מחפש אוזניות לריצה במחיר סביר - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות לריצה במחיר סביר

raviv1989

Recommended Posts

אף פעם לא קניתי אז אני לא יודע מה הולך טוב, מן הסתם חשוב שלא ייצא מהאוזן בזמן ריצה.

איזה דגם מומלץ? ומה עדיף בלוטוס או עם כבל? יש לציין שהוא יחובר לאייפון 6..

אשמח לעזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני משתמש בדגם של senso:

https://www.amazon.com/Bluetooth-Headphones-Waterproof-Sweatproof-Cancelling/dp/B01G8JO5F2/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1526738996&sr=1-3&keywords=senso+bluetooth+headphones

לא נופלות, מתחברות ב - bluetooths, והדבר הכי חשוב - תראה כמה ביקורות יש למוצר הזה.

מניסיון אישי, מעולם הם לא נפלו לי בזמן ריצה.

ואם אתה מחבר אותם לנייד - תוכל לענות לשיחות בזמן פעילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אחד שיודע

היי,

אני משתמש בדגם של senso:

https://www.amazon.com/Bluetooth-Headphones-Waterproof-Sweatproof-Cancelling/dp/B01G8JO5F2/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1526738996&sr=1-3&keywords=senso+bluetooth+headphones

לא נופלות, מתחברות ב - bluetooths, והדבר הכי חשוב - תראה כמה ביקורות יש למוצר הזה.

מניסיון אישי, מעולם הם לא נפלו לי בזמן ריצה.

ואם אתה מחבר אותם לנייד - תוכל לענות לשיחות בזמן פעילות.

נראה מצויין.

רק שאלה קטנה, בשביל מה החוט אם האוזניות הם בלוטוס?

עוד דבר, יש אפשרות להזמין אותם לארץ מאמזון? או שאתה מכיר אתר אחר שאפשר להזמין ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של raviv1989

רק שאלה קטנה, בשביל מה החוט אם האוזניות הם בלוטוס?

זה חוט בין האזניות, הוא יושב על העורף

ציטוט של raviv1989

עוד דבר, יש אפשרות להזמין אותם לארץ מאמזון? או שאתה מכיר אתר אחר שאפשר להזמין ממנו?

כן, משלוח עולה 8 דולר. מחיר כולל משלוח יוצא בערך 135 ש"ח (שזה לא זול). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי לפני איזור החצי שנה, מדובר על מחברת מדבקה (אותו מפעל מייצר עבור מספר חברות קטנות). 

האוזניות סבירות מבחינת איכות שמע, רק ממליץ בחום לשחק עם ה-equalizer כדי לקבל איכות שמע נורמאלית. בלי זה אתה שומע בעיקר באס עמום - משהו שיכול להכאיב לאוזניים אחרי פרק זמן מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YairZ

גם אני קניתי לפני איזור החצי שנה, מדובר על מחברת מדבקה (אותו מפעל מייצר עבור מספר חברות קטנות). 

האוזניות סבירות מבחינת איכות שמע, רק ממליץ בחום לשחק עם ה-equalizer כדי לקבל איכות שמע נורמאלית. בלי זה אתה שומע בעיקר באס עמום - משהו שיכול להכאיב לאוזניים אחרי פרק זמן מסויים.

קיבלתי את האוזניות, איך מגיעים למצב שמשחקים עם האקוולייזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-equalizer - יש אותו בכמעט כל נגן , בד"כ בהגדרות. אני בד"כ שומע עם סופטיפיי, מצורפת תמונה של ההגדרות בהן אני בד"כ משתמש (מפעיל מדי פעם bass booster בהתאם לסט השירים). כמובן שההגדרות משתנות מאוד מנגן לנגן. לגבי החוט - לי אישית הוא לא מפריע בכלל. אם איני טועה, מגיע עם האוזניות מעין תופסן שמהדק את החוט כך שלא יהיה רופף יותר מדי.

Screenshot_20180527-222349.thumb.png.1b8e914472c64d38f6c6dfe8ccb28665.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...