הרב אלישיב הורה: בלי מתמטיקה ואנגלית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרב אלישיב הורה: בלי מתמטיקה ואנגלית

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מטרתם של החרדים היא לגדל דור של בורים ואנאלפאבטים כי הרי שידע הוא כוח, וחסרי השכלה הם עדר חסר מוח שניתן

להובילם שולל לכל תכנית ומזימה בגלל החולשה השכלית שלהם. כך ולא אחרת הם גורפים מנדטים בבחירות מאותם בורים ויש להם שליטה מלאה על חייהם. צר לי לומר אבל צרייך פשוט לסגור אותם בגטו שלהם במאה-שערים ושיפסיקו להתערב בחיים הפוליטיים ובכלל של שאר האוכלוסיה. הם לא תורמים דבר מלבד זריעת גזענות, בורות ועצלות ומקיימים כל סטריאוטיפ אפשרי שניתן ליהודים במהלך ההיסטוריה. צרייך להוקיא אנשים כאלו מקרבינו ולמחוק כל טיפת דמיון בינם לבין האוכלוסיה הנאורה יותר.

הזרם הליטאי, למי שלא יודע, מחנך את הילדים שלו שחיילי צה"ל הם פראיירם שאלוהים שולח כדי שישמרו עליהם וייהרגו כדי שהם יוכלו ללמוד תורה. צו גירוש anyone?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטרתם של החרדים היא לגדל דור של בורים ואנאלפאבטים כי הרי שידע הוא כוח, וחסרי השכלה הם עדר חסר מוח שניתן

להובילם שולל לכל תכנית ומזימה בגלל החולשה השכלית שלהם. כך ולא אחרת הם גורפים מנדטים בבחירות מאותם בורים ויש להם שליטה מלאה על חייהם. צר לי לומר אבל צרייך פשוט לסגור אותם בגטו שלהם במאה-שערים ושיפסיקו להתערב בחיים הפוליטיים ובכלל של שאר האוכלוסיה. הם לא תורמים דבר מלבד זריעת גזענות, בורות ועצלות ומקיימים כל סטריאוטיפ אפשרי שניתן ליהודים במהלך ההיסטוריה. צרייך להוקיא אנשים כאלו מקרבינו ולמחוק כל טיפת דמיון בינם לבין האוכלוסיה הנאורה יותר.

הזרם הליטאי, למי שלא יודע, מחנך את הילדים שלו שחיילי צה"ל הם פראיירם שאלוהים שולח כדי שישמרו עליהם וייהרגו כדי שהם יוכלו ללמוד תורה. צו גירוש anyone?

לא קצת נסחפנו?!

דעותיך אולי שונות מאלו של החרדים, ואני מסכים עם רוב דעותיך, אבל להגיד שצריך לשים אותם בגטו, להוקיע אותם מהחברה כיאילו היו וירוס, לקרוא לנו נאורים ולהם לא, זה נשמע כמו דברים מפי מישהו אנטישמי ספק אם לא נאו נאצי.

דברים אלו גם סותרים גם כמה וכמה עקרונות דמוקרטיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי אבל איפה אתה בידיוק רואה דמוקרטיה במדינה שלנו ?????

הטיפשות וחוסר ההשכלה של חברה החרדית מוציא אותי מכליי ........זה ממש ממש טיפשי לא ללמוד מתמטיקה ואנגלית שהרי אלו המקצועות החשובים ביותר , בסדר שאפשר להסתדר בלי אנגלית אבל בלי מתמטיקה ?????????, איך בידיוק הדוסים הדפוקים האלו יסתדרו בלי מתמטיקה ?, הקדוש ברוכו יעזור להם ?

הם נגררים כאדר אחרי המנהיג שלהם , אין להם רצון אישי או דעה , הם חיים לפי הספר וזהו ,במסגרת של טיפשות !

