הגנרל זיני מאשים:"יצאנו למלחמה בעירק בגלל לחצים יהודיים" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגנרל זיני מאשים:"יצאנו למלחמה בעירק בגלל לחצים יהודיים"

Merrymoon

Recommended Posts

אחרי שסיים להתפלש ברפש הפוליטית בעקבות המערכה הכושלת למחצה בעירק, החליט הגנרגל האמריקני, לשעבר גם השליח המיוחד של פאוול למזה"ת, להתכסות בזוהמה גזענית ולהפנות אצבע מאשימה לעבר הבכירים היהודים בפנטגון.

כידוע לכם, ארה"ב נחלה כשלונות קטנים וגדולים בעירק. הרושם שהפלישה התרחשה בגלל הנפט או/וסגירת חשבונות בין בוש האב לבין סדאם (נקמת הבן), מות חיילים, הרג אזרחים בהפצצות, התעללות באסירים שפגעה בתדמית של האמריקאים כעם מתורבת, רחום ואנושי, החשיבה המבצעית-אסטרטגית העלובה שהביאה לכך, כל אלו היו דיים כדי לגרום גם "לנאורה שבאומות" לפתוח את הפה לשד העדתי/גזעני ולעשות את מה שנעשה כבר הרבה פעמים לאורך ההיסטוריה, ע"י עמים שונים ובתקופות שונות: לקיחת היהודי כשעיר לעזזל והדבקת האשמה עליו.

דברים מאד קשים נאמרו ע"י זיני.לדבריו הם (היהודים) ראו בפלישה לעיראק כאמצעי לייצב את המצב במזרח התיכון ולסייע לישראל. "הם קידמו ודחפו עד לנקודה שבה הם יצרו מודיעין משלהם שהתאים לצרכיהם. הם צריכים לשאת באחריות", אמר זיני בראיון ל"60 דקות". זיני מאשים אותם "במקרה הטוב בהזנחה וחוסר אחראיות ובמקרה הקשה יותר בשקרים ושחיתות". באותו עניין, האשים לפני כמה ימים הסנטור ארנסט הולינס את הנשיא בוש ביציאה למלחמה בעיראק, כדי לסייע לו במערכת הבחירות לנשיאות. הוא טען שבוש עשה זאת כדי למצוא חן בעיני היהודים וישראל. ליציאה למלחמה אחראים לדבריו "היהודים הניצים" בממשל.

לכתבה המלאה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2921074,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד איזה אחד שלובש מדי SS מתחת לחליפה (ומתחתם גרביונים)

יש לנו (היהודים) מזל שהכוח של היהודים האמריקאים לא מאפשר עליה של אחד דפוק כזה לשלטון האמריקאי (נשיא).

ד"א מתי הפכת לאחראית פורום מרימון (למרות שכתוב אחראי   :) )? מזל טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי? לפני חודשיים בערך, כזכור לי, ולא זכור לי הרבה.

כל אחד זכאי לדיעה פוליטית, זה בטוח. זה כל הקטע בדמוקרטיה - היא סותרת את עצמה. העקרון הוא להחזיק רעיונות

גם אם אלו נוגדים את הדמוקרטיה. אבסורד, לא כן?

בקשר לזכותו להביע את דיעתו בציבור בגלל היותו איש - זה באמת בעייתי. השאלה היא אם הוא עדיין לובש מדים

או שהוא השתחרר מהצבא והלך לפוליטיקה בדרגת גנרל, כמקובל בארץ - כי אז אין מה להשתיק אותו, לנו לא חסר

מקבילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה נכון....

הכל בגלל יהודים...

כי כל הזמן טענה שיש לו להשמדה המונית והכל זה

אולי באמת יש לו ועדין לא מצאו ...

אבל אחרי הכל ...זאת לא רק אשמת ארצות הברית...

למורות שהם בטח כבר הרבה זמן רצו להשטלת על עירק...

ופתאום היה להם תרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מקשקש זה לא שייך ליהודים

האמריקאים טענו כל הזמן שיש לו WMD.

זה ממש לא שייך לדת שלך ועצם זה שאתה אומר את זה מראה על בורות

....אה רגע אני יהודי אוקיי אז עכשיו בא לי לצאת למלחמה בעירק. לא יודע למה אבל זה הדם היהודי שלי שגורם לי לרצות את זה....

נו באמת?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל מעולם לא טענה שיש לעירק להשמדה המונית, אם כי גם לא הכחישה, כי לא ידעה בוודאות. התקשורת

לעומת זאת ניפחה את זה כרגיל.

ו...Hammer, אני מקווה שאתה ציני. היהודים לא סובבים את העולם הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד איזה אחד שלובש מדי SS מתחת לחליפה (ומתחתם גרביונים)

יש לנו (היהודים) מזל שהכוח של היהודים האמריקאים לא מאפשר עליה של אחד דפוק כזה לשלטון האמריקאי (נשיא).

רק שתידע לך שהוא לא עוד אחד מקומץ שחושב ככה...

מצב האהדה של היהודים/ישראלים בארה"ב התחיל הדרדר מאז המלחמה באפגניסטן...

