פלא שאין דו-קיום... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלא שאין דו-קיום...

Merrymoon

Recommended Posts

...אפילו כשיש עם מי לדבר, תמיד יבוא אידיוט מהצד שלנו שיהיה מוכן לבוא ולטנף בזוהמה גזענית כל פיסה נדירה

של דו-קיום בין יהודים לערבים בישראל.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2922666,00.html

לצד המפרגנים יש גם את המלכלכים, וליברמן עומד בראשם. נראה שהוא עושה מאמץ מיותר להראות (בצורה

כושלת) את זיקתו לישראל ומייצג בצורה הגרועה ביותר את ציבור העולים מארצות חבר העמים בכך שהוא מראה

כמה שהוא גזען, לאומני קיצוני ו...סתם נאד נפוח.

בני-סכנין, שרק לא מזמן היו קבוצה בליגה ב', העפילו לליגה א', עלו לגמר וניצחו ועכשיו הם עומדים לייצג

אותנו בתחרויות כדורגל בינלאומיות, ובמקום לפרגן, לעודד ולתת מוטיבציה לשחקנים, שייצגו את בכבוד,

הוא מכפיש אותם, מלכלך ומוריד את המוראל של הקבוצה. למה נותנים לאידיוט כזה במה? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצד המפרגנים יש גם את המלכלכים, וליברמן עומד בראשם. נראה שהוא עושה מאמץ מיותר להראות (בצורה

כושלת) את זיקתו לישראל ומייצג בצורה הגרועה ביותר את ציבור העולים מארצות חבר העמים בכך שהוא מראה

כמה שהוא גזען, לאומני קיצוני ו...סתם נאד נפוח.

בני-סכנין, שרק לא מזמן היו קבוצה בליגה ב', העפילו לליגה א', עלו לגמר וניצחו ועכשיו הם עומדים לייצג

אותנו בתחרויות כדורגל בינלאומיות, ובמקום לפרגן, לעודד ולתת מוטיבציה לשחקנים, שייצגו את בכבוד,

הוא מכפיש אותם, מלכלך ומוריד את המוראל של הקבוצה. למה נותנים לאידיוט כזה במה?  :-\

תני לי לתקן אותך ולהוסיף כמה דברים:

א) ליברמן הוא לא סתם אידיוט אלא שר בממשלה עד כמה שאני זוכר.

ב) סכנין לא העפילו מליגה ב' לליגה א', אלא מהליגה הלאומית לליגת העל (ליגה א'= הליגה הרביעית ברמתה, ליגת העל(ק)- ליגה לאומית- ליגה ארצית- ליגה א')

ג) סכנין עשו את הכל בלי מגרש ביתי.

ד) מורכבים משליש זרים, שליש יהודים ושליש ערבים. המאמן יהודי.

ה) מילאו את אצטדיון ר"ג באוהדים נהדרים.

ו) נתנו שמחה למגזר שלא רואה הרבה ימים ורודים, מי ששמע את האבא שהבן שלו נרצח בארועי אוקטובר 2000, או את הבחור שרקד עם השוטר ואמר "נשבע לכם שהוא עצר אותי פעם" וכו' וכו'

ז) במפגשים איתם (הייתי בהפועל ת"א - סכנין ובגביע) אין טיפת אלימות, מה שקשה להגיד על שאר קבוצות ליגת העל(ק).

ח) הם הרויחו את הכל בכבוד. לא חשודים במכירת משחקים, כל ההישגים שלהם בזכות עצמם.

לסיכום, ליברמן, לא כועסים- רק תלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה שתיקנת אותי בנושא הליגות, לא ידעתי, לא שמעתי ושמעתי לעצה של מישהו שלא יודע לכן כתבתי מה שכתבתי.

לצערי הרב ליברמן הוא אכן שר בממשלה אך בשבילי הוא עדיין ישאר אידיוט ובושה לכל עולי חבר העמים והדבר היחיד

הבר תועלת שהוא אי פעם אמר הוא - לקבור גופות מחבלים בשקים מעור חזיר. חוצמזה, He's SO full of it.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב) סכנין לא העפילו מליגה ב' לליגה א', אלא מהליגה הלאומית לליגת העל (ליגה א'= הליגה הרביעית ברמתה, ליגת העל(ק)- ליגה לאומית- ליגה ארצית- ליגה א')

ו) נתנו שמחה למגזר שלא רואה הרבה ימים ורודים, מי ששמע את האבא שהבן שלו נרצח בארועי אוקטובר 2000, או את הבחור שרקד עם השוטר ואמר "נשבע לכם שהוא עצר אותי פעם" וכו' וכו'

ז) במפגשים איתם (הייתי בהפועל ת"א - סכנין ובגביע) אין טיפת אלימות, מה שקשה להגיד על שאר קבוצות ליגת העל(ק).

