אולטרה שליף??? HELL YEAH!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אולטרה שליף??? HELL YEAH!!

demonshlomo

Recommended Posts

תשמעו אני ראיתי לא מזמן באתר של OLSALE או משהו פצצה כזאת שאתה רושם בדיו שקוף ואז בצד השני שלה יש מנורה שמראה את מה שכתוב..

אני מחפש את זה בנרות! ראיתי אותה לפני איזה חודש ועכשיו אין אז ניסיתי למצוא במקום אחר אבל לא מצאתי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם רעיון אבל אני הכנתי פעם שליף טיפה פחות מסובך. לקחתי עט שקוף והצמדתי בתוכו פתקית כך שיכולתי להחזיק אותו בידיים, לסובב ולראות את מה שכתוב. זה מומלץ לנוסחאות ודברים קטנים אבל מצד שני, כיום אף אחד לא מכריח אתכם לשנן נוסחאות כי פשוט מביאים לכם דף היכן שהן מופיעות. קצת יותר קשה לכתוב על זה תשובות מנומקות לשאלות בהיסטוריה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרימון גם אני עשיתי את אותו דבר בתוך עט פיילוט עם חלון והדפסתי בממש קטן ונכנסה לי שאלה שלמה בהיסטוריה

ובקשר לעט ה"שקוף" כאילו דההה לכו לכל מועדון בתל אביב ותשאלו את השומר מאיפה הוא קנה את זה.

תמיד הרי מחתימים את היד בשתי חותמות אחת עם דיו שחור ואחת בדיו שזוהר באולטרה ואז השומר בודק עם האולטרה אם יש לך את החותמת.

בקשר לדף נוסחאות אז לנו במתמטיקה חילקו דף נוסחאות עם הנגזרות של סינוס וקוסינוס וילדה אחת נתפסה עם דף לא חוקי של האינטגרלים של סינוס וקוסינוס lol רק על זה מגיע לה אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להדביק תמונה גדולה לשולחן (אצלנו יש מלא ילדים עם פרסומות למועדונים ומסיבות על השולחן) לעשות חריץ באורך וגובה של שורה.

להכניס דך מתחת לתמונה, לעשות אות חור בתמונה כדי להרים ולהוריד את הדף עם האצבע.

וזהו יש לכם את השליף המושלם!

אפשר להכניס דף שלם לשם, אם כותבים בקטן אפילו יותר. ואף אחד אף פעם לא יראה את זה כי זה מוחבא טוב וזה גם נוח לקרוא כך (כמו לקרא מדף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדף נוסחאות אז לנו במתמטיקה חילקו דף נוסחאות עם הנגזרות של סינוס וקוסינוס וילדה אחת נתפסה עם דף לא חוקי של האינטגרלים של סינוס וקוסינוס lol רק על זה מגיע לה אפס.

חחחחחחח פשוט היתה מסתכלת על זה מימין לשמאל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח פשוט היתה מסתכלת על זה מימין לשמאל ...

חחחחחח בגלל זה צחקנו עליה

היא התחילה לבכות והכל(זאת הייתה בחינת מגן) באמצע המבחן ועושה לבוחנת נו בקשה זה רק שתי נוסחאות שאני לא זוכרת אז אני עושה לה ח-ב-ל!!

היום המורה שאלה אותה מה האינטגרל של שני פאי אז היא אמרה 0

כל הכיתה התחילה לצחוק ומישו עשה לה את צריכה דף נוסחאות בשביל זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אתה מכיר את התופעה הזאת שאתה לומד ימים ולילות וברגע שאתה רואה את הטופס (או את הפרצוף של המורה),

הלב שלך נופל לתחתונים ואתה לא יכול אפילו לענות על השאלה הראשונה - מהו שמך ומה כיתתך. אחרי המבחן, משום מה,

אתה נזכר בהכל ומוכן לשלשל את זה בצ'יק אבל זה לא יעזור כי כבר נכשלת ושריינת לעצמך מקום בהקבצה ב' ומטה.

חוצמזה, אפשר לשרבט משהו בשפה זרה (לא אנגלית), וברי מזל וברי מוח ששולטים באחת כזאת. איפה לשרבט? תלוי

במורה... אפשר על השולחן, אפשר על הבתי הנורה של מנורות הפלורסנט. אם לא שמתם לב, בתי הנורה בנויים כך שהם

פונים אל הלוח וצידם האחורי מסתיר כדי שלא יפול יותר מדי אור על התלמידים ויסנוור אותם, לכן אפשר לכתוב הכל על

ה"טריס" הזה. חוצמזה, אפשר סתם לכתוב הכל על דף ולתלות על קיר בתקווה שאף אחד לא יחשוד, אבל אז יש צורך

במקום ישיבה ליד הקיר ובכושר פזילה מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוצמזה, אפשר סתם לכתוב הכל על דף ולתלות על קיר בתקווה שאף אחד לא יחשוד, אבל אז יש צורך

במקום ישיבה ליד הקיר ובכושר פזילה מעולה...

יש כיתות שבהן המזגן הוא מעל הלוח

נראה לי שכולם כבר כתבו דף עם תשובות/נוסחאות/כו' והדביקו על המזגן, בתקוה שאף אחד לא יגיד שחם או משהו כזה והמורה תסתכל למעלה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא פשוט להשתמש בשיטה הישנה של שליפים??? ומרימון למה לא להשתמש באנגלית???

גררררררר איזו שאלה....

עם שליפים (פתקים) קשה יותר להעתיק, מאשר כל מיני שיטות ותחבולות מחוכמות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...