אז מה לעשות שהאמריקאים הם יותר מדי יפי נפש, האמריקאים אחרי הכל הם אינם למודי טרור כמונו!!!

כן שמעתם נכון אינם למודי טרור כמונו- ומי שחושב שמה שקרה להם ב9 לספטמבר הופך אותם ללמודי טרור אז הוא טועה,

נכון אז הם איבדו בשביבות ה 3000 איש אבל אחרי הכל, כל הסיפור התחיל ונגמר תוך 20 דקות (מהפגיעה של המטוס ה1 עד לשני).

אנחנו חיים בפחד יום יום במשך אינספור שנים.

אז אולי אי אפשר להאשים אותם בכך שהם יותר מדי יפי נפש ואולי כן אבל אחרי הכל זה בכלל לא המלחמה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו חיים בפחד?!?!?!??! פספסתי משהו?!?!?!

אנחנו חיים פה בסבבה לאללה. זה הפלסטינים שחיים בפחד שכל שניה צה"ל מסתובב להם בבתים והם לא יודעים אם הם ישארו עם בית או הומלסים.

האמריקאים פשוט גרועים בהסברה כמונו

בוש פשוט לא מצליח להסביר לעם שלו שאם לא נצא למלחמה בעירק אז נכון בהתחלה זאת לא המלחמה שלנו אבל אם תכנע לטרור ואירופה בעקבותייה אז זאת כן תהיה המלחמה שלהם.

אז עדיף להילחם בהם עכשיו ולדכא את הטרור ולא לשבת עם עיניים סגורות ולתת לטרור לגדול ולהעצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו חיים בפחד?!?!?!??! פספסתי משהו?!?!?!

אנחנו חיים פה בסבבה לאללה. זה הפלסטינים שחיים בפחד שכל שניה צה"ל מסתובב להם בבתים והם לא יודעים אם הם ישארו עם בית או הומלסים.

האמריקאים פשוט גרועים בהסברה כמונו

בוש פשוט לא מצליח להסביר לעם שלו שאם לא נצא למלחמה בעירק אז נכון בהתחלה זאת לא המלחמה שלנו אבל אם תכנע לטרור ואירופה בעקבותייה אז זאת כן תהיה המלחמה שלהם.

אז עדיף להילחם בהם עכשיו ולדכא את הטרור ולא לשבת עם עיניים סגורות ולתת לטרור לגדול ולהעצים

אל תבלבל את השל! אתה אולי יכול לעבוד ע עצמך אבל לא עלי...

יש מיליון דוגמאות לזה שאנחנו עדיין חיים בפחד, אז בוא אני ייתן לך אחת:

אם אחיך היה משרת היחידה קרבית והיה נמצא בשטחים הרבה אז לא היית חרד לשלומו!?!?!?

ומה ניסית להגיד בזה שהערבים חיים בפחד? כי זה פשוט לא מדגדג לי את ה(אי אפשר להגיד כי זה פורום מכובד :-\).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק ממחיש את מה שאחד מהנואמים הערבים אמר בכינוס המדינות הערביות...

"לא יכול להיות שכמה מיליוני יהודים בישראל ובעולם ישלטו על 1.3 מיליארד ערבים ...הם גרומים לאחרים להלחם במקומם וכו'..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.3 מיליארד???  :o לא ידעתי שהמצב כ"כ עגום...  :-[

נו טוב, עם קצב ההתרבות שלהם, עוד כמה שנים זה יהיה 1.8... :-\

תתעלמו.

למה נראה לך שכל שבוע האימהות שולחות ילד שאהיד חדש... פחות אחד פחות שתיים לא משנה להם הרי אפשר להביא עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה ליציאה למלחמה היא אידיאולוגית לגמרי, אידיאולוגיה אמריקאית שלא קשורה לישראל או ליהודים.

האידיאולוגיה האמריקאית אומרת בעצם שארה"ב לעולם לא לתאפשר לשום מנהיג\מדינה\מעצמה להגיע למעמד שיכל להוות איום רציני על ארה"ב, לאחר נפילתה של ברית המועצות התחיבו האמריקאים לא לאפשר למישהו להיות יותר חזק מהם, לא על הפלנטה הזאת, וזאת הסיבה לכניסה לעירק.

לא עירק לא היתה קרובה למצב בו היא מאימת על האמריקאים אבל הטרור כן.

אם אתם רוצים לדעת עוד יש כתבה מעולה במגזין האחרון של "בליזר" על הכניסה של ארה"ב לעירק, תקראו את זה ותראו כמה טיפשי זה לחשוב שליהודים יש קשר למלחמה הזאת שמקורה באמונה הדתית הכמעט משוגעת של האמריקאים והממשל האמריקאי והאידיאולוגיה המפגרת שלהם.

משהו איכותי, תבדקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים את הסיבה האמיתית שהפוץ הזה מדבר ככה?

הוא נכשל בעירק, אכל אותה בצורה מטורפת הוא רוצה לשקם את שמו ולתרץ את זה איכשהו הוא צריך להפיל את האשמה על מישהו,

נחשו על מי זה נופל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...