קומיקסים על הפלסטינאים :) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קומיקסים על הפלסטינאים :)

Dvich

Recommended Posts

בכיתה ה' לקחו אותי ואת הכיתה לביקור ב"יד ושם", שם היו מסמכים דומים מאוד למה ששמת פה עכשיו, אפילו - גם זה היה .. אבל הם לא צחקו על ערבים שם.

תתביישו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הבעיה היא שהמצב השכלי של הערבים הוא באמת עגום... הם כולם נחשבים למדינות עולם שלישי.

ראיתם איזה שירים מככבים אצלהם בראש המצעד? השירים שלהם זה כלום לעומת הקומיקס הזה.

תתבייש שאתה משווה אותם ליהודים ומגן עליהם, זה ממש לא במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו השתחרר לכם איזה בורג בראש?

מה אתם משווים בכלל?

יש הבדל של שמים וארץ בין קומיקסים שצוחקים על זה שערבים טיפשים (לא חשוב כרגע אם זה נכון או לא), דבר שמקביל בערך לבדיחות עדתיות, (שלצערי מרכיבות את רוב הבידור הישראלי היום), לבין קריקטורות על היהודים באירופה (שד"א היו לא רק בזמן הנאצים-אלא החל מלפני מאה שנה בערך ועד היום) או בארצות מוסלמיות, המציגות את היהודים כמי שרוצים להשתתלט על העולם (או כבר עשו את זה), לעשוק אותו ולחיות על חשבון שאר העמים.

המטרה של הראשונים היא לבידור, המטרה של השניים היא לעורר שנאה ולקדם מטרות פוליטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכתבת "השתחרר לכם הבורג או משהו" חשבתי לרגע שזוהי תגובה מבן אדם נאור, שמבין את ההבל שבכל ההודעות שקודמות אלי כאן, אך לצערי התאכזבתי כשקראתי את יתר ההודעה. מדובר בגזענות והסתה בהמתית שאיני מבין איך אתה אומר שהיא לא דומה לקומיקסים שתארתי מגרמניה. מטרת הקומיקס שפורסם כאן היא ליצור קונצנזוס ואהדה לשנאת ערבים - שימו לב שלא מדובר במחבלים בקומיקס הזה, אלא בערבים כביכול "פשוטים" שמומשלים כאן לטיפשים, זה יותר גרוע מבדיחה, זוהי אותה מטרה שהיו לקומיקסים באירופה. אני מבין איך אתם מנסים להצדיק את הדבר המחליא הזה, צריך להוקיע ולהשעות את זה מיד. כל אדם הגיוני היה מיד שולל את העניין פה, ואיני מבין איך בכלל יש כאן דיון.

הייתי רוצה לחתום את הדיון בכמה אמירות שעדיף ואצנזר, רק אומר שאני מתעב את כל מי שדוגל בדיעות גזעניות כגון ("ערבים=טיפשים") וכדומה, מכיוון שמחומר זה הוקרצו אותם אנשים בדיוק שרצחו את המשפחה שלי בגטו וורשה.

תתביישו לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא "דוגל בדיעות גזעניות", לפחות לא אני.

ואני חושב שאנשים נורמליים מסוגלים להבין לא להשליך מהקריקטורות האלה על כלל האוכלוסיה הערבית.

במיוחד כשמדובר במשהו כמו חכמה (או החוסר בה), שכל כך ברור שהוא אישי.

א-ב-ל, האם זה בסדר לספר בדיחות על פולנים/פרסים/אשכנזים/מזרחים/רוסים/מדגסקרים? כי זה בדיוק אותו דבר.

זה ממש, אבל ממש לא אותו דבר כמו אנטישמיות, ואני אסביר (שוב) למה:

המטרה של הראשונים היא לבידור, המטרה של השניים היא לעורר שנאה ולקדם מטרות פוליטיות.

ונעזוב כרגע בצד אם זה מבדר או לא (לדעתי לא, כי הבדיחות האלה נטחנו כבר על כל נושא בערך וכולן מוכרות מדי מכדי להצחיק), אבל זאת המטרה.

לא נראה לי שהכותבים (או המאיירים) של הקומיקסים האלו ניסו בעזרתם להסית אנשים נגד ערבים, לגרום להם לשנוא אותם, להאשים אותם בכל מה שרע בעולם או משהו בסיגנון. כולה ניסו להצחיק (ולא ממש הצליחו). זאת בניגוד ל"אותם אנשים בדיוק שרצחו את המשפחה שלי בגטו וורשה".

זוהי אותה מטרה שהיו לקומיקסים באירופה.

אז זהו, שלא. תקרא מה שכתבתי למעלה (ובפוסט הקודם-והפעם בעיון) בשביל פירוט.

ד"א, אני בטוח שהתכוונת ל"קורצו", לא "הוקרצו", if we're talking about eduacted people.

וגם אני יכולתי להגיד עוד כמה דברים שלא היית אוהב לשמוע, אבל זה לא שייך לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הבעיה היא שהמצב השכלי של הערבים הוא באמת עגום... הם כולם נחשבים למדינות עולם שלישי.

ראיתם איזה שירים מככבים אצלהם בראש המצעד? השירים שלהם זה כלום לעומת הקומיקס הזה.

תתבייש שאתה משווה אותם ליהודים ומגן עליהם, זה ממש לא במקום.

אני מבקש מכל מי שאמר שהכל כאן זה בצחוק וכל השטויות האלו

לקרוא את התגובה הזאת

שוב

ושוב

ושוב

ולקרוא לאט במיוחד את המשפט "תתבייש שאתה משווה אותם ליהודים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה מכליל אמרות מפגרות כאלו על אנשים אחרים שהגיבו עם אותה דעה לגבי הקומיקסים, כבר אומר משהו עליך.

אמרתי 3 פעמים בערך (בת'רד הזה), אני לא לוקח את הדברים האלה כנכונים או ברצינות. תמיד יהיו כאלה שכן [ואני לא אומר שבאג הוא אחד מהם].

ד"א, זה לא גורע מהטיעונים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויבוא האיש שיגיד לך שהוא לא לוקח את הקריקטורות של היהודים בגרמניה ברצינות, ותישאר בלי מילים.

למי ששכח:

"תתבייש שאתה משווה אותם ליהודים ומגן עליהם, זה ממש לא במקום"

כולנו עליונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויבוא האיש שיגיד לך שהוא לא לוקח את הקריקטורות של היהודים בגרמניה ברצינות, ותישאר בלי מילים.

למי ששכח:

"תתבייש שאתה משווה אותם ליהודים ומגן עליהם, זה ממש לא במקום"

כולנו עליונים

הוא התכוון ליהודים בשואה, לא ליהודים של היום, כתגובה על הפוסט שלך(או של מי שאמר שזה מה שהיה בגרמניה).

אם לא היית מחפש בנרות שנאת ערבים, היית רואה שהיא לא פה.

סתם הוצאת דברים מהקשרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...