אני חושב שאני יודע למי אתה מתכוון, אותו "אבא" שתקף שוטר שבנו המחבל בלבוש "אזרחות ישראלית" חוסל בהצלחה ע"י כוחות הביטחון. נדמה לי שכל יהודי שהיה עובר ליד אותו "ילד" של אותו "אבא" היה מוצא סכין או כדור בגופו. אהה כן האחרוע מוכר, 13 המחבלים שחוסלו בהצלחה באירועי אוקטובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני יודע למי אתה מתכוון, אותו "אבא" שתקף שוטר שבנו המחבל בלבוש "אזרחות ישראלית" חוסל בהצלחה ע"י כוחות הביטחון. נדמה לי שכל יהודי שהיה עובר ליד אותו "ילד" של אותו "אבא" היה מוצא סכין או כדור בגופו. אהה כן האחרוע מוכר, 13 המחבלים שחוסלו בהצלחה באירועי אוקטובר.

צלפים על גגות בהפגנה דמוקרטית. איפה אתה חי תגיד לי?

הוכיחו מעל כל צל של ספק שהמשטרה פעלה נגד הנהלים והחוקים, ואתה מסתמך על הזיכרון הקצר של באי הפורום. לא כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צלפים על גגות בהפגנה דמוקרטית. איפה אתה חי תגיד לי?

הוכיחו מעל כל צל של ספק שהמשטרה פעלה נגד הנהלים והחוקים, ואתה מסתמך על הזיכרון הקצר של באי הפורום. לא כאן.

הפגנה דמוקרטית ?

על מה בדיוק אתה מדבר ?

על הפגנה שבא יצאו מאות ואלפים וחסמו את אחד העורקים החשובים בצפון ?

על הפגנה שבא יצאו אלפים מלאי זעם וזרקו אבנים על רכבים ישראלים?

על הפגנה שבא היו רעולי פנים עם נשק בידם?

על הפגנה שבא נהרג אזרח ישראלי בגלל שהוא ישראלי ויהודי ?

כן מחאתם של אותם "13 הרוגי מלכות " אכן לגיטימית. שינאת ופגיעה ביהודים נחשבת לגיטימית.(כאילו כזה ???)

אם זו דמוקרטיה, אני מתגעגע לדיקטטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לעיניין ליברמן.

השר ליברמן הוא יש יקר וחשוב. פועלו במשרדי הממשלה עולה לאין ערוך מכל הפרזיטים האחרים היושבים בכיסאותיהם.

קצת מוזר לקרא את מה שהוא אמר בעיתון, ואכן זה לא בדיוק ראוי.

אני מעדיף חבר כנסת קיצוני, יהודי, פטריות על אותם החלאות שבחברי הכנסת כמו באשרה, טיבי, אלסענה ועוד כל מיני טיפוסים מגיעילים.

המגזר הערבי אכן הוכיח נאמנות מופלאה ומיני פטריוטיזים כאשר הם קיבלו את הגביע. אכן זה חימם את הלב לראות אוהדים ערבים לא צמאי דם ושינאה כלפי שוטרים ויהודים. אין ספק שמאחורי המשחק הזה מסתובב המון פסיכלוגיה וסוציולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפגנה דמוקרטית ?

על מה בדיוק אתה מדבר ?

על הפגנה שבא יצאו מאות ואלפים וחסמו את אחד העורקים החשובים בצפון ?

על הפגנה שבא יצאו אלפים מלאי זעם וזרקו אבנים על רכבים ישראלים?

על הפגנה שבא היו רעולי פנים עם נשק בידם?

על הפגנה שבא נהרג אזרח ישראלי בגלל שהוא ישראלי ויהודי ?

כן מחאתם של אותם

"13 הרוגי מלכות " אכן לגיטימית. שינאת ופגיעה ביהודים נחשבת לגיטימית.(כאילו כזה ???)

אם זו דמוקרטיה, אני מתגעגע לדיקטטורה.

אתה באמת סומך יותר מידי על חוסר הזיכרון שלנו.

תראה, הפגנות שקטות אלו לא היו. היו שם הרבה דברים שהצדיקו מעצרים ושימוש בכוח.

אבל בשום הפגנה של יהודים המשטרה לא הייתה מביאה צלפים עם כדורים חיים, הורגת 13 אנשים ואחר כך לא מבינה מה רוצים ממנה.

מה שקרה שם מזכיר יותר טיפול של משטרת לבנון במפגינים משל משטרת .

התוצאות של המהומות הם אך ורק בגלל שמי שהפגין היה ערבי.

