Outlast 2 לא עובד לי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Outlast 2 לא עובד לי

yossi21

Recommended Posts

דרושים עוד פרטים, כגון מפרט מערכת, האם משחקים אחרים עובדים, האם התקנת את התוכנות הדרושות של המשחק, כגון visual c++ redist, האם של כרטיס מסך מעודכנים, האם מעודכנת ויש בה את התוכנות הבסיסיות למשחקים כגון net framework .

כמו כן ראה אם יש הודעה בהיסטוריית המהימנות של המחשב, או במציג האירועים, שם יהיו יותר פרטים אם הייתה שגיאה ואיזו.

נסה חיפוש בפורומים שאחרים הייתה להם אותה בעייה עם המשחק. בדוק תקינות קבצים של המשחק דרך סטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ae bd

דרושים עוד פרטים, כגון מפרט מערכת, האם משחקים אחרים עובדים, האם התקנת את התוכנות הדרושות של המשחק, כגון visual c++ redist, האם דרייברים של כרטיס מסך מעודכנים, האם מערכת הפעלה מעודכנת ויש בה את התוכנות הבסיסיות למשחקים כגון net framework .

כמו כן ראה אם יש הודעה בהיסטוריית המהימנות של המחשב, או במציג האירועים, שם יהיו יותר פרטים אם הייתה שגיאה ואיזו.

נסה חיפוש גוגל בפורומים שאחרים הייתה להם אותה בעייה עם המשחק. בדוק תקינות קבצים של המשחק דרך סטים.

מפרט מחשב: 

Gigabyte H81M-S2V
Intel i5-4440 3.1Ghz
Kingston 2x4GB 1600Mhz HyperX
Gigabyte GTX960 2GB DDR5
Toshiba 500GB SATA 3 7200RPM
Kingston 120 GB SSD
Kingston 60 GB SSD
Zalman 500W ZM-500LE
LG Write x22
Tzag Elita Happy 33 case

אני כן מצליח לשחק ב- Resident Evil 7, התקנתי Visual c++ redist x64 2017, עדכנתי דרייבר של כ. מסך, עדכנתי את , התקנתי dot net framework 4.6.2, כשאני מנסה להפעיל את המשחק דרך התיקיית התקנה, מופיע לי הודעת שגיאה: 0xc00007b

ניסיתי את הדברים שכן עבדו לאחרים בפורומים עם אותה הבעייה כמו שלי וזה לא עזר לי, דברים שניסיתי:

להפעיל את המשחק כמנהל מערכת

להפעיל את המשחק בתאימות לווינדוס 7, 8

עשיתי chkdsk c /f /r

ניסיתי ריסטרט

ועשיתי גם את מה שאמרת, לבדוק את התקינות קבצים של המשחק דרך סטים. כל זה וללא הצלחה, אני לא מבין איפה הבעיה.

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לעבוד לפי ההדרכה כאן

http://fixeszone.com/index/outlast-2/outlast-2-the-application-was-unable-to-start-correctly-0xc000007b.html

וכאן

http://www.techgzone.com/fix-this-game/the-easiest-way-to-fix-error-0xc000007b.html

קח בחשבון שאלה המלצות ועלייך להפעיל שיקול דעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מה אני עושה? זה הגיוני שמשחק לא יעבוד לי עם המפרט שלי? לפי דרישות המערכת המחשב שלי אמור להריץ את המשחק ועדכנתי את הכרטיס מסך. יכול להיות שהמשחק הזה לא עובד על 10?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...