ואני מאוד מאוד מסכים עם דריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם חושבים שדריה מגזימה אז אתם לא יודעים מי אלה החרדים

אני עובר דרך גאולה כמה פעמים בשבוע ואני רואה את כל הפוסטרים שהם תולים שמה ותאמינון לי יש לי בחילה מלראות את זה משל:

"מתאבד מקומך בנח"ל החרדי" איזה כיף ללכת לשרת בצבא בשביל הח*אות האלה

"אמא אני מפחד שמעתי שהאנשים הרעים שעושים מעשי סדום בילדים קטנים הולכים לעשות מצעד" פעם אחרונה שבדקתי זה הרבה יותר נפוץ לעשות מעשי סדום בילדים בישיבה מאשר במצעד הגאווה

וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק 100%

החרדים עם כל הרבנים "החכמים" שלהם יודעים רק ליצור אווירה של פילוג ובמקום לנסות לעזור באיחוד העם אז הם רק מקצינים את הפילוג בעם עם פיסקי ההלכה וכל שאר האמירות הטיפשיות שלהם שמתאימות לאנשים עם "IQ נעל"!

אולי נציע לשרון לתכנן עוד איזה סוג של תוכנית התנתקות...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הבנת עדיין כל הבעייה של רוב החילונים עם בחרדים זה העובדה שיש להם זכויות יתר...

בעצם זה לא נכון לי יש את הזכות ללכת לצבא ולמות בעד ארצנו ולהם יש רק את הזכות לשבת על התחת ולחיות על חשבון משלם המיסים (אני)

יכול להיות שאני סתם מריר כי אתמול קיבלתי עוד מכתב אהבה שנתי מהקצינת קישור שלי והיא רוצה שאני אלך ל24 ימי חופש ברמאללה על חשבון המדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גועל נפש... אני כיהודי שומר מצוות בא לי להקיא מאיך שהחרדים מפרים עקרונות בסיסיים של היהדות.

לא פלא שהחברה פה בקאטאט: אנשים רואים את החרדים וחושבים "זה היהדות", ונרתעים מזה, בכך מפספסים אוצרות אינסופיים של חוכמה ודרך חיים. ישנם אנשים שלא זוכים לטעום מהחופש האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ.....יש דתיים ויש דתיים

איתי בפלוגה למשל יש מחלקת של בני"שים(בני ישיבות) שהם חברי דתיים לכל דבר חוץ מזה שהם התגייסו

לצה"ל ליחידות קרביות לתרום למדינה, כמוני וכמוכם. כמו שאתם יודעים יש מספר זרמים של דתיים ולהכליל את

כל הדתיים תחת אותה קטגוריה של קיצוניים מסיתיים יהיה שגוי מלכתחילה. יש ויש. ככה שנכון שנושא הת'רד הזה

באמת מראה על כמה בוריים שיש לנו בארץ אבל אל תצאו מפרופרציות ותחשבו שכל האנשים הדתיים הם כאלה.

פשוט צריך לדעת להתעלם משטויות כאלה ולהמשיך הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני עשיתי הפרדה. החרדים שאני מדברת עליהם הם מהזרם הליטאי הכי קיצוני שקיים. לכל מי שמגן עליהם, ככה: אני בטוחה שיש לכם לפחות 2 תאי מוח ואם תשפשפו אחד באחד תבינו שאנחנו לא בדיוק מדינה דמוקרטית ואם כבר לא דמוקרטית אז הווה לא נהיה צבועים ונלך עם המיני-פונדמנטאליזם הזה עד הסוף וניתן להם מדינה משלהם במאה-שערים ושיעשו מה שהם רוצים אבל שלא ידחפו את התחת שלהם (תסלחו לי) לכנסת ולהחלטות אחרות בחוק. הם מצביעים ש"ס ברובם כי אין מפלגה מספיק קיצונית שתייצג אותם ולא פלא שש"ס היא המפלגה ה-3 בגודלה בארץ, למזלינו כרגע אינה בגועליציה אבל בבית-ספרינו הכל אפשרי. אין שום סיבה שאוכלוסיה שלא תורמת דבר (מלבד לפיצוץ אוכלוסין, בורות, השתמטות משירות צבאי ומעמסה כלכלית) תחליט החלטות או תקבל במה ציבורית. לתת להם איזה ארגז חול בנגב, רצויי ליד רמת-חובב, הרי שהמנהל שם הוא חבר ש"ס אז זה עוד יותר מתאים, ושיעשו שם מה שהם רוצים, בלי התערבות שלנו ושהקב"ה ישמור עליהם מפני התקפות של מחבלים, חמולות של בדואים וסרטן. כבר הגיעו מים עד נפש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה ה"חרדים" ? אז יש קצת רבנים חולי נפש, קצת הרבה... אבל תחשבו שחרדי יבוא ויגיד לכם עכשיו צריך לבוא ולסגור את כל החילונים האלה בת"א בגטו אחרי מה שטומי לפיד אמר משהו... אז איזה רב אמר משהו, נראה לכם שהוא דבר בשם כל אדם במדינה עם כיפה ?