ודרך אגב, אומרים פטריוט ואני לא חושב שליברמן כלכך פטריוט. מי שרוצה לשלוט בעם אחר ולהביא בכך בסופו של דבר לחורבן המדינה לא הייתי קורא לו פטריוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לתקן אותך בכמה דברים:

*סכנין כן העפילו מליגה ב'. הם היו בליגה ב' עד לפני 10 שנים בערך, עלו וטיפסו אט אט עד לליגת התחת (עברו דרך ליגה א', ליגה ארצית וליגה לאומית).

*בעיה שלהם בקשר למגרש. תאמין לי שיש עוד קבוצות שחסר להם מגרש ביתי ברמה איכותית, אז הם מארחים באיצטדיונים אחרים. עד לא מזמן גם מכבי נתניה היו ככה (שעלו לליגת התחת הם הצטרכו לשחק בדר"כ באיצטדיון רמת גן או באיצטדיון האולימפי בראשל"צ). אז שלא יבכו על קיפוח.. ממש עכשיו זה מה שחסר למדינה, לתת 12 מיליון שקל לבנות איצטדיון של קבוצת כדורגל (עאלק כדורגל.. אם היית באמת רואה משחק שלהם היית מבין שהם משחקים משהו שבין פוטבול אמריקאי לבין איגרוף) מהמגזר הערבי.

* "מורכבים משליש זרים, שליש יהודים ושליש ערבים. המאמן יהודי" - ואף לא אוהד יהודי אחד.

* "מילאו את איצטדיון ר"ג באוהדים נהדרים" -טוב, או שאתה לא באמת הולך למשחקים ויודע מה זה הקהל הזה, או שאתה זה שולמית אלוני הבאה... האוהדים שלהם אלימים בטירוף כלפי יהודים, לא קרה לא פעם ולא פעמיים שהם תפסו ילדים יהודים חפים מפשע והיכו בהם. הם נוהגים במהלך משחק לשלוף את איבר מינם לעבר הקהל של הקבוצות היהודיות. האוהדים שלהם ממש חיות אדם! כן, כן, אלה אותם האוהדים ה"נהדרים" שלך, שחלקם רקדו וחלקם ישבו במהלך הימנון התקווה.

פשוט גועל נפש הקבוצה הזאת.

וההנהלה שלה היא הצבועה שבצבועות. צריכים 12 מיליון שקל, אז מראים כלפי חוץ את הרצון הטוב שלהם לדו קיום וכו'.

אם הערבים היו פה הרוב, הייתי רוצה לראות את מאזן גנאיים מדבר על דו קיום כיו"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, באמת? סכנין היו גם בליגה ב? חשבתי שהם נולדו בלאומית.

בדר"כ העירייה עוזרת לבנות את האצטדיון העירוני, אבל מה לעשות שמדובר באחד המקומות היותר עניים?

אין סיבה ש4 קבוצות עונה הבאה יארחו בקריית אליעזר.

הייתי במשחקים העונה

אפילו במשחק אחד נגד סכנין יצא לי להיות.

אוהדים נהדרים, לפעמים קצת נגררים, אבל ראיתי קהלים שמתגרים בהם הרבה פחות ואלימים הרבה יותר.

אם היית ערבי-ישראלי, היית שוקל גם לשבת בהמנון, במיוחד עם שרים נפלאים כאלה.

יהודה,

מי שאומר שהשר ליברמן הוא איש יקר וחשוב, אני לא מתפלא על תפיסתו ההסטורית של ארועי אוקטובר 2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית ערבי-ישראלי, היית שוקל גם לשבת בהמנון, במיוחד עם שרים נפלאים כאלה.

לא בצדק.

הרי שהם חיים פה כמיעוט, לכן הם חייבים לכבד את ההימנון והדגל של המדינה שמחזיקה אותם פה (לצערי הרב).

נ.ב.

עכשיו קראתי את הראיון המלא עם השר אביגדור ליברמן, והבנאדם פשוט צודק. כמה שזה כואב, הוא צודק ואין פיתרון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השר ליברמן הוא פשיסט שאין לו מקום בדמוקטריה, הוא אולי צודק בכמה דברים אבל בעיקרון אסור לאדם כזה להיות שר ואני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם הוא היה ראש ממשלה.

נ.ב

אודי - אירועי אוקטובר היו לא פשוטים ובאמת כמעט התחיל מרד, אבל לא כל מי שנהרג שם מת בצדק ובכלל היה אפשר להשתמש בכדורי גומי וגז וגם להכנס בהם עם אלות וסוסים אבל היה שם קצת רצח מוגזם, אני יכול להבין שיורים במישהו באש חייה אבל 13 ? זה קצת נראה מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...