מדידת טמפרטורת כרטיס מסך ti 200 gf3? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדידת טמפרטורת כרטיס מסך ti 200 gf3?

ybe

Recommended Posts

יש ברשותי כרטיס v8200 ti 200 של , התוכנה שמסופקת עם הכרטיס smartdoctor לא נתמכת על ידי מערכת ההפעלה שמותקנת במחשב שלי-WIN PRO .

מכיוון שבצעתי המרה "כבדה" לכרטיס 220/500 אני מעונין לבדוק את הטמפ'(אני מעונין לנסות עוד להתקדם), יש איזה תוכנה מומלצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ברשותי כרטיס v8200 ti 200 של , התוכנה שמסופקת עם הכרטיס smartdoctor לא נתמכת על ידי מערכת ההפעלה שמותקנת במחשב שלי-WIN PRO .

מכיוון שבצעתי המרה "כבדה" לכרטיס 220/500 אני מעונין לבדוק את הטמפ'(אני מעונין לנסות עוד להתקדם), יש איזה תוכנה מומלצת?

MBM
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם אותו הכרטיס וגם כן עם והתוכנה עובדת מצויין.

לא ברורה לי הסיבה שאתה לא מצליח גם כן להפעיל אותה.

תוכנה פשוטה ומצויינת !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הגרסה הנוכחית שיצאה מאסוס וכפי שציינתי עובדת אצלי על אקס פי !!!

הצלחתי בשעה טובה להפעיל את התוכנה.הטמפרטורה של הכרטיס בIDLE כ-52 מעלות ולאחר כבדה 230/515@400/175

הטמפרטורה עולה לכ-59 מעלות, סביר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הגרסה הנוכחית שיצאה מאסוס וכפי שציינתי עובדת אצלי על אקס פי !!!

הצלחתי בשעה טובה להפעיל את התוכנה.הטמפרטורה של הכרטיס בIDLE כ-52 מעלות ולאחר כבדה 230/515@400/175

הטמפרטורה עולה לכ-59 מעלות, סביר??

המהרה מדהימה !! כל הכבוד !!

מה היתה טמפ' החדר בזמן המדידה? Idle על 52 זה לא בריא, כלומר, לא סביר.(חיכית לפחות 20 - 30 דקות לפני שבדקת את הטמפ' על Idle ?)

שלוף ת'כרטיס מסך החוצה.

תוציא את המאוורר.

מרח Artic Silver 2 / 3 על ה GPU בצורה שווה יפה נקיה ואחידה.

שב

התרווח בכיסא

צפה בפלא...!

(מדבר מנסיון - ראה מפרט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :hi:, הקרדיט בעיקר לasus כרטיס פשוט מעולה!!(7600 - 3d mark 2001 מ-6600 )

שב

התרווח בכיסא

צפה בפלא...!

(מדבר מנסיון - ראה מפרט)

התרווחתי בכיסא, medal of honor 1600X1200 כל האופציות הגרפיות על המקסימום פשוט תענוג אמיתי,למרות שבסצינות מסוימות גם הפלא התקשה מעט לטפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :hi:, הקרדיט בעיקר לasus כרטיס פשוט מעולה!!(7600 - 3d mark 2001 מ-6600 )

שב

התרווח בכיסא

צפה בפלא...!

(מדבר מנסיון - ראה מפרט)

התרווחתי בכיסא, medal of honor 1600X1200 כל האופציות הגרפיות על המקסימום פשוט תענוג אמיתי,למרות שבסצינות מסוימות גם הפלא התקשה מעט לטפל.

אצלי עיקר הבעיה הוא במעבד המעפן (ביותר)...אז ברגע שנכנסים עוד כמה Bad Guys שצריך להרוג - מתחיל מופע השקפים...

אם תעבור מ 32 ביט ל 16 תראה שיפור גדול מאוד !!! (אבל אתה בטח כבר עובד על 16 , נכון ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...