רדון 9800פרו -האם יעבוד טוב עם המפרט הבא? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רדון 9800פרו -האם יעבוד טוב עם המפרט הבא?

tamir2

Recommended Posts

שלום לכולם!!

אני רוצה לקנות את הכרטיס מסך הזה 9800 פרו של ספיר וזהו המפרט שלי

מעבד 2000 אבל עשיתי לו אובר קלוק קטן אז הוא על 2300....

ראם 256 לא יודע של איזה חברה.. אני חושב ddr

ולוח אם של VIARAMA U8568 Pro

עכשיו יש לי גי פורס 4 אמ איקס... ואני רוצה לדעת עם יהיה שיפור גדול בביצועים.. למשל במשחק פר כרי??

או בכלל במשחקים החדשים שיצאו.. עם אני יחליף לרדון?

תודה מראש!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ המפרט שלך לא ברור מעט, אבל אני חושב שהוא יעבוד טוב אומנם לא במלוא הכח אולי

בכל זאת הוא יהיה קצת מוגבל, בכל מקרה חכה שאחרים יגיבו.

ועוד שאלה, איזה ספק יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא שמעתי VIARAMA ::)

far cry בקושי יזוז אם 256 הוא צריך לפחות 512 כדי לזוז טוב ואפילו אם זה הוא יקרטע פה ושם רק אם1GB יזוז חלק ,ויש גם משחקים כבדים אחרים שצריכים 1gb כדי לזוז חלק

אז שיפור גדול אממ לא כל כך אין הרבה משחקים שירוצו חלק אם 256 זכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לגבי הספק... אין לי מושג. איזה ספק זה... גם הלוח אם.. אני לא מכיר את החברה הזאת פתחתי את המחשב והסתכלתי על הספק ואני לא יודע של איזה חברה הוא...לגבי הלוח אם זאת החברה גם אני לא מכיר...

בכלל את המחשב קנו לי לפני שנתים וחצי ככה שלא ממש הבנתי בכל הענין הזה שאפשאר להרכיב את המחשב לבד והכל ולהחליט מה לשים שם..

ואני מאוד רוצה להחליף את הכרטיס מסך שלי!! ואת הזיכרון!!.. אז אני ינסה לחסוך.. למחשב שלם ... למרות שעוד מעט קונים לאחי מחשב ואני עומד לבנות אותו ולעשות אותו מחשב בן.....!! אני מקווה שהוא יצא ככה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך ספק חזק מספיק ואיכותי ולא שיהיה ג'נרי ורעוע של איזה 250 או 300 (שאיתו עוד אפשר איכשהו לחיות) כי אז

או שהכרטיס לא יפעל כמו שצריך והמערכת שלך תתחיל לקרוס ולא תעמוד בעומס,

או שתקבל ביצועים ממש לא טובים או לא כמו שצריך, וזה כמובן בגלל שאין לך ספק מספיק חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!!

אני רוצה לקנות את הכרטיס מסך הזה 9800 פרו של ספיר וזהו המפרט שלי

מעבד 2000 אבל עשיתי לו אובר קלוק קטן אז הוא על 2300....

ראם 256 לא יודע של איזה חברה.. אני חושב ddr

ולוח אם של VIARAMA U8568 Pro

עכשיו יש לי גי פורס 4 אמ איקס... ואני רוצה לדעת עם יהיה שיפור גדול בביצועים.. למשל במשחק פר כרי??

או בכלל במשחקים החדשים שיצאו.. עם אני יחליף לרדון?

תודה מראש!!

מאוד לא ברור, תברר לגבי החברות ודגמים מדוייקים, מה שכן אם באמת אתה אומר שיש לך 256 זה מעט מאוד! תוסיף עוד סטיק של 512 כי אני מניח שהלוח של לא תמוך dual כמו כן תדאג לספק נורמלי שיסחוב לך את ה9800פרו, אם יש אופציה להחליף את הלוח של החברה המאוד לא ברורה זה בכלל זה יהיה מצויין.

לדעתי כדי לך לשקול לשדרג את המפרט לפני שאתה דואג לכרטיס מסך, בכל אופן זאת דעתי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...