חברת פרטנר קונה על החשבון של הלקוח מכשירים ומסרבת לבטל אותם - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברת פרטנר קונה על החשבון של הלקוח מכשירים ומסרבת לבטל אותם

duk5999

Recommended Posts

אני לקוח של חברת פרטנר קרוב לשנתיים וחצי הכול טוב ויפה עד שפתאום התחילה לשקר ולהבטיח סתם דברים אז לי נמשל הובטח שאני יותר לא ישלם דמי מעבר לאחר שבימקום שהיגבו מימני 10 שקל גבו מימני 49 שקל אז שלחתי להם את הכול אז אמרו לא נוכל לזכות אותך או להחזיר לך חלק מהכסף אז בחודש 8 אני מגלה חיוב על דמי מעבר על שהחלפתי תוכנית סלולר אחרת אז התקשרתי כדי לברר אמרו לי כולם משלמים דמי מעבר אין דבר כזה שאתה לא תשלם אמרתי להם לי אמרו שאני כלל לא ישלם אז אחרי זה זיכו אותי והכול אז שאל אותי המנהל המוקד כי עבירו אותי עלו למנהל קרוב יעקוב זה היה בתאריך 20.08.17 אז אמרתי שכן אז ביררתי לגבי תלונה שהגשתי נגד אורן המנהל הפלאפוני ושושנה המנהלת שת המוקד של הצאט שבאתר אז פתאום בלי הסברים בלי הוכחות שהגיצו אותי אמר לי פתאום לך למרכז השירות בפתח תיקווה אתה היית שם שם תברר את הכול אמרתי לו בחיים לא הייתי בפתח תיקווה ולא במרכז השירות שלכם שם כי אני מבאר שבע ורק בבאר שבע אני יכול לקבל שירות אמר יש לי הוכחות שהיית שם אז אמרתי לו איך אני הסעה עד לשם עים כול חודש אחרי החובות שאני משלם נישאר רק עים 20 שקל בלבד אז התחיל ליצחוק אליי אמר לי אתה רציני אמרתי לו כן קשה לימצוא עבודה ואני מיתקיים מהבטחת הכנסה אז אחרי זה ניתק את השיחה ולא הסכים לבצע בדיקה כלל אז התקשרתי שוב מלא פעמעם כמובן נתתי הסברים כפי שרשום בחוזה והכול אז במוקד טירטרו אותי חלק מהנציגים אמרו ניקנה מכשיר וחלק אמרו היה טעות וחשבו שהיית שם אז שלחתי להם את החשבון הבנק שלי ואת החובות שאני משלם וראו שיש לי אחרי כול החובות רק 20 שקל אז לא חזרו עליי כלל אז אחרי זה פניתי למשרד התיקשורת כדי שיטפלו בחסימה שעשו לי של לקבל שירות לקוחות כולל מרכזי השירות אז לא טיפלו כלל מי שביצע נגדי את החסימה זה יאיר המנהל המוקד שדיבר איתי בתאריך 22.08.17 שדיברתי איתו ביקשתי שיברר את הכול ויבטל את העיסקה של המכשיר שטוענים שקניתי כי לא קניתי בתאריך 24.04.17 מכשיר כלל ומה שגם התאריך הזה זה יום שיש ימי אני לא נוסע לאף מקום אז ביקשתי שיפסיקו להמציא סיפורים או אחרי זה הפנו אותי למשטרה כדי שיטפלו בעינין זה במשטרה אמרו שהחברה צריכה לבצע בדיקה של המצלמות ועים היראו והישלחו לך מיכתב שראו מישהו זר שהישתמש בזהות שלך אז תבוא עלינו ותגיש תלונה כול עוד לא החברה לא ביצעה בדיקה ולא שלחו לך מיכתב לא נוכל לטפל בעינין זה אז ביקשתי ממשרד התיקשורת שיבקש מהם לבצע את הבדיקה אך סירבו לבצע אמרו שיש הוכחות חזקות שהיית שם ראו אותך שם אמרתי שלא הייתי כלל פרטנר שילמה למשרד התיקשורת כסף רבב כדי שיאפשרו להם לעשות מה שהם רוצים עים הניתונים של הלקוח אמרו לי ברגע שאתה נותן מספר זהות מותר לחברה לעשות מה שהיא רוצה עים זה ככה אמרו לי ולא טיפלו כלל בעיננין שלי אני מחודש 8 חסום ביגלל שמנהל מוקד יאיר אמר במערכת שהלקוח סתם התקשר בלי סיבה למרות שכן נתתי הסברים החברה יודעת שאין לי כסך רבב לעורך דין ביגלל זה היא חכמה עליי כי אני מיתקיים רק מהבטחת הכנסה של 1900 שקל בלבד זה מה שאני מקבל ואחרי כול החובות נישאר לי רק 20 שקל כול מי שלקוח של פרטנר שהיבדוק טוב טוב שלא דחפו לכם אף עיסקה של מכשיר שאתם יודעים שלא קניתם ושלא המציאו סיפור דימיוני שהייתם במרכז השירות בעיר אחרת שלא שלכם ולא איפה שאתם גרים החברה ברחה לי ועד היום אני כלל לא מקבל תשובה הדבר היחיד שנישאר לי לעשות זה לספר את הסיפור שלי ושתעבירו אלה ומי שלקוח של פרטנר שיעשה בדיקה כי יכול להיות שגם עליכם המציאו סיפור דימיוני או שדחפו לכם עיסקה שכלל לא רכשתם על תיתנו מספר הזאות שלכם לאף נציג פלאפוני או הצאט של החברה כי אחרת הם יעשו עים המספר הזאות שלכם מה שהם רוצים וימציאו עליכם סיפורים ושיגידו ככה סתם בלי לבצע אף בדיקה שקניתם מכשיר במרכז בשירות של החברה בעיר אחרת שלא איפה שאתם גרים לצעריי לטפל בחברה אני לא יכול פניתי למי שצריך כדי שהחברה תקבל קנס כולל גם על פגיעה בפרטיות אני מקווה שלאף אחד לא היקרה סיפור דומה או אחר  אני מקווה מאוד עים מישהו לא הבין את מה שאני כתבתי שיגיד לי ואני יגיב על זה לשתף את הסיפור שלי לאחרים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...