אחסון שיתופי בגוגל דרייב - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחסון שיתופי בגוגל דרייב

Dekel Cohen

Recommended Posts

שלום

בן אדם שלומד איתי ועובד בתחום המחשבים ואחראי על משהו שקשור לכלל הסטודנטים באוניברסיטה בה הוא עובד סיפר שיש לו גישה לתכנים ולמכשירים של הסטודנטים במוסד שסו הוא עןבד רק מעצם זה שהם מקושרים לתוכנה שיתופית. פתחנו קבותה שיתופית בגוגל דרייב ואני חושש שיש לו גישה לטלפון שלי. הוא סיפר שהוא אפילו ראה התכתבות של סטודנט עם מישהי

מישהו יודע משהו על זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיאור שלך לא ברור כל כך. בפועל - כל חשבון מוסדי\עבודה כלשהו מנוהל ע"י ADMIN עם רמות גישה שונות למידע.

הפתרון פשוט - את התכתובות האישיות לעשות עם החשבון האישי ואת העבדוה\לימודים דרך המנוהל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה המשתמש ננעל והנעילה לא משתחררת .

‎אני אנסה להסביר את זה יותר ברור. אני כרגע נמצא בלימודי תוכנה. יש איתי סטודנט שעובד בתחום המחשבים באוניברסיטה בארץ והוא מספר שיש לו גישה לתכנים של הסטודנטים באותה אוניברסיטה. הבחור פתח לכיתת הלימוד שלנו תיקיית team drive בגוגל דרייב שהוא כמובן האדמין שלה ובה יש חומר עזר ללימודים. לפי מה שהבנתי ממנו, בתור אדמין יש לו גישה למי שנמצא בתוך הteam drive הזה. בנוסף, אחת המרצות פתחה קבוצה בgoogle classroom שיש בה עבודות להגשה וכו, והוא אמר לכל הסטודנטים בכיתה לא להירשם לכיתה בקלאסרומס דרך האפליקציה כי אז תהיה למרצה גישה למכשירים שלנו. האם זה הגיוני שתהיה לו גישה לטלפון שלי רק כי הוא הכניס את האימייל שלי לקבוצה ? הוא מספר שהוא ראה הודעות של סטודנט באותה אוניברסיטה שהוא עןבד בה. האם זה הגיוני שתהיה לו גישה לקבצים אישיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...