבר גם במחלמת העולם הראשונה

יש לנו לווינים רק בגלל המלחמה הקרה

הגענו לירח רק בגלל שארה"ב רצתה לניות שם לפני רוסיה

יש להודו ולפקיסטן גרעיני רק בגלל המלחמה בינהם (איך למדינות כאלו יש גרעיני איך? אפילו מערכת ביוב במקום הגאנגס הם עוד לא המציאו!)

תחשבו על סימולטור הכי אמיתי שיש! אולי הצבא האמריקאי ירצה לאמן את החיילים שלו לא ב"אמת" אלא בסימולטור (מה שיש אבל בקנה מידה קטן) תחשבו על חוות שרתים ו2 חטיבות שלמות מחוברות בשתלים במוח וכול חטיבה נלחמת בשניה, אחלה של דבר (אולי זה AMRICAN'S ARMY 15,566.2?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב עכשיו למה שקורה בעולם

צבאות עתידניים מול צבאות ברברים ממש כמו בסרט

ארה"ב עם כל הטכנולוגיה שלה נלחמת נגד כמה לוחמי גרילה עם קלאצ'ים ...ובסוף איזה חקלאי סטלן מוריד להם אפצי' לונגבו עם קלאצ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...