בתי ספר שלא ילמדו כרגיל צריך לטפל בהם במסגרת החוק ולהלחם בהם בבתי משפט ומה לא וגם לא לתקצב אותם אבל אם ילד לא רוצה ללמוד לא צריך לשים אותו בגטו, זאת זכותו ונשמע לי יותר גרוע מפי אחת שלמדה אזרחות לומר שצריך לשים ציבור שלם בשכונה בגטו... אולי עדיף שילדים ילמדו גמרא ותורה מאשר  ילמדו אזרחות בבתי ספר... זה מוביל כנראה לפשיזם.

עוד לא שמעתי אף חרדי שרוצה לשים אותי בגטו.

זה שהרבה חרדים לא משרתים בצבא ולא לומדים בבתי ספר נורמאלים זה רק אשמת הפוליטיקאים שאתם בחרתם בהם שלא עושים כלום. ילד שנולד בבני ברק ירצה בגיל 18 ללכת ללמוד בישיבה או/ו להתחתן בדיוק כמו שילד חילוני אולי ירצה ללכת לאוניברסיטה ולא לצבא, אז אני לא יודע במה ההורים שוטפים להם את המוח, או הרבנים או לא יודע מה אבל ללכת לצבא זה לא מסלול בשבילם וחוץ מזה אני מכיר לא מעט אנשים שאם הייתם אומרים להם שהם לא חייבים לעשות צבא הם בכלל לא היו הולכים, אולי בעצם כל אדם שני במדינה הזאת ? תראו כמה עושים מילואים !

אז זה שהם לא צריכים ללכת לצבא זה באשמת אהוד ברק והעבודה וחוק טל המפגר שלהם, והזיגזג הפוליטי של אחד המנהיגים הגרועים שהיו לנו, הציבור שהולך להפגנות של מאות אלפי איש ותמיד מאשים את החרדים, אתם אשמים... אתם והמנהיג שלכם יכל לגמור את הכל ובאמת אם יש מישהו שיכל לעשות פה משהו זה טומי לפיד שרצה להקים ממשלה עם העבודה והליכוד, ככה המנהיגים החרדים לא היו שולטים והורסים דורות.

בכל מקרה אל תאשימו את הציבור החרדי כולו ובטח שאין לכם זכות לשים אנשים בגטו, מותר לאנשים לעשות כל דבר במסגרת החוק בדמוקרטיה ובטח כשהוא לא משפיע על אנשים אחרים לרעה.

לומדים תורה, לא עושים צבא, לא עובדים, לא משלמים מס כמו שצריך, מקבלים כסף על לימוד תורה ואי עבודה, לא מקבלים חינוך מודרני כמו כל ילדי ... אבל מה, זה לא בגלל שהם שדדו את הקופה הלאומית או עשו הפיכה והשתלטו על הממשלה זה פשוט הממשלה שהעם בחר מאפשרת להם את כל התענוגות האלה אז תעשו לי טובה, אני בטוח שאם אתם הייתם מקבלים כסף מהמדינה לעשות מה שאתם רוצים בלי לעבוד ובלי לעשות הייתם גם מסכימים לזה, במיוחד שאתם חיים בחברה כל כך שמרנית וקנאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ניאו נאצית אמיתית. ולא שאני מגן על החרדים, אבל עכשיו את מראה באמת את הסיבה לפילוג במדינה שלנו. בושה שאת מתבטאת ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...